Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Apple iPhone

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 8. červenec 2020 12:22
Takže nabíječku od telefonu taky nepotřebuješ Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 8. červenec 2020 14:06
No jo, ale takhle zase takhle musím kupovat věc co bych měl v krabičce... A že to bude o to levnější to nevěřím...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 8. červenec 2020 14:11
Mno a to už se dostáváme k tomu, co nakousl Jirka - že to sjednocení konektorů se začíná projevovat právě na tom, že nějaký adaptér do zásuvky s USB už doma máš.

(ano, i mně nepřipadá, že by telefony kvůli tomu byly levnější, ale I don't give a f*uck. Jako kopání do Applu je tohle špatný argument, protože oni s tím nezačali. BTW Nabíječku od Nota mám v krabičce a nepoužívám ji.)
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 8. červenec 2020 15:53
Jako není škoda že dneska u telefonů za víc jak 10k nemáš nic? Ani sluchátka a brzo budeš rád že ti k tomu dají kabel... Kde jsou ty doby, když k HTC Kaiser bylo v balení kvalitní kožené pouzdro (které vydrželo 4 roky používání a i teď je pořád ok), sluchátka, folie na displej, všemožné redukce, náhradní stylusy atd... Think Tenkrát si výrobci zákazníka vážili... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 8. červenec 2020 17:34
Hej, mně je to fuk a to k Notu jsou sluchátka, náhradní tipy na stylus s kleštěma, OTG adaptér a nabíječka s USB-C kabelem. Jestli z toho někdy použiju aspoň tu nabíječku, tak to bude moc, zbytek tam zůstane.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 8. červenec 2020 23:19
A další věc co s tím souvisí - dáme macbooku jen jedno USB-C, ať si lidi od nás dokoupí všechny ty redukce a USB Huby... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 9. červenec 2020 08:09
OK, tohle je nesmysl, to beru. Ale zas mě nenapadá, pokud mám teda cestovní zařízení typu tablet/ultrabook, co bych k tomu měl připojovat.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 9. červenec 2020 08:57
co bych k tomu připojoval? Třeba myš a flashku... a ještě třeba projektor... HDMI to hadám má taky přes USB, ne? (A jestli zatím ne, tak to tak brzo bude; jinak chápu že VGA je moc velké, ale HDMI moc místa nezabere)

Štve mě tenhle trend i u jiných výrobců - u starého notebooku jsem měl 4 USB porty a u nového mám jen 3 a to jsem rád, protoze jiné notebooky měly kolikrát jen 2...

Jinak každý notebook je ze svého principu cestovní. Kdo by si kupoval notebook, když za stejnou cenu může mít stolní počítač s daleko větším výkonem atd...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 10. červenec 2020 11:37
Jenže to je právě ono - pořídí si mobilní věc, která má z toho důvodu své limity, a pak brečí, že to nemá tolik konektorů. Mno, nemá, je to mobilní věc.

Ad myš - nope, pokud máš kvalitní touchpad. Magic trackpad je super, na PC jsem neviděl alternativu. Flashdisk a HDMI dejme tomu, ale nějak nevidím důvod to používat naráz.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 10. červenec 2020 13:23
A proč to mobilní věci dřív uměly? Pár USB konektrů navíc zas velikost notebooku tak nenafoukne...

K čemu myš? Sorry, ale nedokážu si představit jak tahám dráty v LabVIEW na touchpadu. Asi stejně pohodlné jak hrát FPS střílečku na touchpadu... Na thinkpadu mám trackpoint, ten sice myš částečně umí nahradit, (na cestách jsem na trackpointu hrával strategie - třeba mashinky nebo Age of Man) ale tam kde potřebuješ velké a přesné pohyby, tak je extrémně nepohodlné půl hodiny hladit touchpad aby člověk doscrolloval na plátno mimo obrazovku... A myslím, že nejsem sám - lidi co dělají s grafickámi programy nebo s CAD by mi dali za pravdu...

Jinak obřas je nutnost mobilita i pohodlnost použití. Nevšiml jsem si, že by se prodávaly stolní PC, co by se vešly do příručního zavazadla... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 45 z 46




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna