Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Arashid

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK

Arashid

Zasláno: ne 6. červenec 2008 12:27
Inu, jednoho strašlivého dne, se v pražské porodnici na Bulovce narodilo něco jako dítě... to dítě jsem bylo Já Twisted Evil Vyrůstal jsem v náručí milující matinky Dance a cholerického, přitroublého otce d'oh! postupně jsem vyrůstal v drzého, destruktivního chuligána, kterého měli všichni rádi (krom lidí které jsem napadal a měli se mnou potičky) pak jsem se tak ve 13ti uklidnil a přestal jsem být chuligánem. Pak následovali dva roky klidu a relativního míru. V 15ti jsem se začal ztotožňovat s punkovím stylem života a stal se ze mě punkáč. Vyholil jsem si číro, k hrůze mamínky jsem zavedl i náušnici a z představy dalších piercingů a tetování na které se chystám je mamínce mdlo. Mr. Green našel jsem si spousty přátel mezi punkáči a počase i mezi nerasistickými skinheads, se kterými jsem se začal také ztotožňovat. Postupem času jsem začal chodit více a více na akce a když mamínka viděla že je na mě spoleh, přestalo ji to vadit a začala mě pouštět víc a klidně i na celé výkendy... mezi partu se kterou jsem trávil spoustu času však bohužel začali chodit i (hodně) mladí neonacisté a z pár mladších punkáčů se stali rádobyskins, kteří jsou ovšem rasisti a pro-fašističtí... někteří však nevědi co chtějí, tak vám vždy řeknou něco jiného. Problém je hlavně v tom, že jsou velice agresivní a přes svůj věk jsou schopnými rváči. Z těchto důvodů jsem se začal těchto akcí trochu stranit, ne ze strachu o sebe, jsem celkem autorita a stojí za mnou hodně lidí Mr. Green ale nemám chuť chodit na akce trhat bitky a řešit konflikty když si nějakej retardovanej mladej nácek vylejvá zlost na mejch kamarádech. V současné době se pohybuji mezi protirastistickými skinheady a je mi dobře.
K VSN mě dovedla Varda již před nějakou dobou, ale až teď jsem si našel čas se do toho pustit po hlavě Laughing
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 6. červenec 2008 17:30
Tak tu vitam, takze az pojedu do Prahy tak se nemusim bat pozdravit nakyho punkace, staci kdyz reknu, ze znam tebe a bude to vcajku? Smile

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: ne 6. červenec 2008 17:53
Mno z většiny ano, ale znaj mě všichni jako Láďu Wink
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: ne 6. červenec 2008 18:35
kolik ti vlastně je? Very Happy

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: ne 6. červenec 2008 18:56
kššc, to se neříká Shhh
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: ne 6. červenec 2008 21:54
2krrttek Projdi si pár mých příspěvků a dozvíš se to - já ho takhle otevřeně prásknout nemůžu, ale už jsem to tu psala.
poznámka: Arashid je z mých potomků ten starší a měl před pár dny narozeniny. Smile
Varda Elisabeth

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: ne 6. červenec 2008 22:17
tak to te tu vitam a rovnou vse nej opozdene Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: ne 6. červenec 2008 23:12
neříká? u mužů se snad může, ne? A každý to na sebe prásknul Whistle

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 6. červenec 2008 23:15
To je vase kapela vid?

http://bandzone.cz/rum

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: ne 6. červenec 2008 23:21
no dle zjevu mu asi 15 nebude Whistle Hand Angel

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna