Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Apple

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Apple

Zasláno: čt 25. červen 2009 21:38
Už několikrát jsem koukal, že tady Apple nemá přímo svůj topic a je tu jen o iPhonu... Takže zakládám Smile

Líbí se vám věci od Apple? Mně se líbí hlavně tím HW, kterej podle všeho bude skvělej... Bohužel jsem ještě nic od Apple neměl v ruce (krom ipodu ve škole a iphonu na sraze), tak nevim, jak je na tom SW... No a cenově to taky není nejpřijatelnější...

Mmch nejnovější technologie od Apple - ntb bez klávesnice Wink

(Otevřít a přehrát na YouTube)

Je to fór kdyby něco Smile
 
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 25. červen 2009 21:54
Koukám, že taky sleduješ tyhle "zprávy" Mr. Green

Mně se věci od Applu docela líbí a hlavně to funguje si myslim. HW je přesně dělanej na SW, takže někomu se zdá, že na to kolik to stojí, to nemá moc dobrý HW parametry, ale opak je pravdou. Koukněte třeba na iPhonu nebo líp na iPod Touch, má to podobný parametry jako jiný PDAčka a s WM se to sotva leze, tak na iPodu je to sakra rychlý.

Já bych si někdy chtěl koupit třeba Macbook, ale obávám se, že by mi tam asi spousta věcí nešlo, nebo jedině přes ten emulator Woken Think

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 25. červen 2009 22:10
neviem si predstavit ze by som na tom kružkovom macbooku , mal pisat denne 30 mailov hentakou formou a hrat na tom hry a neviem čo este

blba ICQ komunikacia by skoncila Not Talking
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 26. červen 2009 18:20
Já dělala na MACu rok, nevím teď co to bylo za model (trošku postarší už) a HW paráda, ale jinak na dvě věci Mr. Green všecko na něm padalo, mít puštenej Quark a zároveň Photoshop - nemožný Mr. Green jabko na klávesnici mě pak hrozně mátlo (hledala jsem ho i doma) Mr. Green
Ale designově je to lahoda Dance
Hey, hey apple!

Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 26. červen 2009 19:12
souhlasim stim ze Jabko ma hezkej desing a soft je delanej primo na HW tak šlape rychle , ale je o ničem d'oh!

nejlepčí by byl MACbook postaveny na Linuxu s podporou windowsackejch programu Slinták
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 26. červen 2009 23:03
ubuntu je jak na powerpc tak samozřejmně na x86 a x64, takže není problém ho na apple hw nainstalovat Wink

jinak mně se na apple líbí, že stačí zapnout a používat, žádný složitý nastavování - proto chci ipod...
Na blbnutí mám mdačko...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 27. červen 2009 00:58
No tak imho ty nový Macy už jsou normální x86/x64, ne? Nebo je to jen pro ntb? Já se v tom nevyznam, ale když na to jdou nainstalovat Windows, tak to tahle architektura bejt musí. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 27. červen 2009 07:15
však to píšu, nové macy jsou x64 (ale MAC OS X je jen 32bit), starší (například Powerbook Gx) jsou powerPC (tam jde nainstalovat jen MAC OS nebo linux).
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: so 27. červen 2009 14:12
Makavelina napsal:
Já dělala na MACu rok, nevím teď co to bylo za model (trošku postarší už) a HW paráda, ale jinak na dvě věci Mr. Green všecko na něm padalo, mít puštenej Quark a zároveň Photoshop - nemožný Mr. Green jabko na klávesnici mě pak hrozně mátlo (hledala jsem ho i doma) Mr. Green
Ale designově je to lahoda Dance


quark sem jednu dobu taky pouzival, vydavali sme casopis a delalo se to v tom super, byla to teda naka starsi verze, ale na casaky super(samozrejme cernobile)

jinak co se tyce applu, tak maji designove skvosty, jen ta klavesnice me nejak nepadla do oka, klasicka se mi libi vic
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 27. červen 2009 14:39
http://maclife.blog.zive.cz/?p=92

Boření jablečných mýtů... Já teda nevim, ale mně ten článek přišel jako celkem o ničem... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 23




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna