Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Android

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 56, 57, 58  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 7. prosinec 2011 10:07
Tam je jenom jedna. Ale nakonec jsem to vyřešil tímhle:
https://market.android.com/details?id=com.moo.android.inputmethod.latin.free
Je úplně stejná jako ta výchozí, není rozmazaná a dá se do ní stáhnout českej jazyk Smile
Teď už jen vyřešit, aby ten původní launcher nebyl anglicky (edit: aha! Mr. Green), vrátit originální spouštěcí animaci (na to asi stačí jen vyměnit nějakej ten zip, ve kterým je uložená) a budu spokojenej. Mr. Green
Zasláno: ne 11. prosinec 2011 22:53
Dávat na Nexus S Cyanogenmod nemá smysl. Je to šíleně nestabilní a zatím mi to snad nezvladlo ani jeden den bez zaseku...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 11. prosinec 2011 23:12
kdo ví, co jsi s tím prováděl Hand
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 11. prosinec 2011 23:46
Jestli tomu vadí instalace několika aplikací a změna úvodní animace, tak je to šmejd tak jako tak Wink A i na fóru CM i na Androidfóru jsem se dočetl, že CM na NS je k ničemu. Mimochodem spuští se o něco dýl než stock romka přijde mi navíc i o něco pomalejší (hlavně ve hrách jako ShadowGun místama trhá).
Spíš musim zjistit, jak rozjet funkčně adhoc wifi na stock romce a ty ostatní dvě vychytávky, co na CM používam (upravitelnej widget napájení a zapínání wifi v roletce), klidně oželim.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 11. prosinec 2011 23:54
nebo můžeš rovnou nahodit nějakou líp polazenou romku Wink
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 12. prosinec 2011 00:08
... třeba stock Razz Sám si pořídí nějakýho čínskýho sráče a pak myslí, že takový naprd romky mají všechny mobily Magor
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 12. prosinec 2011 00:11
tvůj boj Razz
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 12. prosinec 2011 00:38
S tou vaší diskuzí o androiďácké kalkulačce jsem si vzpomněl na Siemensy a Students Calculator, který jsem používal. Od té doby jsem nenašel žádnou přívětivější kalkulačku. RealCalc je celkem fajn, ale neumí psát celý výpočet do jednoho řádku a tudíž matematické priority nic moc. Ostatní kalkulačky rovněž takové polofunkční.

Bohužel Students Calcultor nelze rozchodit pomocí J2ME runneru - pro režim Android SDK je uříznutá půlka obrazovky a pro J2ME SDK je sice zobrazena aplikace celá a v dolní části šipky pro snadnější posun, ale nikde není zobrazeno žádné tlačítko pro mazání znaků - to se musí vyvolat přes menu pro každé smazání jednoho číslíčka. Dost opruz.

Nakonec se mi podařilo nalézt na Marketu port pro Androida (http://bit.ly/vGDE9C). Chybí tomu jakékoliv menu s nastavením, pracuje jen v dekadické soustavě a neumí více výpočtů najednou jako originál. A zobrazuje reklamu. Přesto mi ale připadá lepší než zbytek kalkulaček na Marketu Mr. Green Brick Wall
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 12. prosinec 2011 02:43
Nevím, ale ten tvůj Realcalc, cos mi doporučoval je vpodstatě jen vietnamská kalkulačka za 39 Kč vylepšená o funkce jako sinus a kosinus.. Například vůbec není vidět co se počítá (má jednořádkávý displej a zobrazuje jen zadávaná čísla)... to mi bohužel nestačí a i moje Casio za 300 kč toho umí víc... Rolling Eyes

co jsem zkoušel, tak handycalc toho umí víc - je vidět co se počítá, umí "matematický vstup" (zlomky, mocniny atd..) a umí řešit i jednoduché rovnice... navíc umí kreslit i 2D grafy elementárních funkcí... bohužel pokročilé funkce bych u ní hledal marně.. ale podle mě je to jediná slušná středoškolská kalkulačka na androida... Bohužel ale na střední školu už nechodím..

Android je prej systém pro geeky ale neexistuje pro ani debilní kalkulačka... teda naopak, všechny jsou debilní... když jedna umí toto, tak neumí tamto a naopak... Z komplexnějších matematických nástrojů bych pochválil Math Script - kromě základních funkcí umí i limity, primitivní funkce a integrály, diferenciální rovnice a podobný věci... Bohužel má docela složitý ovládání a neumí počítat numerické integrály a kreslit 3D grafy, časově závislý grafy a fraktály... kdyby uměl toto, tak bych si to i koupil...

pak jsou tu různý textový nástroje typu matlab/octave jako Addi, ale ty jsou často velmi osekané a člověk musí umět syntaxi a stejně toho neumí tolik co MatrhScript...

Na WM prej bylo málo programů, ale na Android existuje jen jedna pokročilá kalkulačka Sad Na WM toho existovalo spousty - od klasických vědeckých kalkulaček podobných výše zmiňované handycalc až po pokročilé matematické nástroje/kalkulačky jako SMathStudio Handheld nebo SpaceTime (který byl naprosto geniální a jednoduše ovladatelný, přesto uměl naprosto všechno z vysokoškolské matematiky.. Smile a ještě to bylo zdarma.. Smile ) No nevím, nezbývá nic než čekat, protože na stránkách SpaceTime píšou, že verze pro Android "Comming Soon" Sad
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 12. prosinec 2011 03:11
Tak taky tvoje kachní nároky se dost vymykají průměru. HandyCalc jsem zkoušel, ale nevyhovovala mi ovládáním. Vůbec. Na ní abych nosil stylus. RealCalc, jak jsem radil, je ale nejstahovanější kalkulačkou na android! Tvoje nároky snad ani neuspokojí na počítači plugin Mathematics ve Wordu Magor
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 4 z 58




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna