Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Apple

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 17. říjen 2020 11:03
Well, tak výkonu to bude mít hafo a funguje to. Tak proč ne. Smile
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 19. říjen 2020 12:54
Obrázek
Běžte si stoupnout do fronty dokud v krabičce prodávají i telefon... Slinták Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 19. říjen 2020 13:17
Ale tak to dela uz kde kdo, sluchatka jsou pro spoustu lidi jen bordel kterej vyhodi, v lepsim pripade daji do skrine.. nebo nekomu. Ja mam sluchatek od telefonu hromadku (zamotanou Mr. Green)
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 19. říjen 2020 13:32
Já ne, sluchátka jsem vždy zničil a kupoval si další... navíc ty od HTC nebo od Samsungu hrály vždycky dobře, jelikož to pro ně dělal vždy nějaký prémiový výrobce... Ale tak sluchátka ještě celkem chápu, někdo třeba sluchátka fakt nepoužívá, někdo třeba nemá rád pecky... a u levných telefonů sluchátka v krabici nikdy nebyly... ale nabíječka? Stejně si člověk bude muset koupit originální, pokud bude chtít aby se to nabíjelo rychle... dneska máš milion standartů rychlonabíjení a 5V a 0,5 A už zdaleka nestačí - na takové nabíječce se telefon raychleji vybíjí než nabíjí... Dneska je elektronika ve všem a i nabíječka s telefonem si povídají a když se nedomluví, tak prostě víc proudu a napětí jak stardartní USB 2.0 nabíječka nedá...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 19. říjen 2020 14:12
jirkacv napsal:
Ale tak to dela uz kde kdo, sluchatka jsou pro spoustu lidi jen bordel kterej vyhodi, v lepsim pripade daji do skrine.. nebo nekomu. Ja mam sluchatek od telefonu hromadku (zamotanou Mr. Green)
Závidím lidem, co mají takovou zásobu sluchátek. Já jsem všechny průběžně ničím. Momentálně mám jen dvoje - jedny drátové a druhé bezdrátové. Plus jedny drátové vypůjčené z letadla, ale ty v normálním konektoru hrají divně. A asi bych našel jedny s konektorem do SE K750i.

Ty nabíječky vidím v současnosti jako problém. Jejich jednotný standard a 0,5 A ani 1A už nestačí. Kabely k ním jsou taky dobrá alchymie. A nabíječky se z Číny docela objednávat bojím a originální vždycky stojí dardu.
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 19. říjen 2020 16:26
0) USB 2.0 má limit 0.5A a 5V.
1) Standardní nabíječka k iP byla 1A 5V.
2) Běžně má nabíječka dneska 2A na 5V.
3) Telefon se dovede nabíjet leckdy i 3 A, takovej adaptér ale snad nikdo v balení nedával a nedává.
4) Fastcharge nabíječky dával snad jen Samsung, ostatní výrobci je měli jedně jako samostatné příslušenství.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 19. říjen 2020 16:29
Já mám doma quick charge nabíječek hromadu. A mít další úplně nepotřebuju. Jasně, spousta jich už je slabá, ale na nabíjení přes noc je to naopak lepší.

Problém bude předpokládám cena, protože Apple si za to nechá zaplatit. Ale to je u nich normální no. A ono ty QC nabíječky nejsou levný ani od Číňanů teda.

Já si kupuju dražší sluchátka, a vydrží mi léta. No a pak jsem přešel na Galaxy buds, a tam to bude kratší - baterka už tolik nevydrží teď, natož za rok dva.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 19. říjen 2020 19:51
Elephant napsal:
Plus jedny drátové vypůjčené z letadla

Já normální sluchátka v letadle nikdy neviděl... Shocked Kvůli lidem jako ty v letadle mívají většinou konektor s dvěma mono jackama, zvlášť levé a zvlášť pravé ucho... teda tak to má alespoň Aeroflot, Turkish Airlines i China Southern. No a nízkonákladovky žádný sluchátka nemají, protože nemají obrazovky... Slinták Magor
Zasláno: po 19. říjen 2020 19:56
jirkacv napsal:
A ono ty QC nabíječky nejsou levný ani od Číňanů teda.

Nabíječky od Číňanů nechceš:
Volali ji k večeři, ale nepřišla. Zemřela s ohořelým mobilem v ruce Idea
Zdroj: https://www.idnes.cz/mobil/tech-trendy/mobil-smrt-nabijeni-nabijecka-thajsko.A200916_160852_mob_tech_LHR
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 19. říjen 2020 20:28
p!p@ napsal:
Elephant napsal:
Plus jedny drátové vypůjčené z letadla

Já normální sluchátka v letadle nikdy neviděl... Shocked Kvůli lidem jako ty v letadle mívají většinou konektor s dvěma mono jackama, zvlášť levé a zvlášť pravé ucho... teda tak to má alespoň Aeroflot, Turkish Airlines i China Southern. No a nízkonákladovky žádný sluchátka nemají, protože nemají obrazovky... Slinták Magor
Tohle je s normálním jackem, ale taková kvalita, že je už rozhodně nerecyklují Very Happy Drátky se od sebe roztrhávaly Mr. Green
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 22 z 23




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna