Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ajko

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Ako nenavidite billy boya? (hodnotte ako v skole, 1 najviac-5 mam ho rad)

Hlasování není časově omezeno.
1:
41% 41% [ 5 ]
2:
8% 8% [ 1 ]
3:
16% 16% [ 2 ]
4:
8% 8% [ 1 ]
5:
25% 25% [ 3 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 9. březen 2006 22:52
To, že si někdo nechá zavirovat počítač, nemusí být vždy problém OS. Když OS není stabilní tak to taky ještě nemusí znamenat, že je problém v něm. Mám Win XP pro SP2 a s viry ani stabilitou nemám problém. Dost mě ale štve, že už jsem musel 3x obnovovat aktivaci a naposled mi to dokonce už nešlo ani automaticky a musel jsem volat do MS.cz. Dostali mě otázkou: "Na kolika že to máte počítačích nainstalovaný XPčka?". Vzhledem k tomu, že mám origoš CD, tak by to šlo jen horko-těžko nainstalit na víc PC, než na jedno.
Další věc: netvrď, že Linux je zadarmo. Je to jen jedna možnost, jak ho získat. Malý, ale dost podstatný rozdíl. Některé distribuce jsou jen za peníze. Mimochodem, Win XP 64 je také šířen zdarma.
Další věc: pokud se nezmění přístup výrobců hw a her, tak se situace nezmění. V tomto směru se už ale blíská na lepší časy. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: čt 9. březen 2006 22:58
ajko napsal:
infra port na 2000 nerozbehate...

nebude spis chyba mezi klavesnici a zidli? ;)
ja mam taky w2k a infra mi na nich beha jak USB, tak primo na desce.

Bugi napsal:
Vzhledem k tomu, že mám origoš CD, tak by to šlo jen horko-těžko nainstalit na víc PC, než na jedno.

XPcka nainstalujes v pohode s jednim aktivacnim klicem az na tri pocitace, potom uz to hlasi ze je neplatny.
Obrázek

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 9. březen 2006 22:59
Aha. Tak proto se mě ptal. To se omlouvám za svou nevzdělanost. Embarassed
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: čt 9. březen 2006 23:04
Samozrejme je to nelegalni, tahle moznost je tu imho protoze se pocita s tim, ze budes behem pouzivani jedny kopie XP menit HW, coz se promitne na otisku pocitace, ktery se odesila na MS pri aktivaci. Takze mas moznost cca trikrat vymenit nejakou podstatnejsi cast pocitace - motherboard, cpu...
Jinak pardon za OT ajko ;)
Obrázek

ajko (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 127

10 000,- VK
Zasláno: čt 9. březen 2006 23:17
to crazy: neospravedlnuj sa Wink tento topic je OT Mr. Green
iank ktomu infra Think to je divne Drool ja mam priamo od M$ potvrdene ze infra na 2000 nejde, no neva aspon som sa dozvedel neco noveho Dance
Zasláno: čt 9. březen 2006 23:20
Bugi napsal:
To, že si někdo nechá zavirovat počítač, nemusí být vždy problém OS. Když OS není stabilní tak to taky ještě nemusí znamenat, že je problém v něm. Mám Win XP pro SP2 a s viry ani stabilitou nemám problém. Dost mě ale štve, že už jsem musel 3x obnovovat aktivaci a naposled mi to dokonce už nešlo ani automaticky a musel jsem volat do MS.cz. Dostali mě otázkou: "Na kolika že to máte počítačích nainstalovaný XPčka?". Vzhledem k tomu, že mám origoš CD, tak by to šlo jen horko-těžko nainstalit na víc PC, než na jedno.
Další věc: netvrď, že Linux je zadarmo. Je to jen jedna možnost, jak ho získat. Malý, ale dost podstatný rozdíl. Některé distribuce jsou jen za peníze. Mimochodem, Win XP 64 je také šířen zdarma.
Další věc: pokud se nezmění přístup výrobců hw a her, tak se situace nezmění. V tomto směru se už ale blíská na lepší časy. Wink


XP 64 je zadarmo???? Billi ma horucku??? Laughing Laughing

A co sa tyka linuxov za ktore platis "troska" viac.. (3000/4000SK/KC) tak tam platis za linku a technicku podporu ktora ti je priddelena.. Idea
pouzivatelsku prirucku a podobne pixoviny Angel

BTW chyb mi tu jedna odpoved v hlasovani:
6 som gay a milujem billiho Mr. Green
www.tuxmania.cz
Prejdite na Linux

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: čt 9. březen 2006 23:48
XP 64 je zadarmo???? ano v teleshopingu,rikal to Horst a k OS dostaneme zdarma 3 kilove kladivo pokud zavolame do 5 minut Mr. Green Mr. Green

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

Bonfire (+12)
VIP Redaktor


Příspěvky: 707
Bydliště: Tam kde ty ne
23 755,- VK
Zasláno: čt 9. březen 2006 23:53
ja mam WinXP, jenom SP1, a no problem... samozrejme bez antiviru nebo softwaroveho firewallu. windowsy jedou stabilne, rychle a hlavne uz rok bez zadneho preinstalovavani Wink
v cem tkvi to tajemstvi rychlych a stabilnich windows?
ASUS WL-500g HW firewall+router, CDMA, ale hlavne NEINSTALUJU ZADNE ZBYTECNE NEBO NEOVERENE PROGRAMY Wink
windowsy celkem obdivuju (z hlediska programatora), prece jenom to je velky OS se vsim moznym. hlavne obdivuju explorer.exe, tam je skoro vsechno Wink
posledni dobou zkousim rozjet linux ale zatim nic moc d'oh! bud se dostanu na prikazovou radku nebo instalacka nejde, nebo se nainstaluje prazdna pracovni plocha a nic, to windowsy se mi vzdycky nainstalujou napoprve a vsechno co chci tam je Smile
♫ co krok, punk rock ♫
HTC Touch HD / Acer Aspire 1406XC / Suzuki Swift GTi / 20cm dlouhé péro

!! SAMOVOLNĚ VZNĚTLIVÝ !!


Muj svist jezdi za:
Obrázek

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: pá 10. březen 2006 00:00
Bonfire napsal:
explorer.exe
ten ja nahrazuju litestep.exe :)
Obrázek

ajko (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 127

10 000,- VK
Zasláno: pá 10. březen 2006 00:08
2 bonfire: Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green stabilny windows Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green bezpecny windows Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

bonfire ja ta budem zalovat psychicku ujmu na zdravy.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

keby si povedal toto v nasej triede tak by ta asi 99% poslali na psychiatriu Hand
www.tuxmania.cz
Prejdite na Linux

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna