Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

A co takhle dieta ?

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK

A co takhle dieta ?

Zasláno: út 2. leden 2007 10:38
teď jsem prolistoval celé fórum o žrádle, ale nic o tom jak ty nabrané kila shodit. já teď řeším problém : 14.4.07 se mi brácha žení a nechce se mi kupovat další oblek. také bych se chtěl vlézt do jiných, starších, menších oděvů. máte někdo nějakou radu jak zhubnout?
staré osvědčené - NEŽRAT - neberu!!!!
při poslední kontrole své hmotnosti jsem zjistil, že bych měl shodit nějakých 15 - 17 kg...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 2. leden 2007 10:44
Kolega hubnul úspěšně s "bodovou" dietou! Né že co vidíš to sníš, ale od všeho malé dávky! Zeleninu však bez omezení a měl dost kilo dole! Je asi i nutno to co je opravdu kalorické hodně omezit! Já hubnu pohybem a stresem! mám však tu výhodu, že to co naberu přes zimu mám rychle dole a vejdu se kalhot co jsem měl do prvních tanečních! Embarassed
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 2. leden 2007 14:41
jj nežrat-největší kravina jak zhubnout d'oh! akže staré osvědčené-začni sportovat-třeba fitness centrum a dej si pozor na to, co jíš....nejlépe hodně zeleniny, málo těžkých českých jídel....nejíst po 6 hodině...to se mi to kecá Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 2. leden 2007 17:11
Nebo trochu brutalnejsi metoda je sezrat nejakou tu tasemnici a pak to vylecit hned budes mit o par kilo min Very Happy

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: út 2. leden 2007 19:28
Můj děda zhubl za velice krátkou dobu okolo 20Kg. Ale, spíš to nedoporučuji. Museli mu totiž uřezat jednu nohu Crying or Very sad Hand
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 3. leden 2007 00:34
Zhubnout bych potřeboval taky. Zhruba o nějakých 25 kg. To je děsný kvantum. Jenže jestli to neshodím, tak mě to zabije a já se pod kytičky ještě moc nehrnu.
Jeden dr. mi zakázal knedlíky, ale ty už jsem stejně moc nejedl. Druhej mi řekl, že mám přejít z piva na víno. Všimněte si, že mi alkohol nezakázal. No možná se mi to povede. Teda až dopiju ten karton Prazdroje, co jsem dostal na Vánoce.
Když jdu v zaměstnání na oběd, tak si dávám buď rýži, nebo těstoviny. Naštěstí mi to chutná.
Jo a taky se doporučuje jíst častěji v malých dávkách. Tak 5-6x denně do 5-6 hodin večer. Nepít sycené a slazené nápoje. Pokud makáte a přesto nehubnete, zkuste L-karnitin. Jenže ne tekutej, jak ho všude doporučují, ale v tabletách. On je to velkej rozdíl, kterej určitě ucítíte. Když už cvičíte, tak spíš aerobní sporty. Nejlíp kolo a plavání. Při běhání s nadváhou si tak akorát odrovnáte kolena (dnes jsem byl běhat).
Njn. Teoreticky to mám zmáknutý skvěle. Mohl bych pokračovat dál a dál.
Nejdůležitější je necítit hlad a nepřežírat se!
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 3. leden 2007 10:32
na tu zeleninu a ovoce jsem už najel, těstoviny a rýže mi taky chutnají akorát nemám čas na sport. tak doufám, že se mi alespoň něco povede shodit.
a na nějaké prášky nejsem a nikdy jsem nebyl. a to včetně léků. když nemusím, tak si nevezmu ani paralen nebo acypoš
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 3. leden 2007 13:02
No spis bych doporucil casteji testoviny, nez ryzi...
Veselé Vánoce!

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 3. leden 2007 14:53
Chce to stravu bohatou na vlákninu! nemá kalorie a zažene hlad! Nyní dělají reklamu na tekutou. Dcera prohlásila:"To zas budou mít anorektičky co žrát!" Laughing Laughing Laughing Laughing Na vojně jsem ji taky jedl, ale jen že nebylo CO jíst!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: st 3. leden 2007 14:55
kód:
Raňajkuj ako kráľ, obeduj ako mešťan a večeraj ako žobrák. - Rada apoštolov štíhlej línie

Mr. Green
Pod lamou býva najväčšia tma.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna