Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Alkohol

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Alkohol

Zasláno: pá 12. srpen 2005 16:00
Tak přátelé, s pravdou ven, koho oblíbená záliba je alkohol? Prosím aby psali jen ti nad 18 kteří už přesně vědí o čem alkohol je... Nepište sem kolik toho vydržíte atp. .. ale prostě koho to chytlo, kdo si prošel alkoholismem, nebo prostě tím že řeší/řešil těžké sitace alkoholem, nebo jen takhle prostě uvolní svému mozku, prostě už ti "starší" ..

Já řešim alkoholem žal a smutek, měl jsem období kdy jsem byl možná něco jako alkoholik, i když jsem to nepotřeboval, tak jsem to vyhledával, ale to souviselo hodně s řešením problémů a tak ... Tak já se přiznal.. teď vy

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK

Re: Alkohol

Zasláno: pá 12. srpen 2005 17:19
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 13:55.

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 18:56
Já jsem totální abstinent. Nepiju vůbec a nikdy jsem nepil (myslím alkohol). Nedostal jsem nikdy chuť a zřejmě mi chybí nějaká chuťová buňka. Takže jsem vítaným společníkem na různých akcích...................................
..................................................................................................................................................................................................................jako řidič Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 19:48
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 13:54.

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK

Re: Alkohol

Zasláno: pá 12. srpen 2005 22:12
Mark Pawl napsal:
Tak přátelé, s pravdou ven, koho oblíbená záliba je alkohol? Prosím aby psali jen ti nad 18 kteří už přesně vědí o čem alkohol je... Nepište sem kolik toho vydržíte atp. .. ale prostě koho to chytlo, kdo si prošel alkoholismem, nebo prostě tím že řeší/řešil těžké sitace alkoholem, nebo jen takhle prostě uvolní svému mozku, prostě už ti "starší" ..

Já řešim alkoholem žal a smutek, měl jsem období kdy jsem byl možná něco jako alkoholik, i když jsem to nepotřeboval, tak jsem to vyhledával, ale to souviselo hodně s řešením problémů a tak ... Tak já se přiznal.. teď vy


No ono co je to alkoholismus. Nekde sem cetl ze alkoholismus je pravidelne dopravani si alkoholu. Takze kdyz si kazdej vecir dam pivo, jsem alkoholik Very Happy Ale to jen pro zasmati,

Jak tak nad tim premejslim tak jsem v zivote moc situaci alkoholem neresil. Sladkou vzpominkou je mi moje davne zpanikareni pred potencialnim rande - rychle jsem vbehl do hospody a kopnul do sebe 2 velky vodky pod domnenkou ze mi to doda 30 bodu k IQ a zvysi to moji zabavnost, vyrecnost a charisma. Ve skutecnosti jsem se jen opotil a smrdelo mi z huby Very Happy

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK

Re: Alkohol

Zasláno: pá 12. srpen 2005 23:13
koscik napsal:


No ono co je to alkoholismus. Nekde sem cetl ze alkoholismus je pravidelne dopravani si alkoholu. Takze kdyz si kazdej vecir dam pivo, jsem alkoholik Very Happy Ale to jen pro zasmati,

Jak tak nad tim premejslim tak jsem v zivote moc situaci alkoholem neresil. Sladkou vzpominkou je mi moje davne zpanikareni pred potencialnim rande - rychle jsem vbehl do hospody a kopnul do sebe 2 velky vodky pod domnenkou ze mi to doda 30 bodu k IQ a zvysi to moji zabavnost, vyrecnost a charisma. Ve skutecnosti jsem se jen opotil a smrdelo mi z huby Very Happy


A teď už se nepotíš a z huby Ti nesmrdí? Co na to používáš? Think

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK

Re: Alkohol

Zasláno: pá 12. srpen 2005 23:54
weitless napsal:
koscik napsal:


No ono co je to alkoholismus. Nekde sem cetl ze alkoholismus je pravidelne dopravani si alkoholu. Takze kdyz si kazdej vecir dam pivo, jsem alkoholik Very Happy Ale to jen pro zasmati,

Jak tak nad tim premejslim tak jsem v zivote moc situaci alkoholem neresil. Sladkou vzpominkou je mi moje davne zpanikareni pred potencialnim rande - rychle jsem vbehl do hospody a kopnul do sebe 2 velky vodky pod domnenkou ze mi to doda 30 bodu k IQ a zvysi to moji zabavnost, vyrecnost a charisma. Ve skutecnosti jsem se jen opotil a smrdelo mi z huby Very Happy


A teď už se nepotíš a z huby Ti nesmrdí? Co na to používáš? Think


Ted uz tak neprasim Cool

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 13:14
Bez alkoholu si nedokážu představit svůj život...piju denně, ale v rozumných dávkách, max. 1x do týdne se trošku přiopiju..Jsem zrovna v období, kdy nemám do čeho rýpnout a tak by se dalo říct, že alkoholem zaháním nudu...

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 15:05
No musím se přiznat,že po jednom rozchodu jsem pil dost hodně,skoro každej den a ne málo.Potom se to nějak uklidnilo..dával jsem tak 2x do týdne 8-12 piv a teď se snažím to trochu omezovat,takže piju alkohol v malých dávkách (tak 2 pivka) asi tak 1x za 14 dní.Jen ve vyjímečných případech toho vypiju víc.

spike (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 39
Bydliště: Volyně
10 625,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 16:15
Já si dopřeju sem tam víno nebo pivo. Někdy mě přepadne chuť na víno 4x do týdne, tak proč si nedopřát. Pak mi to nechybí celý měsíc.
To není alkoholismus. To bych musel "chlastat" jen proto, abych nebyl střízlivý. Not Talking
. . . Morituri te salutant . . . -> Jdoucí na smrt tě zdraví <-
Když mi něco chcete, napište přes ICQ

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna