Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ako ist na babu :).

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 19:54
citace:
No ma odfajcila ale nevadi.Saq vam tu hodim to co som pisal ludom po ICQ : No taq ja som vcera zacal balit jednu babu ale uz som musel ist domov.Stihol som si ulozit jej mob. cislo a taq som jej zavolal vecer ci pojde aj zajtra.Ona ze jasne ze pride a neprisla.Cakal som pol hodiny,hodinu,dve,tri .... a presla ma trpezlivost.Zavolal som jej a povedal som ze "Ahoj tak prides na to kupalisko?" a zlozila mi.Ja ze nieco vypadlo alebo podobne a zavolal som znova a znova to iste.A povedal som si ze sa na nu vyserem.Nechcem ziadnu rozmaznanu frajerku a nebudem jej nic take tolerovat!Som nasraty bo*a

Jen k tomu. když musíš domů, je to na pi*u, protože to pak vypadáš jeko underskirt. hlavně pokračuj v balení a uč se, uč se, nenech se vyhodit z kolejí. jen si sbírej zkušenosti od těch co tě poslaly do prdele, vylepšuj experimentuj a neřiď se danným plánem jako szkepek Smile
chce to individuální přístup ke každé babě. nesmíš se ftírat a musíš být milej a nenucenej. tak to aspoň dělám. mám s tím poměrně dobrou učinnost Smile pošle mě tak 1/10
Obrázek
Příspěvek upravil 1× manas, naposledy st 3. srpen 2005 19:02.

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 09:57
To je velice jednoduché, můj poslední vztah byl navázán tak rychle, jak rychle skončil, na diskotéce ve značném stadiu přes 2 promile, jsem přišel k hezké, prsaté dívce, sedl jsem se k ní, zdvořile jsem se jí představil, ahoj já jsem Marek a oznámil jí něco ve smyslu: "Máš strašně krásný prsa a nebaví mě hodinu hučet do holky s tím, že se stejně budeme za hodinu líbat". Po přednesení této velice gentlemanské věty jsme jí začal líbat.. (2/3 z tohohle mi byli díky ní připomenuty a připomínány Smile)

NiNATUS (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 3

10 000,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 10:51
Hlavne se nebát oslovit holku v metru, na koupalisti atd.... o nic nejde... uvedom si:: neni co ztratit, ale je co ziskat

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 11:26
No jasný nebát se oslovit maximálně Tě pošle někam ale to se dá přežít. Nejlepší je nejdřív navázat oční kontakt a to pak jde samo, ale nic se nesmí přehánět aby si nemyslela že jsem úchyl.
Pokecat o normálních věcech, ale pak si nezapoměňte vzít číslo-né jak já sem na to posledně zapomněl a byla to fajn kočena.
Taky je fajnová ta metoda Balvan-jak se tady popisovalo výše. dobrá ukázka je ve filmu Čistá duše Cool
on les aura!

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 22:17
Dnes ma začala baba baliť po nete.Chce aby sme išli stanovať.Len my dvaja.Mám ísť do toho?Ešte som ju ani nevidel.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 22:20
Dieg0 napsal:
Dnes ma začala baba baliť po nete.Chce aby sme išli stanovať.Len my dvaja.Mám ísť do toho?Ešte som ju ani nevidel.

Jdi,max to bude starej hnusnej chlap Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Veselé Vánoce!

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 22:30
Ale normálne.Dajme tomu že to je ženská a ponúka mi toto.Co prijali yb ste?Ako by ste sa zachovali na "mieste cinu"? Smile

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 22:38
Jak se říká: Je lépe litovat toho, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili vůbec nic.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 00:03
Dieg0 napsal:
Ale normálne.Dajme tomu že to je ženská a ponúka mi toto.Co prijali yb ste?Ako by ste sa zachovali na "mieste cinu"? Smile


Nie je Ti cudne,ze dnes Ta zacala balit a uz chce ist s Tebou stanovat? d'oh!

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 06:59
Práve o to ide.No keby to bolo normálna vec tak to sem nepíšem nie? Smile.Toto je aspoň pre mňa trochu neobvyklá vec tak as pýtam.Zažil už niekto z vás niečo také?

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Strana 5 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna