Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Apple

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 23:20
No vidíte to, jak bylo HTC se svým extUSB konektorem pokrokové! Not Talking
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 8. září 2016 07:54
Doufal jsem, že to Apple neudělá a udělal. No teď jak se k tomu zachovají ostatní výrobci, jestli budou ovce nebo ne. A přesně to tak bude, zase bude svět plnej redukcí, zaritý Appláci budou říkat jak je to skvělý. No cement..

Řekněte mi k čemu jsou kurva stereo repráky na telefonu? To je pro ty vyhulbrky, co si pouští rap v MHDčku? To bych tam radši měl ten jack.. Crying or Very sad Trošku doufám, že nový SE ten jack zachová. Stejně si tu sedmičku kupovat nebudu, protože je to na mě moc velká.

A jak říkáš Pipo.. V autě často poslouchám muziku, mám puštěnou navigaci, takže telefon musím i zároveň dobíjet. Chci vidět jak to půjde teď.. Vzpomínám si na ty děsné redukce k HTC kdysi.. Ach jo d'oh!

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 8. září 2016 21:13
Hoši, já vám do toho nechci kecat, ale i v tomhle Apple někdo předběhl, konkrétně Levnovo/Motorola s Moto Z... Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 8. září 2016 22:26
já myslel, že Siemens se Siemensem SL45i... Very Happy ale teda tam ten konektor byl analogovej... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: čt 15. září 2016 13:24
Takže je jasné u čeho bude odstraněn 3,5 mm jack příště...
https://www.letemsvetemapplem.eu/2016/09/15/macbook-pro-35mm-jack-dotazniky/
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 15. září 2016 13:42
Já se děsím toho, že to budou následovat jiný výrobci a za chvíli začne naplno éra bezdrátových sluchátek/repra. Takže ke všem dobíjecím věcem budete muset každý večer přihodit i sluchátka. To je pokrok Applause

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 12. září 2017 21:37
Co říkáte na novej iPhone X? Myslím, že pro migranty, český vidláky a rusáky v šusťákovce dobrý... ale pořád nevím jako v čem je ta revoluce, když všechno co má, měly telefony už před několika lety... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2020 09:50
Já iPhone beru hlavně jako popularizační věc. Mně se na tom hodně líbí, že to i kolenovrtům ukázalo, že za kvalitní věc prostě musí zaplatit a levná náhražka neexistuje. A rozdíly mezi iOS a Androidem se stírají, dneska už můžeš v pohodě používat jak ne-jailbreaknutý iPhone, tak nerootnutý Android, což třeba pro mně byl problém ještě třeba 2 verze zpátky (co se týče Androidu, u iOS mi to přišlo jako ztráta času pro provoz "jako BFU").
A naprosto chápu uživatele iPhonů, že nechtějí nic jinýho. Ono je to jednoduchý a prostě to funguje. Byť ta jednoduchost je občas až za hranu, kde to jsem pro sebe schopný tolerovat a přizpůsobit se tomu. Ale těm lidem to neberu, protože jim to nepomůže a já si spíš na#eru do bot.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 26. červen 2020 08:04
No s tim rootováním u Androidu - dřív jsem rootoval kvůli tomu že root nabízel věci co nerootovaný Android ne, věci, které dnes už to umí v základu (jako největší přiklad mě napadá třeba sdílení internetu - tethering, dneska máš wifi hotspot v základu)...
Iphone bych ale nechtěl, tam je spousta omezení. BFU to nevadí, ale já bych třeba chtěl aby aplikace měly přístup k filesystému - kvůli čemuž bych zase musel dělat jailbreak... V tomhle se iOS nikam narozdíl od Androidu neposunul... Když si najdeš posty na začátku tématu Android, tak jsme se tu Androidu smáli, protože oproti Windows Mobile 6 toho moc neuměl. Jenže pak přišel Android 2.3 a přidal spoustu funkcí co chyběly, další přidal Android 4 a postupně se to nabalovalo. Co nebylo možné se standartním Androidem, to přidávaly alternetivní ROM, až postupně většinu věcí měl i ofiko android... Bohužel v tomhle se Apple moc neposunul.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 14. říjen 2020 11:44
Tak, Apple vydal další iPhone... tentokrát i bez nabíječky... prý kvůli ekologii... Very Happy Mě se libí že když ekologie znamená ojeb zákazníků, tak jsou všechny firmy jsou pro... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 20 z 23




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna