Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Americký fotbal

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK

Americký fotbal

Zasláno: pá 13. srpen 2010 22:02
Sleduje někdo, zná někdo? Smile Myslíte, že je lepší než "náš" klasický fotbal? Smile Včera začala pre-season v NFL, tak jsem si vzpomněl, že musím položit stejný dotaz jako u baseballu. Mr. Green

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 13. srpen 2010 22:13
to je ten sport, jak do sebe bourají a hází šišatým balonem? na to taky nekoukám Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 13. srpen 2010 22:14
zaprvé nechápu, proč se to jmenuje football, což znamená noha-balón, když se tam hraje se šiškou, co se nosí v ruce... Mr. Green
jinak mi to připadá strašně nudný... pořád se přerušuje hra a oni se pořád seřazují na lajně.... Rolling Eyes

jinak i normální evropskej fotbal (soccer) mi připadá strašně nudnej... obrovský hřiště a pár týpku si strašně dlouho kope do míče a akce žádná... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 13. srpen 2010 22:21
Ááááá.. vy ste neznasporti. Neutral Mr. Green Právěže tohle by ti mělo připadat zábavnější než normální fotbal, protože je tady pořád nějaká akce, a ne jenom nudné přihrávání a pár střel jak v klasice. Smile

A foot je to protože se tam taky hodně kope nohama do balónu. Mr. Green Wink

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 14. srpen 2010 11:16
Americký fotbal mě docela baví, protože to má prostě kvalitu.. stejně jako mě baví se koukat na ten náš klasickej soccer, ale né na naší ligu, ale třeba na anglickou nebo španělskou, protože se tam taky prostě pořád něco děje a neni to tak nudný jako tady v Česku..

Jinak spolužák hraje ragby, tak mi už i vysvětlil mezi tim rozdíly a zas tak špatnej sport to není, už jsme si i zahráli nějakou tu hru ve třídě nebo třeba na plavárně s pár lidma Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 15. srpen 2010 20:33
Foot - noha
Ball - koule

Prostě se tam kopou do koulí Laughing

Já to nikdy snad pořádně neviděl, tedy kromě těch amerických filmů, kde to občas hrajou. Ale docela bych i věřil tomu, že to je zábavnější než evropskej fotbal.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 16. srpen 2010 00:06
jenda^^ napsal:
Prostě se tam kopou do koulí Laughing

tak na to bych se možná i díval... ale hrát bych to nechtěl... Mr. Green

no já všeobecně nechápu většinu sportů typu Fotbal, Hokej atd... ať si klidně kopou do balónu, ale proč za to dostávají miliónový prachy?? co oni jako vyrábí za hodnotu? všichni jsou jen příživníci...

kde jsou ty doby, když fotbalisté hráli pro radost a nedostávali za to žádnej plat?

proto se mi třeba líbí, jak v americe hrají americkej fotbal studenti univerzit mezi sebou...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 16. srpen 2010 00:26
A proč myslíš že to na univerzitách hrají a snaží se být nejlepší? Přece aby si je potom draftoval nějaký NFL tým a dostávali za to ty těžké prachy. Wink

Jinak o těch milionech by se dalo hovořit dlouho no. To je taky takové téma, že třeba dám příklad nějaký pekař někde přes noc za směšné prachy dře abysme měli co jíst a tenhle fotbalista si tam někde týden běhá za takové prachy, které ten pekař v životě neuvidí a nevydělá a narozdíl od pekaře nedělá dá se říct nic pro lidi užitečné no, ale stím asi nic nenaděláme a je to prostě tak na houno vymyšlené.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 16. srpen 2010 15:21
To jo no, trh si to tak nastavil sám.. ale fotbalista většinou skončí max v 35letech se všelijakýma zraněníma, špatnými koleny apod a celej život pak nemůže a vlastně ani nemusí nic dělat..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna