Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ako zabudnuť ?

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK

Ako zabudnuť ?

Zasláno: st 9. květen 2007 21:07
Mam dosť važny problem v poslednom čase.
Prečitajte si "Sučasný stav" a kus č.3.
Proste ja chcem zabudnuť,ale proste je nejaky iný protokol,ktorý sa ozve,ked sa intenzivne znažim.
Je to ešte zťažené tým,že je to spolužiačka,som s nou 30 hodin tyždenne.

PS:a nezabudnite napisať tucet poznamok,ako sa to nehodi nas net Brick Wall Brick Wall Brick Wall Brick Wall
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 21:24
Ako zabudnúť. Nesnaž sa zabudnúť. Nič iné ti povedať neviem. Pokiaľ by si sa snažil, tak to iba zhoršíš(stále budeš na to myslieť). A hlavne neboj, časom to vždy prejde.
Na počiatku bola prázdna množina.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 07:57
nejlépe se zapomíná v náručí jiné ženy! Wink
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 07:58
Mr. Green já to zrovna chtěla říct. U ženskejch je to asi jinak, ale mě vždycky pomohlo zaměřit pozornost na jinej objekt, i kdyby měl bejt imaginární Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 20:17
Noo,o niečo podobne sa teraz snažim,ešte sa to spytať objektu Slinták
A ten imaginarny objekt nefunguje-po tyždni ti to už lezie na nervy Think
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 20:21
musíš hlavně sám sebe přesvědčit o tom, jak jsi skvělý a jedinečný a že to, že tamta tě nechce, neznamená že ty jsi jelito, ale že ona neví, oč přichází, ty nic neztrácíš, protože ten pravý poklad na tebe teprve čeká, ale ona už má smůlu, protože nikoho tak skvělého už nepotká, když tě nechce - její mínus, né tvoje, protože ty máš na víc! Na nějakou která pochopí tvou jedinečnost! Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 20:25
Taka exisuje ? Shocked Laughing
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 20:29
taká existuje pre každého Mr. Green vlastně je taková úplně každá, jen se tváří že ne, holky jsou v určitém věku moc idealistické a mají určitou představu o klukovi a kdo jen v nejmenším vybočuje z toho modelu, tak automaticky vypadává ze hry, ale tyhle slečny časem (některé později, ale spousta z nich naštěstí dříve) pochopí, že svaly neznamenají inteligenci, že nagelované vlásečky neznamenají že je ten kluk bude poslouchat když mu budou něco vyprávět, a že hezkej xichtík jim nezaručí že je ten klučík jen nevojede a nepošle někam Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 20:47
Keby to napisal niekto iný,tak ho niekam pošlem,ale kedže to napisala baba,hned mi je lepšie Applause
Dakujem Jenníkovi,že mame maskotku,ktora je najlepšia ženska na svete Whistle
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 20:56
Applause jééé keby to napsal někdo jiný tak mu to neuverim, ale že to napsal ginzo tak jsem poctěna Mr. Green věř mi, je to tak. celý život se zabývám průzkumem ženských duší protože se snažím odhalit, jaká že bych to vlastně měla být a jak bych se měla chovat v určitých situacích, takže jsem zjistila mnoho věcí i takových které jsem nechtěla Mr. Green a ve finále každá baba zjistí, že ten malej brejlatej poďobanej stydlín je stokrát lepší než ten frajer po kterým šílej i holky z nejvyššího ročníku Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 1 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna