Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ako mam znicit CX65,aby mi uznali zaruku?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Sprandi (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 315

10 000,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 18:33
Pato napsal:
bože, iba zmeniš nazov toho suboru na PinInputAnimation.gif. - blbla lebo sa mi to nechcelo kopirovat d'oh!

Sry,zle som to pochopil,nabuduce sa vyjadruj presnejsie. Eh?
Zasláno: po 5. červen 2006 18:47
lion napsal:
BenQ-Siemens servis dost přitvrdil (dočteš se o tom na SM) právě kvůli takovým lidem, jako seš ty, takže bych se o to vůbec nepokoušel. Je to jako kdybys koupil nový auto, rok a půl s ním jezdil a pak se ho snažil vnutit zpátky prodejci s tím, že chceš zpátky všechny peníze... d'oh! Brick Wall

Toto by som vobec neriesil,keby sa mi uz dvakrat nepokazil na tu istu chybu.
Nikdy nevies,kedy mi zacne znova blbnut,preto sa ho chcem zbavit,aby ma neprekvapil vtedy,ked ho budem najviac potrebovat. Shame on You Hand
A to,ze BenQ-Siemens takto pritvrdil v servisoch,je len a len chyba Siemensu,ze nevie vyrobit kvalitne mobily(pravdaze,najde sa vynimka)-to je uz jeho vec.Ale,ze musim davat dvakrat mobil pre tu istu chybu do servisu,tak to je uz na zamyslenie.
Not Talking Not Talking
Naopak neuznavam takych ludi,ktory maju kvalitne mobily bez vyrobnych chyb a nicia ich len preto,aby zo servisu ziskali prachy spat.
Mne je uplne jedno,ci mi vratia cash spat,alebo nie. Shame on You Hand
Obrázek

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 20:05
Je pravda, že siemensy jsou mechanicky velmi dole. I kamosova M75 se rozpada a to s ni nic nedela...
Aji software je velice nestabilni. Takovej Sony-Erricsson nebo Nokia proste drzi a bezi svizne, coz se podle myho o siemensu rict neda ;) (jeste ze nejsem na SM, to bych dostal ban :D )

Ja mam teda siemens jen kvuli softwaru, protoze se da dobre upravovat. To já rád ;) No co si budeme povídat ;) :D[/url]
Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 20:16
Sony Ericsson je mechanicky hore? Shocked
Good joke, dvaja spolužiaci majú k700i a nič vážne s ňou nerobia a tomu, čo ho má už asi rok nefunguje skoro polovica tlačidiel, kryt je skoro úplne zoškriabaný... proste katastrofa. Ten druhý ho má len mesiac, ale už sa mu tiež zoškrabáva farba z krytu. Toto by som fakt nenazval mechanicky hore.
Nokia je už ale niečo iné...
Na počiatku bola prázdna množina.

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 20:30
Jo, to je mozny Embarassed . Myslel sem hlavne Nokii. Sony Erricsson jsem jmenoval kvuli T630 u ktere mam pocit ze neco vydrzi. S jinyma modelama nemam zkusenosti Anxious
Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 20:33
Tú má 3. spolužiak(už asi 1,5 roka) a okrem toho, že je ošúchaná mu odpadáva zadný kryt, ale inak je v pohode. Very Happy
Na počiatku bola prázdna množina.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 21:14
Zvláštní. Mám několik kamarádů, kteří mají SE (K700,K750i,K630,W800i) a nikdo si nestěžuje, že by s ním měl problémy. Manželka má SE K630i a je s ním spokojená. Největší problém, který zaznamenal se SE K750i byl ten, že mu ho ukradli. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 21:25
Možno to bude tým, že tie mobily majú od operátorov Mr. Green .
Inak fakt neviem, kryty sa podľa mňa minimálne musia ošúchať, ostatok nevravím, to môže byť iba náhoda.
Na počiatku bola prázdna množina.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 21:42
Právě že ani jeden nemá ten mobil od operátora. Vlastně jeden jo. Ten s W800i.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 5. červen 2006 23:20
mě se zdá, že Sonyericssony jsou jedny z nejhorších telefonů... strašně se to rozpadá (hlavně tlačítka a džojistik a strašně se z toho sloupává to stříbrny, čemu říkají barva) atd... a že jsou svižnější? možná, ale furt se to samo od sebe vypíná atd...
teď mluvím především o K700i, znám hodně lidí, co ho má, a neznám , ani jednoho, co ho zatím neměl v servisu.... jeden už dokonce dostal zpátky prachy, protože mu ho už opravovali potřetí (koupil si nějakou Nokiu a teďka strašně SE nesnáší Laughing )

nevím, co všichni máte proti Nokiím, ale Nokie se mi zdají mnohem lepší (teda jenom ty nejnovější, s OS, ty stary jsou taky shity....)

ale jak vidím tenhle topic tak K700i je asi ideální telefon > 3x se rozpadne > 3x zaneseš do servisu > dostaneš spátky prachy > koupíš nějakej novej a cyklus pokračuje....

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 4 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna