Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Alkohol

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 21:05
Já jsem zjistil, že mám dobrou směnu ... Když mám volno, tak všichni ostatní mí kamarádi jsou v práci, no a tak nemám s kým chlstat, teď jsem výjměčně na jinou směnu a mý kámoši maj čas, tak chodim chlastat .. zajímavý Think Very Happy

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 21:09
Mark Pawl napsal:
Já jsem zjistil, že mám dobrou směnu ... Když mám volno, tak všichni ostatní mí kamarádi jsou v práci, no a tak nemám s kým chlstat, teď jsem výjměčně na jinou směnu a mý kámoši maj čas, tak chodim chlastat .. zajímavý Think Very Happy

Takže za tvůj alkoholismus může tvůj zaměstnavatel Laughing Kdyby sme byli v USA, tak bys ho mohl zažalovat o pár miliónů Mr. Green
Veselé Vánoce!

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 22:14
busch napsal:
Mark Pawl napsal:
Já jsem zjistil, že mám dobrou směnu ... Když mám volno, tak všichni ostatní mí kamarádi jsou v práci, no a tak nemám s kým chlstat, teď jsem výjměčně na jinou směnu a mý kámoši maj čas, tak chodim chlastat .. zajímavý Think Very Happy

Takže za tvůj alkoholismus může tvůj zaměstnavatel Laughing Kdyby sme byli v USA, tak bys ho mohl zažalovat o pár miliónů Mr. Green

Asi tam pojedu takhle "vydelavat" Very Happy

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 21:15
Já jsem v sobotu pro změnu zjistil, že nějak nezvládnu víc jak tři piva. Dal jsem si pět kousků (od 21:00 do 2:00) a pak jsem celou neděli prospal, protože mi bylo šíleně blbě. Nechápu to. Ještě nedávno jsem v pohodě vypil 10-15 Prazdrojů a druhej den mě ani nebolela hlava. Holt asi stárnu. Sad
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 08:33
5-6 kuskov je hranica aj u mna...akurat mi nebyva z toho na druhy den blbo

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 08:45
jednou jsem se doblil už po druhém pivu, přitom pár dní předtím jsem dal 10 a necítil jsem se ožralý. Záleží na stavu.

Jinak bývaly stavy co jsme byli s kámošem každý den ožralí, něco proběhlo i v práci. To období je už naštěstí pryč.

Teď striktně dodržuju žádný alkohol při práci, ať už fyzické (kde to smrdí úrazem např. motorovou pilou), nebo duševní (nemůžu se soustředit a už po jednom pivu řeším hodinu pětiminutový problém).

Pak se mi jěště stává těsně před odevzdáním projektu, že jsem v práci od 7 ráno do 8 večer a pak večer na 4 piva a´t se zresetuju od sedění u kompu. A takhle 5 dní v kuse.

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 10:17
Záleží určitě hodně na stavu, jsou opravdu dny, kdy se mi zvedá žaludek, kdy k tomu jenom přičichnu....

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 10:23
Tak jsem zvědav co se za ty 3 roky změnilo. Loni touhle dobou jsem chlastal jako o život. Měl jsem nakoupenou slušnou zásobu na Vánoce, která padla ještě dříve. denně jsem "udělal" flašku vína a někdy i nějakýho frťana. Nyní je to již lepší. Lahvinku také zdolám, ale již né sám, jinak v hospodě klidně 3-5 piv podle toho zda ráno řídím. Není to co bývalo, ale nějak mi to nevadí. Alkoholem již neléčím problémy, ale spíš místo prášků na spaní.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 11:07
Dostala jsem od bráchy WhiskyCream a asi je někde chyba, protože jsem až na jednoho minipanáka vypila tu flašku celou sama a neopila jsem se ani trošku. Asi to budu reklamovat. Očividně v tom mlíku té whisky nebude moc. Ale chutnalo mi to Smile
Varda Elisabeth

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 12:51
jej Varda - tyhle krémy já miluju, takové hubolepky to jsou, ale moc dobré
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 2 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna