Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Android

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 56, 57, 58  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 6. listopad 2017 17:39
Obrázek

Android 7 to už umí. Teď na něm jedu.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 6. listopad 2017 18:37
Super... teď se ale připravte na nadávání, že v těch neoficiálních ROMkách nebude něco fungovat... Very Happy
ještě budu muset pozjišťovat jak je to s podporou S-Pen u různých ROMek a pak půjdu na to.. Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. březen 2018 01:12
FFFUUU- (varování, technické pindy, co nechcete číst)

LG G2 už mě ráno fakt vytočil (pustil jsem Spotify, šel jsem na internet a telefon se zachoval tak, že vytuhnul, muzika hrála, ale já 2 minuty koukal na prázdný černý displej, ze kterýho po půl minutě zmizel i stavový řádek, pak jsem to natvrdo resetoval), takže jsem se rozhodl nainstalovat Lineage OS, i když s tím telefon nebude umět nějaký drobnosti jako hezky fotit nebo knock code.

Tak jsem to nainstaloval, chci obnovit zálohu Titanium Backup a já ji na vnitřním úložišti nevidím. Teda vidím. Místo složky Titanium Backup je tam soubor Titanium Backup, co má 0 bajtů. Většina souborů tam normálně je, ale mezi nima náhodně další (třeba i fotky z foťáku), co mají 0 bajtů. Testováním jsem zjistil, že se k nim dostanu, když se v terminálu přepnu do roota. Ale netuším, jak těm souborům to oprávnění změnit. abych je mohl číst normálníma aplikacema (a třeba Solid Explorer nebo Titanium mají fungovat jako root a stejně ty soubory "nevidí").
Ono to vnitřní úložiště ani nemá mít žádný oprávnění. Když si dám vypsat oprávnění, tak to u všech souborů píše úplně to samý. Ach joooo!!! Brick Wall

A nejlepší teda je, že když vrátím původní systém, tak se k těm souborům dostanu úplně normálně. Takže to asi budu muset vykopírovat kompletně ven, vymazat a znova nakopírovat zpátky v novým. Hodila by se 64GB fleška.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 5. březen 2018 01:22
Tak vrať normální systém, zkopíruj to, vymažeme to, nahoď romku a obnov zálohu. Tvoje problémy bych chtěl mít.

EDIT: buďto tam ten závěr nebyl, nebo jsem ho nějak přeskočil.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 6. březen 2018 17:23
Jsem ho doplnil, ale bylo to fajn zazálohovat, když mi telefon nechtěl ani vzít flešku. Very Happy Každopádně už jedu na Lineage OS.

Neznáte někdo nějakou jednoduchou galerii? Ideálně jako ta od LG. Složka s fotkami z foťáku a pod tím ostatní složky s obrázky. Rychlý, nic složitého a aby mezi složkami šlo ty fotky přesouvat. To totiž galerie v Lineage OS neumí. Ideální by bylo kdyby to umělo třeba někam do exifu ukládat nějaký poznámky, ale co jsem hledal, tak to neumí snad žádná apka

Ideální by býval Quick Pic, ale ten už asi není co býval.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 6. březen 2018 17:40
Ja pouzivam Piktures, uz ani nevim proc Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 6. březen 2018 23:07
Google Fotky?
QuicPic je od tý doby, co má novýho majitele (Cheetah - CleanMaster), k ničemu. Buď sehnat starou verzi (4.5.2) nebo se s tím smířit.
https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-quickpic-v4-5-2-classic-version-t3204543
Nebo Jirkův Piktures není vůbec marnej Smile

Já používám tu, co byla v LOS, nechci tam cpát nic jinýho.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 7. březen 2018 00:26
Google Fotky mají ve výchozím pohledu všechno sesypaný v jednom - teda všechno, co se zálohuje, a do složek se tam musí přes nějaký nabídky... Ale jinak je mám kvůli zálohování fotek.
Nainstaloval jsem na zkoušku Jednoduchá galerie (ten český název ale vypadá podezřele) a zatím to vypadá dobře, umí to těch pár věcí, který jsem od toho chtěl, tak uvidím časem, jestli nezjistím, že tomu chybí něco jinýho.

Piktures jsem zkoušel kdysi a něčím mi nesedl, už ani nevím čím.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 29. březen 2018 12:57
Na Xiaomi se mi po poslední aktualizaci začala zobrazovat chybová po změně orientace displeje v Chrome - načtená stránka zmizne a místo ní se objeví informace o chybě. Nějaké nápady, jak to fixnout?

Vymazat cache a data Chromu jsem už zkoušel stejně jako restart.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 13. srpen 2018 10:33
Ty jo, to je skoro jak Bitcoin, akorát se to nedá prodat. Před časem jsem koupil Nova Launcher Prime za 0,25 USD - asi za 7 Kč... A teď koukám, že se dneska prodává za 149 Kč Shocked
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 53 z 58




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna