Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Anální sex?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami

Už jste někdy s partnerkou/partnerem provozovali anální sex?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, často:
4% 4% [ 2 ]
Ano, zkusil jsem to:
34% 34% [ 14 ]
Ne, ale chtěl bych:
39% 39% [ 16 ]
Ne, a ani nechci:
21% 21% [ 9 ]
Celkem hlasů : 41 / Hlasujících: 41
sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 18:04
otesánek napsal:
Sapiku ty chlapiku Nejdřív se s ni natom domluv pak se domluvte jaký lubrikační gel aby jí ani tobě nesmrděl nebo aby vám ty navoněný nezpůsobovali nějakou vyrážku nebo nepříjemný pocit z vůně. Ona by si měla nekdy předtím dojít na velkou stranu. Hezky si jí připrav prstíčkem nejdřív jeden potom dva. (Pozor na špinavé a zatrhané nehty) Ten svěrač musí opatrně povolit. Přizavádění nespěchej To samé co si udělal s konečníkem se musí stát i hlouběji. Až jí to přestane být nepříjemné a začne jí to vzrušovat pak děj se vůle boží. Ještě některým holkám způsobuje dodatečné problémy když skáčeš z jedné dirky do druhé. Bakterie co sou v konečníku nepatří do vagíny. Také se tvé patrnerce může stát pokud tohle budete provozovat častěji že dostane průjem. Doma mám tohle dovolené max jednou zaměsíc a je to bez problémů. Záleží ale na dohodě vás dvou. Jinak dodatečné problémy s výtoky pokud má ta tvoje nějakou zkušenost se dají rychle vyléčit doma. POdrobnosti jak to dělá ta moje jen soukromě nebo hlky dáme nějak dohromady ať de nemusí tak červenat.

No zacina me to tady bavit. Mr. Green Dik za zkusenejsi kamarady Pray Jen jeste nekolik dotazu. Bakterie co jsou v konecniku nepatri do vaginy, tak to oukej a na meho ptaka jarabaka? No a nefunguje to potom jako pist? No jako ze bych ji mohl nafouknout... Rolling Eyes No a na zaver veselej zazitek. Prstiky uz pouzivam a tak jsem jednou pouzil masazni gel (byl poruce). No a on byl takovej palivejsi. Chudak holka potom travila nejakej ten cas v koupelne Very Happy Takze sem klidne hod nejakou osvecenou znacku. Twisted Evil

Ex_Bill (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 26
Bydliště: Most
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 18:58
O Jarabáka neměj strach, ten ti to vydrží Laughing
A jestli bys chtěl tak to můžeš dělat s kondomem přeci.... Ale snadno se protrhne Rolling Eyes Holt je to tam trošku užší Mr. Green
Mojí partnerce se bohužel anál nelíbí, takže jsem to dělal jen dvakrát, ale i tak to stálo za to Wink

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 19:08
Haha, tak to mam pro mou milou na fikend prekvapeni Exclamation Mr. Green
Ze bych potrenoval d'oh! Twisted Evil

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 19:09
sap napsal:
Haha, tak to mam pro mou milou na fikend prekvapeni Exclamation Mr. Green
Ze bych potrenoval d'oh! Twisted Evil


Klidně trénuj...třeba na mámině jablečným koláči Mr. Green Wink

Orpheus (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 72
Bydliště: Bratislava(SK)
10 025,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 23:06
Mno, este som to neskusal, ale niekedy to snad skusim!

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 06:54
Tady sapova odpovědna: (Ostatní dělají jen Mr. Green ale aby upřímě napsaly co otom ví to se radši budou červenat. To je zajímaví jak se někdy neradi dělíme o zkušenosti. Já sám a ty taky sám pokud možno se škodolibým smíchem a zamnutí rukou.)

1) Lubrikační gel je mazátko když je holčička a není šťávička ostatní krémy jsou pro zevní použití. Lubrikáče jsou k dostání v lékarnách a možná v sexshopech možná taky v drogeriích. K dostání jsou od různých výrobců a v různých vůních nebo také jen médium bez vůně. Cena týhle srandy může klidně přelézt 200,- Kč
2) Abys věděl cos jí proved s tím masážním gelem vocucej si hašlerku nebo něco jiného s mentolem stahni si ho apolož tu hašlerku mezi začátek přirostlé kůžičky a žaluda když to vydržíš 15 vteřin a další dvě hoďky se nebudeš cejtit jak kdyby ti ho uřízli pak si frajer a máš tam pancéřovou pěst.
3) Předpokládám že když už ho tam máš tak ho nevindaváš leda by vypad. Při zavádění se tam může dostat trochu vzduchu který pak tlačíš před sebou.
4) Předpokládam že se meješ před tým aj po tém a že za límcem nenosiš sir značky rokfór který by se dal pak seškrabavat lžičkou Hygijena tvemu jarabakovi stači.
5) Finta ale neplatí pro všechny holky když už tam náš prstíček paleček spadně do druhé dirky pak lehce stiskni obě stěny k sobě a zamni uvidíš co to udělá když k tomu přidáš pusu a budeš se věnovat ještě frajtrovy moh bys zažít takový vlnobití - prostě přestane chápat ale kdyby nechápala moc prostě jedna už mi takhle omdlela ale určitě ne bolestí.

Pokud máte další dotazy už toho ze mě moc nedostanete Snad jen že sex je jako divadelní představení nejdřív se musí nazkoušet a pak je to teprv správná sranda.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 08:00
Já nevím, ale radit o těhle věcech nikomu nebudu. Moje motto je, aby si to každý pěkně prošel sám, protože jedině tak to všechno pozná pěkně od začátku. Takový rady jsou k ničemu a učit se u sexu nějakou příručku je blbost. Když se naučíš postup někoho jiného, tak ztratíš veškerou tvůrčí invenci a už to nebude nikdy Tvoje. Navíc přicházíš o překvapení a takový ten pocit zkoumání co to s holkou dělá. Jen sám se můžeš zdokonalit nejlíp a v sexu bych to radil každému dvijnásob. Protože je to vždy a s každým jiné! To není vrtání díry do dřeva. Tam je to vždycky stejné Wink
Tak asi tak

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 08:12
Weitless i tak máš pravdu ale jen částečně když o něčem nic nevíš tak to párkrát pohnojíš Dyž vrtam díru do překližky a zkonim to bude mě to něco stát ale jde to opravit. Když vrtáš do holky a zkoníš to může se ti v tom nejhorčím případě stát že ti řekne že tu bolest s tebou už nechce víckrát zažít ale jinak te moc miluje. Prostě místo toho abys byl na vrchu s Ftákom Budeš mít po ptákách.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 08:16
Lidstvo je hravé už od doby svého počátku. Pokud se chce někdo řídit radami z internetu, jak na anální sex, tak je to čistě jeho soukromá věc. Každý si může po přečtení udělat svůj závěr, nicméně já nikoho nabádat jak na to nebudu. Pak se může stát to co píšeš, že to někdo zkoní a bude říkat...Ty jsi mi teda pěkně blbě poradil...a já budu za vola.

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 09:10
No supr, diky za vsechny nazory i rady. Kdysi jsem si myslel, ze deti nosi cap a vrana a nez jsem dosel do sedme tridy, tak uz jsem vedel, ze to neni pravda Mr. Green Praskli mi to starsi kamosi.... hajzlove...pak me to ve skole nebavilo. Very Happy
Takze diky otesanku za odborne rady, je videt, ze v tomhle oboru jsi profik Exclamation Twisted Evil
Co se tyka tohodle
otesanek napsal:
5) Finta ale neplatí pro všechny holky když už tam náš prstíček paleček spadně do druhé dirky pak lehce stiskni obě stěny k sobě a zamni uvidíš co to udělá když k tomu přidáš pusu a budeš se věnovat ještě frajtrovy moh bys zažít takový vlnobití - prostě přestane chápat ale kdyby nechápala moc prostě jedna už mi takhle omdlela ale určitě ne bolestí.

tak to uz znam. Rikam tomu soleni rizku.

Jinak souhlasim i s weitlessem, jelikoz
weitless napsal:
Lidstvo je hravé už od doby svého počátku.

weitless napsal:
Pak se může stát to co píšeš, že to někdo zkoní a bude říkat...Ty jsi mi teda pěkně blbě poradil...a já budu za vola.

Takze se otesanku tes Exclamation Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 2 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna