Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ach ten zivot manzelsky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 31. prosinec 2007 16:41
Líbí se mi když žena na týden nebo aspoň na víkend někam odjede. Je to ohromná úleva, ale jenom díky tomu, že vím, že se zase vrátí. Beatovi přesně rozumím, co myslí tím vracením se do prázdného bytu.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 1. leden 2008 12:21
pořiďte si pejska Razz byt už nebude prázdný...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 1. leden 2008 16:15
To není pro tak aktivního člověka jako já nejlepší řešení. Musím být často na delší dobu pryč a tam kde bydlím není v širokém okolí žádný park, nebo les kam bych se psem mohl. To bylo týrání nás obou. Kočka sice vydrží víkend o zvětšených zásobách jídla a vody a chodí na kočičí toaletu, ale stále to není ono. No a si by moc nesnášela když vohulím bedny při nějaké dobrá písničce! Laughing Laughing Laughing
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 1. leden 2008 16:23
já když si pustim metalek v pokoju, toš kočky příjdou, lehnou na postel a chrní, nebo se mazlí Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 1. leden 2008 16:32
Tak to máš dobrý. Mi by stačila nějaká dvounohá kočka co by vydržela ten můj fanatizmus do Rádia Beat. Nyní tu uklízím a potřeboval bych právě ten ženský pohled a cit pro detaily jak co kde dát. Je zvláštní jak každá některé věci vnímá jinak. Mám již jeden "test" a pokud jím neprojde, tak to není ta pravá. Ženských je opravdu všude plno, ale jen vědět kde. Mrzí mne stále ta první. Místo aby se zeptala na to jí žere, tak se naštvala a rozešla. Vše bylo jinak než se zdálo, ale tak se ukázalo že by to později neklapalo. Nevím. Asi kdyby zavolala, tak bych za ní jel i z druhého konce světa. No takový zaázrak se neděje. Wink
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 7 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna