Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Amerika

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Amerika

Zasláno: so 30. červenec 2005 18:57
Tak jakej já váš názor na tuhle světovou (ne)mocnost?
Já jí čim dál tim víc nemam rád. Lezou mi na nervy ty jejich přiblblý filmy, kde mimozemšťani přistanou zrovna v USA, ale budou zlí, takže si Amerika musí zachránit prezidenta Brick Wall Vadí mi na nich, jak jdou jenom po penězích, jak jsou namyšlení... A ta muzika, co produkujou je (kromě pár vyjímek) pěkně na nic...
A taky když vidim například ty soudy... teď třeba kvůli GTA: San Andreas - Hot Coffee mod, tak je mi nablití... Brick Wall d'oh!

Doufam, že jsem napsal všechno. K politice se raději ani nevyjadřuju. Snad jsem nikoho nepohoršil.
Teď napište zase vy svůj názor Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK

Re: Amerika

Zasláno: so 30. červenec 2005 19:42
Muj nazor na tebe je, ze z nejakych, pro me neznamych, duvodu nesnasis telem i dusi ameriku. Rolling Eyes

Zamysleme se nad tim ale komplexne, nad celym "americkym naturelem." Politiku taky kulantne vynecham, protoze jete porad naivne verim, ze kdyby zvolili Kerryho, tak se situace zmeni Sad . Kazdopadne, k tem filmum, McDonaldum, patriotismu : Americani jsou vlastne velice mlady a nejednotny narod. Amerika vznikla v druhe pol 18. stol (letopocet byl 1778, nebo se zase pletu ?). Amerika vznikla z lidi, kteri byli prevazne trestanci, bezenci, nebo lidi, kteri chteli za Atlantikem prijit k moci. Nemuzeme je srovnavat s jakymkoli jinym svetovym narodem. A zper k te kulture : Je to podminena reakce, zadne vetsi unikatni tradice (thanksgiving nepocitam), zadne pamatky, zadna historie. Proste si musi vytvorit neco, co vsechny ty Mexikance, Negry, i puvodem evropany sjednoti. Je to prave jakysi "American dream, ktery vidime ve vsech filmech z produkce teto zeme.

Zaver : Nesnasim Americkou politiku, nemam rad americke filmy, ale kdyz se nad tim clovek zamysli vic do hloubky....
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 21:08
Mě je jedno. Klidně ať jsou si to blbci jak chtějí, ale vadí mi to, že se vyvyšujou nad ostatní, jako by byli víc a celej svět za nima ještě blbě jde.... d'oh!
Člověk je chytrej, ale lidi jsou blbý...

Jo, a ameriku nesnášim, to je pravda...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 21:18
Popravdě radši blbý americký seriály, než ty dementní evropský...
Veselé Vánoce!

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 07:50
chlapi,zadam vsechny-NECITUJTE PRISPEVKY NAD SVYM,dela to akorat bordel a plni zbytecne stranku.Behem realneho rozhovoru preci taky neopakujete to co rekl nekdo tesne pred vami...Co treba pouzit-> 2.....Diky Jarďas

To je fakt, pak uz nam zbyvaji jenom retardovany Argentinsky telenovely. No, ja jsem stejne nikdy nemel rad serialy Mr. Green
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 09:04
Američani jsou hrozně hloupej národ, úroveň jejich středních nebo vyskoých škol je oproti našim nebo evropským naprosto směšná...Nejvíc mě štve, že sou na tom, ale aji tak pořád moc dobře ekonomicky a hospodářsky...

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 09:40
Přesně tak, češi (a samozřejmě i naši braťja Smile jsou chytří globálně, že ví o všem aspoň trochu, američané mají třeba výborný odborníky, ale ten třeba ovládá skvěle fyziku, ale nepozná mrkev od velblouda .. no a dokonce i angličtina patří mezi jednoduší jazyky, dejte někomu vybrat ať se naučí češtinu (či slovenštinu Smile) nebo angličtinu... Poslechněte si 3 hip hopové písničky, ve všech jsou stejný jazykový obraty..

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 10:17
Je fakt, že jsou tam vymatlaný... Rolling Eyes Kámoška mi vyprávěla, že byla v jedné americké škole a tam se na střední učili vázat uzly! d'oh! Klasická střední škola! Pak že byla na hodině zeměpisu a učitel se ji zeptal odkud je a ona že z České Republiky a on na to: "tam se válčí, že?" Shocked Učitel zeměpisu a neví, kde je ČR! Evil or Very Mad Brick Wall A my o nich víme mnohem mnohem více! Jsou na sebe neprávem strašně hrdí a zbytek světa je nezajímá, jsou to strašní sobci... Ale zase na druhou stranu je dobře, že my víme o nich více, říká se "poznej svého nepřítele"... Laughing Taky ameriku nesnáším. Cool
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 10:41
Jeden student z mojí bývalé školy co měl z matiky slabou čtyřku, tam Američany doučoval matematiku..

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 10:56
busch napsal:
Popravdě radši blbý americký seriály, než ty dementní evropský...

no já nevím, ségra sleduje všechny typy seriálů, ale mě příjdou stejně uhozený a se stejně nalinkovaným dějem. Až na to, že v amerických (walker texas ranger-třeba) je všude spousta těch jejich „fanglí“ (jsou fakticky úplně všude-na autech na barácích...) a vždycky nějací zlouni ohrožují „americkou svobodu“ a prezidenta, takže se ospravedlňuje třeba „omylem“ rozpoutaná atomová válka... Řekl bych, že je to něco jako vymývání mozku a Goebbelsovská propaganda. A to mi trochu (víc) zavání totalitním režimem... Shocked
on les aura!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna