Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ach ten zivot manzelsky

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK

Ach ten zivot manzelsky

Zasláno: čt 21. červenec 2005 13:29
Diskusia iba pre zenatych!!!

Sem piste svoje zazitky,postrehy a vsetko,co sa vam prihodilo a chcete sa s tym podelit s ostatnymi vo vasom vsednom zivote manzelskom Wink

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 14:59
To máš třeba tak. Řídíš auto a Tvoje žena Ti do toho pořád drmolí..Ježiš Ty jezdíš hrozně! A nedáváš přednost! A tam byl chodec! A proč jedeš 80 když tady je 30! Zpomal! Brzdi! Měl bys být tolerantnější, bude se Ti lépe žít! Uááááá..... No a potom buďte hodní. Twisted Evil

Bonfire (+12)
VIP Redaktor


Příspěvky: 707
Bydliště: Tam kde ty ne
23 755,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 15:22
weitless napsal:
To máš třeba tak. Řídíš auto a Tvoje žena Ti do toho pořád drmolí..Ježiš Ty jezdíš hrozně! A nedáváš přednost! A tam byl chodec! A proč jedeš 80 když tady je 30! Zpomal! Brzdi! Měl bys být tolerantnější, bude se Ti lépe žít! Uááááá..... No a potom buďte hodní. Twisted Evil


ja sice nejsem zenaty, ale moje mamka tohle rika tatkovi furt, no ale kdyz jede treba nekam s kamaradkou, to se dozvidame veci... jako ze jela 200 a vymlouvala se ze si nevsimla ze jede tolik, ze ji pripadalo ze jede podle predpisu atd. Laughing
♫ co krok, punk rock ♫
HTC Touch HD / Acer Aspire 1406XC / Suzuki Swift GTi / 20cm dlouhé péro

!! SAMOVOLNĚ VZNĚTLIVÝ !!


Muj svist jezdi za:
Obrázek

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 16:29
A najradsej mam spolocne nakupy..hlavne navstevy drogerii, obchodov s oblecenim a bizuteriou... Very Happy

Ked este bola dcerka malinka a vozili sme ju v kociku,vybrali sme sa s manzelkou na nakup do drogerie.Samozrejme ona dovnutra a ja s kocikom vonku...pani,hodina a 20 minut...ja uz som z nudy robil kolecka okolo namestia Laughing hroza

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 16:31
hanni napsal:
A najradsej mam spolocne nakupy..hlavne navstevy drogerii, obchodov s oblecenim a bizuteriou... Very Happy

Ked este bola dcerka malinka a vozili sme ju v kociku,vybrali sme sa s manzelkou na nakup do drogerie.Samozrejme ona dovnutra a ja s kocikom vonku...pani,hodina a 20 minut...ja uz som z nudy robil kolecka okolo namestia Laughing hroza


tak si si nemal kupovať CX65 ale S65 a mohol si jackovať ľudí Mr. Green

fbio (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 356
Bydliště: Vranov 274
13 921,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 16:42
hoši když to tak čtu tak koukám že se snad radši neožením!!!!!

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 17:55
Je na to úplně jednoduchá rada. Miláček si udělá řidičák a v okamžiku, kdy kecá, jde za volant. Občas zkusila říct, že nepojede, v tom případě odcházím do nejbližší kavárny na kafe (zastavoval jsem vždycky poblíž něčeho podobného, aby byla jistota, třeba jen u benzinky s občerstvením). Nevydržela dlouho. A dala pokoj. vh

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 20:24
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 14:25.

Anonymní (0)





0,- VK

Re: Ach ten zivot manzelsky

Zasláno: čt 21. červenec 2005 22:16
2Bonfire:Četl si tohle
hanni napsal:
Diskusia iba pre zenatych!!!

Ps:Sice sem to ted taky porušil ale psss!

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 01:06
Anonymous napsal:
Je na to úplně jednoduchá rada. Miláček si udělá řidičák a v okamžiku, kdy kecá, jde za volant. Občas zkusila říct, že nepojede, v tom případě odcházím do nejbližší kavárny na kafe (zastavoval jsem vždycky poblíž něčeho podobného, aby byla jistota, třeba jen u benzinky s občerstvením). Nevydržela dlouho. A dala pokoj. vh

Mám ještě lepší radu. U nás řídí manželka a já jí do toho kecám. Remcat si nedovolí, protože jsem až do tohohle roku dělal pět let v autoškole.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 1 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna