Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ako ist na babu :).

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 13:40
Téma se jmenuje "Jak jít na babu"! Při současné náladě tak doporučuji s odjištěným kulometem a bednou nábojů! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Rajcze (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 1
Bydliště: ktesi fetle štatlu
10 000,- VK

baby

Zasláno: po 6. srpen 2007 16:52
N já nevím ludia, já myslím, že tak 80% bab je aspoň kapku stydlivejch, takže není zrovna nejlepší začít hned s otřepanejma frázema, jako například: "Ahoj, to je dneska pěkný počasí, co?", páč si myslím, že baba si možná může říct, že ste fajn, ale taky to může brát, jako že nejste vůbe, lae vůbec nápadití Smile Já myslím, že baby se spíš snaží vyburcovat k nějakýmu netradičnímu improvizování... No, já jezdím už třetí rok na úplně gr8 tábor a zrovna letos tam za něco stála akorát jedna baba. První den sem po ní jenom tak občas očkem mrknul s tím mírným úsměvem Anxious , měl sem její číslo ze všech ludia na táboře až jako poslední - 3. den a na rozdíl vod nich s ní chodím já a ne oni Smile Ale určitě se vyplatí po babě vyjet prakticky hned po seznámení, ale start musí být jemný a stupňovaný, jestli totiž budete čekat a čekat a občas s ní prohodíte slovíčko, tak se z ní stane na 99% kamarádka, což není špatné, ale u někoho (samo, že i u mě) to bývá občas nežádoucí. Ale hlavně! BUĎTE SAMI SEBOU!!!
"Kvůli vám začne chlap klidně vodu pít" *Kabát-Kdyby ženský nebyly*
Je tu jistá pravděpodobnost, že když tvoji rodiče neměli nikdy sex, tak ho nebudeš mít ani Ty.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 8. srpen 2007 10:24
nejhorší je prostě přetvařovat se, protože když tu babu sbalíš tak se musíš přetvařovat furt... Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 3. květen 2009 00:31
Nejlepší je jít na babu opatrně, potichu zezadu, aby o vás nevěděla, a když už jste těsně za ní, tak hodně nahlas vykřiknout: "BAF!"
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Strana 8 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna