Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Android

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 56, 57, 58  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 23. červenec 2012 23:48
Nexus S nebo Galaxy Nexus. Smile

Nebo legendu SGSII.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 24. červenec 2012 07:28
No jo, to Desire Z bych asi nešel, je to starší telefon. Nějakej ICS do toho asi prý je, ale jestli tam chceš rvát různý ROMky, tak to asi není ideální volba. A výkonově nejspíš taky ne.
Podle mě by právě ten SGSII mohl být časem něco jako HD2 na tyhle pokusy... Smile Jinak kdybych si dneska kupoval telefon, tak beru ten Galaxy Nexus. Kolega ho má a je to pěknej telefonek. Ale je to dost peněz, no Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 24. červenec 2012 08:27
Na Desire Z jsem se ptal, protože bych jej mohl mít levně od kámoše... Je prej velmi zachovalej (nevím, neviděl jsem) a za rovný 3000,- ... Ale nevím, jestli do toho jít - protože je to hardwarově stejnej telefon jako HD2, s tím, že má slabší procesor... Rolling Eyes No na tu chvíli, než si koupím něco jinýho, nebo než spravím HD2 by to mohlo stačit... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: út 24. červenec 2012 08:34
Procesor v Desire Z a HD2 není stejný, Ztko má chipset s Adreno 205, HD2 má Adreno200, a cpu v Desire Ztku jde vytaktovat stabilně na 1.6ghz, některým jede i na 2ghz...Z toho sis mohl usoudit že Ztko má větší výkon jak HD2 a Angry birds se na mini pro nesekají, jediný telefon kde jsem viděl sekat se Angry Birds byl Galaxy Ace.
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 24. červenec 2012 16:29
jenda^^ napsal:
No jo, to Desire Z bych asi nešel, je to starší telefon. Nějakej ICS do toho asi prý je, ale jestli tam chceš rvát různý ROMky, tak to asi není ideální volba. A výkonově nejspíš taky ne.
Podle mě by právě ten SGSII mohl být časem něco jako HD2 na tyhle pokusy... Smile Jinak kdybych si dneska kupoval telefon, tak beru ten Galaxy Nexus. Kolega ho má a je to pěknej telefonek. Ale je to dost peněz, no Smile


spis cela galaxy S rada je na tuneni dost idealni, kamos ma prvni eSko a ma tam v pohode CM9
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: út 24. červenec 2012 17:11
Já teda mám Ska obě a zase mi to jako něco extra nepřipadá, bugy má CM9 všude, takže k ničemu a značení kernelu...hrůza.
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 24. červenec 2012 17:57
nemluvim o tom, ze je to bez chyb, ale ze to funguje, ja jedu na CM9 s FLUXI kernelem a uplne v pohode, i baterka se drzi
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 24. červenec 2012 19:39
Hele, jde nějak jednoduše z telefonu vytáhnout seznam všech nainstalovaných aplikací a uložit jako text? Když udělam wipe systému, tak abych věděl, co všecko tam pak musím znova nainstalovat. Ty seznamy, co jsou na Google Play fungujou naprd a navíc tam nejsou programy instalovaný mimo Play.
//no nic, našel jsem, umí to program Listables.
Zasláno: st 25. červenec 2012 00:14
Nojo, nová romka... Mr. Green
Ale už mám všecko snad nastaveno, tak to snad zítra bude klesat pomaleji

Obrázek
Zasláno: ne 30. září 2012 02:25
Pipa tady tuším sháněl před nějakou dobu kalkulačku do telefonu. Dnes je na Play akce nějaká RealCalc za 5 Kč. Nevyhovovala by?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 24 z 58




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna