Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Apple

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 29. září 2010 22:41
Mám tu nahoře na stole rozbivý jablečný iPod. Poradí mi někdo, co s ním? Údajně se jen vždycky zapne, zobrazí se japko a pak se vypne. Prý výsledek nepodařeného restartu...

Připojil jsem k PC přes USB a nechávám ho nabíjet. Nejdřív zobrazil baterku a teď najednou nějak ožil. Svítí na displeji obrázek japka a k tomu tůtá. Nainstaloval se k PC a zobrazil se jako digitální fotoaparát s 17 MB obrázků...
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 29. září 2010 22:45
jakej? touch, classic, nano...?
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 29. září 2010 22:46
Vypadá to na iPod Touch 8 GB black

A teď ten krám nejde ani vypnout....
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 29. září 2010 22:53
Vyndej bat... jo aha Laughing
A udělat nějakej update firmwaru asi nepůjde, co? Tak nějak se povedlo opravit kámošovi SE, kterej totálně zkolaboval z něčeho tak nečekanýho, jako odpojení omylem během přenosu MP3 po kabelu.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 29. září 2010 22:56
Dyk se ta sr@gora nechce ani vypnout. Jen se jí tam neustále zobrazuje to shnilé jablíčko... A aby se přestal restartovat, tak ho asi přes noc budu muset nechat vybít... Evil or Very Mad
NoArtist / NoName

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 29. září 2010 22:58
Kamarádovi se takhle taky seknul Touch a prej ti nic jinýho nezbývá, než to nechat vybít a pak to normálně zapneš.. Smile

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: st 29. září 2010 23:00
Tomu by fakt povedlo vyndat baterku... Very Happy dá se to nějak rozšroubovat nebo to tam ty vnitřnosti zalisovali? Mr. Green

Kde je thompson když ho tu potřebujem? Slinták
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 29. září 2010 23:06
vystrčit kabel, vypnout..... potom zastrčit a naráz držet Power 5 vteřin, potom dál držet Power a přidat Home button 10 vteřin, potom pustit Power button, tak 20 vteřin.... iTunes by měly zahlásit iPod k restoru.. potom pustit Home button a nechat restorovat (thx jarvis @miranda.conf)
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 29. září 2010 23:25
Moucha napsal:
Kamarádovi se takhle taky seknul Touch a prej ti nic jinýho nezbývá, než to nechat vybít a pak to normálně zapneš.. Smile
Ale jak? Předtím se zdál mrtvý, tak jsem připojil do USB nabíjet, pak se sám zapnul a už se nechtěl vypnout...

edit: děkuju LivArtovi za návod. Zkusím ho. Jen nemám iTunes a ten jablečný vir se mi instalovat nechce. Bůhví, co mi provede s počítačem a co s hudbou, kterou v něm mám... Think
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 11. prosinec 2010 00:27
Nevím, kam to dát, tak to dám sem....
je tu další "iPad killer"... Rolling Eyes
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/219340-novy-tablet-od-samsungu-laka-na-vysuvnou-qwerty-klavesnici-a-windows-7.html
jen nechápu, kde Samsung bere tu drzost nazývat to tabletem, když je to prachprostej netbook s Intel Atomem, QWERTY klávesnicí a 10" displejem, naprosto srovnatelnej s Asusem EEE... Brick Wall

prostě nechápu, že se za každou cenu snaží napodobit Apple... Nejdřív Galaxy Tab a teď vytáhnou netbook a začnou mu říkat tablet.. Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 18 z 23




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna