Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ako vypadajú vaše klúče?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: po 3. duben 2006 16:43
Zajímavé... To,co vy tam nemáte a potřebujete, naopak já mám a nepotřebuju... Co je to? Otvírák...
Obrázek
HOne strikes again
aw yeah;)

alkaba (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155

10 375,- VK
Zasláno: po 3. duben 2006 17:05
Já mám na klíčence vnitřek A35, 1 klíč, a 2MB ram Mr. Green to je c00l Mr. Green

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: po 3. duben 2006 20:48
Já mám na klíčence:
- 2GB Voyager (vodotěsněj, nárazuvzdornej... pogumovanej flashdisk - odzkoušeno Wink )
- Šňůrku od Voyagera (na krk - modrá s nápisem Corsair Voyager)
- Malou baterečku na 3 ty malinký placatý kulatý baterky (abych v noci třefil domů Laughing )
- Otvírák (je mě sice 14, ale co kdyby Wink )
- 2 velký klíče (jede od domu a ten druhej nevím Think )
- 2 malý klíče (od skříněk ve škole - univerzální - otevřu s tím všechny skříňky ve skole Laughing Wink )
- dálkovej ovladač (od garáže doma)
Dřív jsem tam míval obal od Siemens S65, ale P900 by na tom blbě držela (na tu mám radši obal vzlášť, abych nerozbyl dotykovej display Rolling Eyes )
Zasláno: po 3. duben 2006 20:51
A nejlepší klíčenku má náš učitel IVT - asi 30 klíčků a cosi, čemu říká beruška Laughing Je to asi 25cm dlouhá látková příšera Laughing (Sorry mr. Drahoš, ale nemůžu jinak Mr. Green )
Jednou, když sme otvírali skříň s PC, nám málem spadla na zem (ta beruška) a on nás kvůli tomu málem vyhodil Rolling Eyes

To mě připomíná, že jsem mu v pátek měl odevzdat 10 stránkovou práci a mám teprve 5 stránek Brick Wall Shhh Anxious

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 4. duben 2006 08:08
2Darth PZ: Máš stejnou"píchačku" do práce Mr. Green
2lukenet: To bezpečnostní FAB! Podobný používaj na páky k volantu! Když jsem si pojišťoval byt , tak mi dali bonus za zabezpečení! Applause
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 4. duben 2006 17:23
2beat: jj akorát že to mám na obědy ve škole Mr. Green ... nevim jak jsi to myslel ty Mr. Green

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: út 4. duben 2006 17:48
normalne....pro vstup do podniku Mr. Green Mr. Green
ja mam radej RFID ..... kdo by to mel kazdy den vytahovat z kapsy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: út 4. duben 2006 17:53
My máme na obědy takovou kartičku. Jednou jsem si do ní udělal díru a přivěsil je na klíče, jenže se mě ta karta nakonec roztrhla a ztratil jsem ji asi v autobuse Brick Wall Tak jsem byl jeden den bez oběda, než mi vystavili novou Brick Wall

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: út 4. duben 2006 18:48
Beat napsal:
2Darth PZ: Máš stejnou"píchačku" do práce Mr. Green
2lukenet: To bezpečnostní FAB! Podobný používaj na páky k volantu! Když jsem si pojišťoval byt , tak mi dali bonus za zabezpečení! Applause


Applause Super! (nebydlíme náhodou ve stejným bytě??? Mr. Green ) Přesně jak u nás, tam to bylo velice podobný! Dance
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 19. duben 2006 19:15
lukenet napsal:
Pánové, Beat je první člověk který má "stejný" klíč jako já. Ten černej se třema "stranama"( Embarassed nevim jak to nazvat Mr. Green )... Smile Applause


Ten trojhranny kluc som mal volakedy na starom byte...tera mam uz iny bezpecnostny zamok,s plochym klucom.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 3 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna