Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

ASIO, 2 zvukovky a Traktor DJ Studio 2

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK

ASIO, 2 zvukovky a Traktor DJ Studio 2

Zasláno: po 28. listopad 2005 23:27
Panove, kdysi sem pouzival traktora 1 a ten mel moznost navolit si jednu zvukarnu pro vystup do zesilovace a druhou pro sluchatka (kde si napred srovnam tracky a az to je ok tak to crossfaderuju do zesilovace). traktor 2 tohle ale nema. nekde na english foru sem cetl, ze je to kvuli latenci, to sice respektuju, ale radsi bych mel sluchatka nez nejakech par milisekund :)

někde tam i padlo, že jdou použit nějaky ASIO drivery - nějak sem to moc nepochopil, myslel sem ze je nastavim jako dalsi zarizeni (predni levy+pravy jedna zvukovka, zadni pravy+levy druha zvukovka a pak to v traktoru muzu pouzit) - to se ale po instalaci zadnych driveru nedalo nastavit. nechápu to. a multichanel zvukovku si kupovat nebudu pac nejsou love.
--------------

mate s tim nekdo nejakou zkusenost? at s tdjs2 nebo asio ci necim podobnym? (treba weitless?) diky!

--------------
mam soundblaster pci128 a ac'97 (nesmat se :)
win 2k
tdjs 2.6.1.002
Obrázek

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 28. listopad 2005 23:57
mno já měl za to, že SB a AC'97 společně nefungují..

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 29. listopad 2005 15:50
Mark Pawl napsal:
mno já měl za to, že SB a AC'97 společně nefungují..
mě fungovaly bez problému. problém je v tom, že tdjs 2 umí pouze jednu zukovku a je tedy nutné nějak nasimulovat multichannel
Obrázek

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: st 30. listopad 2005 01:27
manas napsal:
Mark Pawl napsal:
mno já měl za to, že SB a AC'97 společně nefungují..
mě fungovaly bez problému. problém je v tom, že tdjs 2 umí pouze jednu zukovku a je tedy nutné nějak nasimulovat multichannel

Tak to jde jen asi tobě Very Happy ... No ale k věci, tak se vrať k jedničce, já jsem chtěl taky přejít na dvojku, ale nebavilo mě si nastavovat ovládání jako jsem měl na jedničce ... Jednička je to samý, ale míň grafický, uděláš v něm to co ve dvojce, můj názor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna