Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Apple

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 24. červenec 2010 15:17
To že má pravdu mu neberu, ale tohle je téma o Apple, to jak kdybych dával do topicu o F1, odkazy na auta DTM že jsou levnější, míň žerou a jedou skoro stejně a navíc vypadaj jak auta...
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 24. červenec 2010 15:19
thompson: když to napíšeš jako srovnání, tak proč ne Wink
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 24. červenec 2010 15:22
Ok, tak beru zpět...

Upřímně kdyby ten tablet měl GPS a bude stát to co má, tak si myslím, že má velký využití třeba v autě, jako GPS, rádio apod. Já bych si ho koupil třeba na GC a do školy, abych nemusel tahat noťas a 15k za iPad s iOS který je omezený bych nedal.

Ale zase když si vemu, že někdo dá v autě za uplně trapnou pomalou a hnusnou GPS 50tis., tak je iPad ještě levnej Very Happy.
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 11:55
Tak jsem si stáhl Mac OS X - Snow Leopard a až budu doma, tak to vyzkouším. Nejdřív asi v emulátoru, a kdyby se mi to náhodou líbilo, tak budu muset splašit nějakej HDD, abych pak zjistil, že to stejně nenabootuju... Laughing
Z toho návodu, co to k tomu je nejsem moc moudrej. Je tam normální postup s tím, jak na co kliknout a na konci hotovo. A pod tím je hned další jinej návod, kde se musí přenastavit bios, vypálit nějakej iboot atd atd.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 22:57
Jenda: jednou jsem to zkoušel ve VMware a nešlo to: neupravený MacOSX nelze nainstalovat do virtuálního počítače. Můžeš ho nainstalovat pouze na počítač s Intell procesorem a aspoň částečně podporovaným HW. Na disku to nebere jiný systém souborů než FAT32 (nebo ten Apple); musíš ho hodit na primární oddíl a asi dokonce i na ten, kde se vytváří bootsekvence.
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 27. srpen 2010 11:50
elephant: přes vynález jménem grub lze mít klidně quad-boot: win xp, win 7, mac, ubuntu (nebo cokoliv)....

ale jinak tyhle distra mac os x se posunují celkem k dobrým výsledkům, za chvíli to bude tak, že člověk při instalaci vybere jen správný součásti a bude fungovat Smile
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

michals75 (+11)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 1.12.1993 (30 let)
Příspěvky: 818

40 989,- VK
Zasláno: pá 27. srpen 2010 22:39
takže, MOSX pro VMWare v verzi 10.6 funguje jak má Smile ...
a pro PC je iDeneb 1.6 na většinu desek... záleží na zákaldní desce a potom už jen distribuce Smile, a iDeneb jen vložíš rozdělíš disk označíš co nasintalovat a hotovo, zavaděč vše je hotovo a v biosu se většinou jen upraví nějaký nastavení Smile...
PC=Windows 7 SP1
Notebook=Windows 7 SP1 Asus Eee PC 1015BX
Mobil:iPhone 3GS 32GB, iOS 5.1.1 Jailbreaked, with Siri

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 2. září 2010 13:32
takže apple představil nový ipody shuffle, nano a touch:
nano se dá zase normálně ovládat bez hledání ovladače na sluchátkách nebo mikrofonu,
nano je jako malej touch,
touch je jako iphone bez telefonu

dál taky nový itunes a síť Ping, což je vlastně last.fm+facebook

prostě zprasili co šlo...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.
Příspěvek upravil 1× LivArt, naposledy čt 2. září 2010 17:26.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 2. září 2010 13:38
První "nano" asi měl bejt Shuffle Smile
Touché je dobrej název Laughing

Já na ten novej Nano včera koukal a přijde mi to takový hodně divný... takovej prcek, takže i malej displejíček, na kterým se má patlat prstama?

Nevím, tohle jde nějak mimo mě. Výborně mi slouží i můj Sansa Clip za 700 Kč, jen na něm není jablko a (prý) má lepší zvuk Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 2. září 2010 19:08
ten ipod nano s miniaturním prstícím displayem... no to je fakt moc... Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 17 z 23




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna