Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Anální sex?

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami

Už jste někdy s partnerkou/partnerem provozovali anální sex?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, často:
4% 4% [ 2 ]
Ano, zkusil jsem to:
34% 34% [ 14 ]
Ne, ale chtěl bych:
39% 39% [ 16 ]
Ne, a ani nechci:
21% 21% [ 9 ]
Celkem hlasů : 41 / Hlasujících: 41
Ex_Bill (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 26
Bydliště: Most
10 000,- VK

Anální sex?

Zasláno: st 24. srpen 2005 00:16
No, pro někoho trošku nechutné téma... Ale to ať posoudí moderátoři Laughing
Jinak pište proč jste to už dělali, a nebo proč byste do toho za žádnou cenu nešli Wink

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 08:04
Wink Whistle Dance Shhh ...mlask

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 12:02
Mno,mozem iba odporucit Wink

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 12:23
Mno, ale s tím partnerem to může bolet, ne? Rolling Eyes Think Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 12:26
No když už se přiznalo vedení. Beztrestně bez ochrany a až dokonce Mlask
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 13:10
otesánek napsal:
No když už se přiznalo vedení. Beztrestně bez ochrany a až dokonce Mlask


Yes,moja rec Mr. Green

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 17:30
Vsichni to tady vychvalujete, tak se zeptam. Ma to nejake uskali? Jako treba ja mam strach, ze by mohlo vyjet neco memu klukovi (EDIT: ptak jarabak) v ustrety. (hnedyho). Nebo je treba pred tim pouzit zachodovou stetku? Anxious No a jak s mazanim a pod Question
Příspěvek upravil 1× sap, naposledy st 24. srpen 2005 19:13.

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 17:35
sap napsal:
Vsichni to tady vychvalujete, tak se zeptam. Ma to nejake uskali? Jako treba ja mam strach, ze by mohlo vyjet neco memu klukovi v ustrety. (hnedyho). Nebo je treba pred tim pouzit zachodovou stetku? Anxious No a jak s mazanim a pod Question


Myslíš jako autobus čokoládoven Nestlé plně naložený ;o)))))...A jak Tvému klukovi? A štětky jsou na to úplně nejlepší Mr. Green Mr. Green Mr. Green ...hlavně ty za 500,- Whistle

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 17:40
No tak to jsi mi trosku zamotal kebuli. Mr. Green Muj kluk mi visi mezi nozkama, uz od narozeni. Ty jo, ted koukam co jsem to napsal Shocked Mr. Green Pro vysvetleni VZDY leze do damskejch der. Wink Jinak ta stetka je peknej dvousmysl, jenze ja videl obe za 500kc, tak kterou pouzit Embarassed Laughing Question

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 17:55
Sapiku ty chlapiku Nejdřív se s ni natom domluv pak se domluvte jaký lubrikační gel aby jí ani tobě nesmrděl nebo aby vám ty navoněný nezpůsobovali nějakou vyrážku nebo nepříjemný pocit z vůně. Ona by si měla nekdy předtím dojít na velkou stranu. Hezky si jí připrav prstíčkem nejdřív jeden potom dva. (Pozor na špinavé a zatrhané nehty) Ten svěrač musí opatrně povolit. Přizavádění nespěchej To samé co si udělal s konečníkem se musí stát i hlouběji. Až jí to přestane být nepříjemné a začne jí to vzrušovat pak děj se vůle boží. Ještě některým holkám způsobuje dodatečné problémy když skáčeš z jedné dirky do druhé. Bakterie co sou v konečníku nepatří do vagíny. Také se tvé patrnerce může stát pokud tohle budete provozovat častěji že dostane průjem. Doma mám tohle dovolené max jednou zaměsíc a je to bez problémů. Záleží ale na dohodě vás dvou. Jinak dodatečné problémy s výtoky pokud má ta tvoje nějakou zkušenost se dají rychle vyléčit doma. POdrobnosti jak to dělá ta moje jen soukromě nebo hlky dáme nějak dohromady ať de nemusí tak červenat.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 1 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna