Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ako ist na babu :).

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 12:20
Chlapci tka ja uz padam drzte mi palce.Myslite na mna od 13:00 do 17:00 Cool.Dieg0

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 12:22
Jo, tak to máš dobrý. Ta moje si na mě udělala čas akorát tak 37 minut.. Sad
No, tak držim palce Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

ikosp (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 63

10 050,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 12:41
Tak ať to klapne Twisted Evil

pitrisek (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 21

10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 12:53
Dieg0 napsal:
Darth PZ napsal:
Dieg0 napsal:
No tak drzte palce.Nezabudnite na mna o 12tej idem.Dieg0


Nemáš fotku te ženské abysme věděli esli to stojí zato držet palce??? Mr. Green
Vcera sa mi nenehala odfotit Smile.Dnes snad jo.Ak bdue doma kamos tak pojdem po kabel a budem sa nou kochat v PC Smile.Aspon uvidite aky typ sa mi libi

To neni dobry napad. To, co casto vidis (treba baba na plose), se strasne rychle okouka. Baba mi nevydrzi na plose ani tyden, ale nejaky abstraktni tema dost dlouho Smile

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 13:28
Darth PZ napsal:

Kua, to sem nemyslel že hanni je takový odborník přes ženské, přes siemensy to sem věděl... Mr. Green Wink


Clovek ma byt univerzalny...to nevies? Wink
Zasláno: pá 29. červenec 2005 13:29
Dieg0 napsal:
Zajtra vam mozem doniest foto tej zenskej ak teda pride ako slubila.Dostali sme sa uz aj k tomu ze ci mame frajerku(frajera) a ze nie tak pohoda.Drzte palce Wink.BTW ma 13 a povedal by som ze je to docela kus Smile


Tak to som teda celkom zvedavy na ten 13-rocny kus Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 22:01
No ma odfajcila ale nevadi.Saq vam tu hodim to co som pisal ludom po ICQ : No taq ja som vcera zacal balit jednu babu ale uz som musel ist domov.Stihol som si ulozit jej mob. cislo a taq som jej zavolal vecer ci pojde aj zajtra.Ona ze jasne ze pride a neprisla.Cakal som pol hodiny,hodinu,dve,tri .... a presla ma trpezlivost.Zavolal som jej a povedal som ze "Ahoj tak prides na to kupalisko?" a zlozila mi.Ja ze nieco vypadlo alebo podobne a zavolal som znova a znova to iste.A povedal som si ze sa na nu vyserem.Nechcem ziadnu rozmaznanu frajerku a nebudem jej nic take tolerovat!Som nasraty bo*a

Toto je ten prispevok do ICQ.Najlepsie je te vsetko schyta mobil Mr. Green.Utrpel drobný úraz.Štve ma že som zúril kvôli takej ženskej ktorá ani neprísť.Ked je taka taq ju mam f pazi.Dieg0

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 22:03
2 mina: od toho má ženská chlapa, aby věděla co chce. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 10:23
Dieg0 napsal:
No ma odfajcila ale nevadi.Saq vam tu hodim to co som pisal ludom po ICQ : No taq ja som vcera zacal balit jednu babu ale uz som musel ist domov.Stihol som si ulozit jej mob. cislo a taq som jej zavolal vecer ci pojde aj zajtra.Ona ze jasne ze pride a neprisla.Cakal som pol hodiny,hodinu,dve,tri .... a presla ma trpezlivost.Zavolal som jej a povedal som ze "Ahoj tak prides na to kupalisko?" a zlozila mi.Ja ze nieco vypadlo alebo podobne a zavolal som znova a znova to iste.A povedal som si ze sa na nu vyserem.Nechcem ziadnu rozmaznanu frajerku a nebudem jej nic take tolerovat!Som nasraty bo*a

Toto je ten prispevok do ICQ.Najlepsie je te vsetko schyta mobil Mr. Green.Utrpel drobný úraz.Štve ma že som zúril kvôli takej ženskej ktorá ani neprísť.Ked je taka taq ju mam f pazi.Dieg0


Ach Dieg0,mat tak Tvoje problemy a prezidentsky plat...to by sa mi zilo Mr. Green
Ty si nepochopil,preco Ti zlozila?Lebo si precitala toto forum a to,co tu o nej pises Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 11:24
hanni napsal:
Ach Dieg0,mat tak Tvoje problemy a prezidentsky plat...to by sa mi zilo Mr. Green
Ty si nepochopil,preco Ti zlozila?Lebo si precitala toto forum a to,co tu o nej pises Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink
Nema net Wink.Hanni ja mat tak byt dospely ...Kua ty si mozes zarabatt atd.Mi vrav kto tu am vacsie problem Mr. Green.Dieg0

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Strana 3 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna