Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

ANTIFA

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: pá 22. únor 2008 00:29
Obzvláště Herr Topolánek by si ze svých nazi výroků už mohl sestavit slušnou knížku Rolling Eyes

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: pá 22. únor 2008 00:46
Přesně tak.

Ještě bych dodal, že v případě neonácků platí: škoda každé rány, která padne vedle.
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 22. únor 2008 08:29
Tentokrát ty vaše reakce nějak nechápu. Myslím že je lepší antifašista než fašista. Některé věci co tu popisujete fakt nechápu. Bude to tím že to nějak rozděluji jinak. Na lidi co mi vadí a co mi nevadí. Je mi jedno v co kdo věří a k čemu se hlásí, ale hlavně nesmí dělat bordel a obtěžovat okolí. To že někomu se líbí mít plnou hubu železa , nebo 20psů, okovaný boty, chodit v zimě v šortkách to neřeším. Řeším to jak se chová k okolí. Znám mnohé, kteří vypadají, že bych je zařadil mezi spodinu a bál se je v noci potkat a jsou to hodní a slušní lidi. Koukněte na tu naši vládu. Ta mi vadí víc než nějakej ošrotovanej se psama který jen je spokojen s tím co má než nafintěnej kravaťák
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: pá 22. únor 2008 19:30
Asi potkáváš nějaký jiný typy, mě v Brně každej den obtěžovali somrováním peněz. Smrdí na sto honů, v ruce krabicový víno ale pracovat nepůjdou. O takových jsem mluvil, to se mi fakt otevírá kudla v kapse.
Ikdyž je asi pravda, že těmhle typům je Antifa nebo nácci u prd.le...

Bonfire (+12)
VIP Redaktor


Příspěvky: 707
Bydliště: Tam kde ty ne
23 755,- VK
Zasláno: pá 22. únor 2008 19:37
no zase je to hazeni do jednoho pytle... nejsou vsichni stejni, dva mi spoluzaci se s nima stotoznuji, jeden pankac, druhy normalni clovek a oba dva jsou v pohode kluci.. stejne tak jako kdyz jsem se bavil s jednim fasistou, je to v klidu kluk ale jeho nazory nemusim. ja spis mam nazory naklonene k antife, ale ne zase vsechno
♫ co krok, punk rock ♫
HTC Touch HD / Acer Aspire 1406XC / Suzuki Swift GTi / 20cm dlouhé péro

!! SAMOVOLNĚ VZNĚTLIVÝ !!


Muj svist jezdi za:
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 23. únor 2008 09:46
když srovnám všechny svoje kamarády různých typů, tak moji plešatí kámoši vycházejí ze srovnání vždycky nejlíp, můj bývalý je (byl) nácek a hodnějšího kluka jsem fakt neměla, vy si myslíte že náckové jsou jen mlátičky a rasisti, ale to jsou jenom ti kok*oti šestnáctiletí co v televizi demonstrujou ani nevědí za co, starší kluci, jako třeba právě ti v mém okolí, co jim je mezi třiceti čtyřiceti, jsou inteligentní jedinci, někteří mající vysokou školu, dá se s nimi mluvit i o vážných věcech, ti už mají něco za sebou a vědí za co "bojují" a rozhodně to není jenom pěstma, to co je vidět v televizi jsou jenom maličká nedochůdčata rádoby nácků kteří sami ještě nevědí kdo jsou a myslí si že holou hlavou a boxerem spasí svět, to není o celé komunitě, ale o jedincích.

a co se týče antify: my jsme tenkrát v hospodě přemýšleli a chtěli založit hnutí: ANTIANTIFA Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: so 23. únor 2008 12:36
Makavelina napsal:
...vy si myslíte že náckové jsou jen mlátičky a rasisti...


Rozhodně ne! Jsou to správní hoši a myslí to s námi slovany dobře! Vždyť i hodný strýček Heydrich nás chtěl poslat do země zaslíbené - Sibiře. No a tihle jeho následovníci chtějí jenom dokončit co on nestihl. Jenom škoda že jim to ti křiklouni a šesnáctiletí rváči tak kazí a demonstrujou v televizi!
Já jsem rád, že za blaho všech národů Evropy, ať už chtějí, nebo nechtějí, bojují i vysokoškoláci v tvém okolí. Bezpochyby velmi inteligentní jedinci. A proč? No protože abychom se měli všichni líp!
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 23. únor 2008 12:49
2 makavelina: no, být nácek, je podle mně tak zásadní názorový a povahový rys, že už tím by se mě ten člověk neměl šanci líbit... Oni i pedofilové jsou vlastně obvykle strašně hodní pánové... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 23. únor 2008 17:35
lezete mi pěkně na nervy s tím pojmenováním je to v pohodě kluk... je to strašně hodnej kluk, jenom je trochu ultrapravicově vypatlanej? není to trochu protiklad? na jedný straně si s tebou o samotě bezvadně popovídá a na druhý straně rozbije držku někomu jinýmu když je ve skupince?

antifa jsou banda šašků a náckové taky
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 24. únor 2008 03:10
Vlastně oni kdyby se tak nenáviděli, tak se budou mít docela rádi, protože jsou to stejný magoři Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna