Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Aukcie

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby

Dražili ste už niečo cez net ?

Hlasování není časově omezeno.
Ano,dražim pravidelne:
5% 5% [ 1 ]
Ano,ale iba ked najdem niečo zaujimave:
42% 42% [ 8 ]
Nie,ale chystam sa na niečo:
10% 10% [ 2 ]
Nie a nechystam sa :-):
36% 36% [ 7 ]
???:
5% 5% [ 1 ]
Celkem hlasů : 19 / Hlasujících: 19
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 13. červenec 2014 09:25
jenda^^: Zkus se toho prodejce zeptat na PayPal, to často mívají, jen to nemají nikde napsaný. Případně třeba účet v CZ nebo tak, ono se s nima dá poměrně domluvit. I poštu z CZ se mi povedlo jednou ukecat.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: ne 13. červenec 2014 10:46
LivArt napsal:
Já na allegru platím převodem, což stojí 500 korun, takže se to vyplatí až u dražších věcí.


Wtf? Shocked I u židácké ČS jsem za převod do polska vždy platil míň jak půlku - 220.

Ale s možností platby na cz účet a zasláním z čr souhlasím, taky se mi to jednou povedlo, když byl prodejce odněkud z pohraničí Very Happy .

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 26. únor 2017 02:31
Tak zabugovanou a nedomyšlenou stránku jako ebay jsem neviděl... u blbého aukra sice na vás občas vyskočí polština ale většinou se s ním nějak domluvíte...

po 60 dnech od vydražení se aukce přesune do něčeho jako archiv... jenže když něco koupíte 26. prosince a daný člověk to pošle až 11. ledna a dojít to má nejpozději 21. února tak to je velice super... protože potom sice člověk může nahlásit že mu to pořád nedošlo, ale mezi tím se to přesune do archivu a pak nejde nic... ani udělit negativní hodnocení protože prodejce ani po několika dnech nereaguje... prostě vám to místo formuláře na udělení hodnocení vyhodí nějakou univerzální chybovou hlášku s tím, že proměnná s číslem aukce je invalidní... asi soudruzi nepočítali s tím, že by nějaký prodejce poslal něco o půl měsíce později a ono to pak ani nedošlo... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 26. únor 2017 02:48
Máš to nějaký dojebaný, na ebay už mám přes 100 nákupů a nikdy jsem s tím neměl jedinej problém...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 26. únor 2017 12:30
Ale je to pravda. Taky jsem u toho trochu narazil při svojí poslední objednávce.
Tedy stihl jsem zažádat o vrácení peněz, ale když je pak vrátili, už uplynula ta doba 60 dní a věci byly v archivu.
Ale tedy nejzajímavější bylo to, že jsem koupil ty 3 věci prakticky najednou (od 2 různých lidí) a ty hodnocení jsem šel dát, když od obou lidí přišly zpátky ty peníze. U jednoho z těch lidí šlo i v tom archivu dát hodnocení a u druhýho ne. Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 12 z 12




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna