Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Android

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 56, 57, 58  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 26. březen 2017 20:23
Po týdnu s neofiko Androidem Nougat na G2 si pořád myslím, že systém jako takovej je fakt skvělej, ale asi kvůli nedostupnosti oficiálních driverů jsou takový problémy, že budu muset vrátit romku postavenou na oficiálním Lollipopu.
- Při zapnutý obrazovce se telefonu vybíjí baterka brutálně rychle, procenta ve statusbaru vypadají skoro jako odpočet minut. Mr. Green
- Přijde mi, že náhodně se nepřehrávají některá oznámení, třeba upozornění kalendáře a pod.
- Kvalita foťáku není nic moc. Není to sice příšerný, ale znatelně horší jo. Navíc nejde natáčet video s 60 fps.
- Ve fotogaleriích se strašně pomalu nahrávají fotky. Když zazoomuju, tak dlouho čekám, než se načte ostrá verze v plným rozlišení. Fotokoule se otevírají příšerně dlouho, některé úplně kulaté snad minutu než se objeví všechny části...
- Moje milované fotokoule, co rád fotím na různých vyhlídkách, jsou rozbité. Google foťák z nějakýho důvodu zaostřuje snad až někam za nekonečno, takže je všecko rozostřený. Třeba tady z Šemnický skály je pěkný výhled, ale v reálu byl mnohem ostřejší.

Obrázek

Skoro bych si chtěl koupit nový telefon s novým Androidem jenom kvůli tomu, jak je jinak sedmička svižná a příjemná. Ale když jsem před pár měsíci koukal naposled, tak bych si nevybral. Snad u všeho jsem viděl v nějakém ohledu downgrade nebo se mi nelíbily věci jako obrovská velikost, či obrovská cena.
Zasláno: pá 14. duben 2017 23:52
Zbláznil se mi telefon nebo má Google poslední dny nějaké potíže se servery? Poslední dny se mi nějak rychleji vybíjí telefon a všiml jsem si, že často nahoře svítí ikonka, že probíhá synchronizace - když se podívám do účtů, tak to ukazuje, že synxhronizuje Podrobnosti o lidech...
Jo a taky se nedostanu do Google Play. Jen tam krouží načítání na bílé obrazovce a nic se neobjeví
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 16. květen 2017 23:19
WTF? Co to je za pí*ovinu že od Androidu 4.4 nemůžou aplikace zapisovat na SD kartu? To jako vymyslel kdo? Měl by si naliskat, protože pak SD karta úplně ztrácí význam... achjo... jdu to rootnout... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 17. květen 2017 14:21
Přestala mi fungovat synchronizace a Google Play hlásil nějakou chybu Rh01. Vygooglil jsem, že jediný řešení, když nepomůže vymazat data několika aplikacím, je smazat účet Googlu a znovu ho zadat. Tak jsem dal účet odstranit a nic se nestalo. Ani na několikátý pokus. Po restartu telefonu se to podařilo odstranit. Tak jsem zadal účty znova, všecko se nasynchronizovalo zpátky pohoda....
Teď se připojim na wifi, přišly zprávy na Whatsappu a u všeho jen čísla. Kouknu do kontaktů a ty nikde. Kouknu na stav synchronizace, ale nemůžu kouknout, protože účet zmizel. WTF? Tak jsem ho tam znovu zadal, ale zůstalo to viset na obrazovce "Ověřování údajů". Když jsem z ní vyskočil, tak to nesynchronizuje vůbec. d'oh!
Obrázek
Zasláno: st 17. květen 2017 22:46
Tak už jsem přišel na to, proč mi blbnula ta synchronizace. Vždycky to vytuhlo a zahlásilo error u kontaktů. A bylo to proto, že jsem si dovolil jednomu kontaktu dát do jména emoji. Google neumí synchronizovat kontakty, když je jeden z nich s emoji. Silence
//hmm, tak to nepomohlo, už to zas dělá to samý
///tak jsem smazal data a odinstaloval několik googlích aplikací, odebral účet, změnil heslo, přidal účet zpátky a teď už to více méně funguje, všecko to sesynchronizuje a pak akorát ten celkový stav hlásí chybu synchronizace, ale u jednotlivých položek je sesynchronizováno. Magor Opět ale nefunguje Google Play. Google+ ale taky nefungoval a funguje. No funguje - naběhne a hned zase zmizí. Ale aspoň naběhne do timeline a nezůstane jen na spouštěcím logu.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 22. květen 2017 17:48
Vím, že mě zase blblo když bylo emoji v názvu wifi sítě... no prostě je radši v takovývhhle věcech nepoužívat...
ještě nedávno počítače měly problém s diakritikou, tak se tomuhle vůbec nedivím... Very Happy

jinak ale nevím... asi to máš nějaký rozbitý... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 22. květen 2017 20:30
Já mám pocit, že část těch problémů možná byla způsobená tím, že jsem zakázal data na pozadí u Google Play a Google Play Services.
Má to vypnout data na pozadí na mobilním připojení, ale vypadá to, že to přestane fungovat i na wifi nebo nevím. Ono to začalo zlobit až druhý den po tom, co jsem to zakázal a začalo fungovat asi den po tom, co jsem to povolil, takže kdo ví, jestli to vůbec má souvislost. Think

Každopádně bych ty data na pozadí rád zakázal, protože mi to tenhle měsíc sežralo 50 MB, což je čtvrtina mýho super tarifu. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 23. květen 2017 13:01
heh... to mi připomíná, jak jsem vložil SIM kartu do mého nového tabletu... nejdříve mi přišlo, že mi bylo strženo 20 Kč za připojení k internetu na tento den a hned v zápětí mi přišlo že jsem vyčerpal datový limit pro tenhle den (asi taky 50 MB)... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. červen 2017 10:15
Neznáte nějakou jednoduchou aplikaci (a nebo fakt pěknou galerii), kde by se daly k fotkám dopsat poznámky? Google Fotky to umí, ale fotka nejdřív musí být nasynchronizovaná a já bych chtěl něco offline. Pak taky můžu fotku nasdílet do Google Keep, jenže pak se mi to všecko zdvojuje. Ideálně by to chtělo něco, co by poznámku zapsalo do Exifu fotky.
Zasláno: po 19. červen 2017 23:25
Po letech používání SwiftKey jsem nainstaloval do telefonu klávesnici Gboard od Google.
Přijde mi úžasně svižná a rychlá. Když se na to zaměřím, tak vypadá stejně svižně, ale citem to působí mnohem responzivněji.
Problém je v tom, že nějak divně opravuje slova. Nebo spíš mezeru za slovy dělá nějak podivně a mezeru za tečkou nebo čárkou snad udělat ani neumí. A protože je to od Googlu, tak se asi nedá čekat, že by takové "kraviny" opravili, našel jsem o tom docela staré zmínky na diskusích Googlu, kde někdo z Googlu psal, že se to přece chová normálně​.
Taky mi proti SwiftKey chybí speciální znaky podržením přímo písmen (musí se na spešl stránku) a nejde zmenšit velikost. SwiftKey jsem měl klávesnici asi na 1/3 displeje, Gboard zabírá skoro půlku a to jsem nastavil nejmenší velikost.
Jo a z nějakýho geniálního důvodu to taky nenabízí opravy v žádným vyhledávacím poli.

Když to po sobě čtu, tak to stojí vlastně pěkně za prd. Ale ta rychlá odezva při psaní je vážně návyková. Měli by takhle zrychlit SwiftKey. Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 51 z 58




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna