Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Autonehody

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta

Kdo největším vyníkem na vysoké nehodovosti?

Hlasování není časově omezeno.
Bezohlední řidiči:
67% 67% [ 23 ]
Nezkušení řidiči:
20% 20% [ 7 ]
Politici, kteří dopustili, že je tak vysoký provoz (není mýtné apod):
5% 5% [ 2 ]
Někdo jiný:
5% 5% [ 2 ]
Celkem hlasů : 34 / Hlasujících: 34
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 27. červenec 2005 10:40
Pokud nestojím na kraji silnice, občas dokonce i čelem na druhou stranu a stejně řidič zastaví, tak mi řekni, kde je chyba? To, že ZČ nejsou všechno je mi jasný. Z vlastní zkušenosti znám ale jen tyto dvě oblasti. Kámoš, co bydlí v Severních Čechách (Liberec, Č. Lípa), tak říkal, že je to tam obdobný, jako tady. Jenže tam jsem nebyl a tudíž to nemůžu potvrdit.
A jen tak mimochodem. I tady se občas najdou magoři, kteří tohle nařízení nerespektují. A to z obou stran. Ze všeho jsou ale IMHO nejhorší matky s kočárkama (stojí na chodníku a aby dobře viděla, tak vystrčí kočár do silnice) a mladí frajírci za volantem, kteří přece nebudou čekat. Už mě taky jeden takovej málem přejel. A to stály auta z obou stran. Prostě mezi něma prokličkoval a já měl co dělat, abych uskočil.
Řekni sám: nezastavil bys příště rád, kdyby Ti za to chodci slušně poděkovali? Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 27. červenec 2005 12:58
Bugi napsal:
Řekni sám: nezastavil bys příště rád, kdyby Ti za to chodci slušně poděkovali? Wink
Já se zastavovat snažím i bez poděkování (kvůli němu to přece nedělám), ale obecně kdyby se ta slušnost vyvíjela správným směrem na obou stranách, bude to určitě brzo úplně super.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 27. červenec 2005 13:02
A vo tom to je. Very Happy
Já nikomu pod kola neskáču. Na to se mám až moc rád. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK
Zasláno: st 27. červenec 2005 15:45
Já osobně sem hlasoval pro bezohledný(na silnici jich je plno).A taky takových svi.... co když člověk předjíždí buď přidaj nebo vybočej.Znám jednoho řízka na motorce kterej když předjžíděl auto tak aouto vybočilo on ovšem měl silnou mašino zajel hodně do protisměru najel k tomu autu a nohou mu ukopl zrcátko Mr. Green Mr. Green Mr. Green

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 10:50
citace:
Ze všeho jsou ale IMHO nejhorší matky s kočárkama (stojí na chodníku a aby dobře viděla, tak vystrčí kočár do silnice)

máš recht, nejdřív vystrčí kočár aby se přesbědčili, že nic nejede a pak přejdou sami... trochu hazard nemyslíte? Brick Wall
on les aura!

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 12:29
Aspoň manželku se mi povedlo přesvědčit aby si stoupla vedle kočáru.
Kdysi jel brácha na kole a jedna "maminka" mu do cesty právě vrazila kočár. Přelítl přes něj. Kráva měla štěstí, že tam zrovna nejelo auto.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 09:36
to Bugi tohle už jsem taky někde viděl, akorát to byli dva borci kteří jaksi přehlídli kočár a normálně ho přejeli, nebyl to pěknej pohled.
on les aura!

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 21:30
muj pohled-podotykam,ze jezdim 13 let-lidska hloupost kvete na vsech frontach-u ridicu a u pechoty taky...sice vam policajt rekne,ze jste meli predvidat,ale to by pak snad radsi nemel clovek sedat do auta...problem s prechazenim znam spis ze strany ridice-lidi jsou liny udelat par kroku a chodi 5 m vedle prechodu-uprimne-kdyz to jde,tak je nepustim,ale pred prechodem stavim.Sam uznavam,ze jsem pri rizeni udelal par"prasecin",ktere mohou nejakeho svatecniho ridice nastvat,ale mam par "vlastnich pravidel"
-nejezdit pres plnou caru
-nepodjizdet
-na dalnici po predjeti se vzdy vracim do praveho pruhu
-rychlost prekracuji max o 10km/h...na dalnici o 20 Shhh

-jo a neberu stoparky-pouze stopare Mr. Green
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 18:31
Koukam rozjizdi se to tu pekne. Tak to abych taky trochu prispel.
Ridicak sem delal 3 tejdny. Docela sranda,kazdy den jizdy Shocked . Nerekl bych ze primo zalezi na dobe zkousek. Nekomu to proste jde a jinymu ne. Velkou mirou prispiva k takovemu poctu nehod nepozornost ridicu. Dalsim faktorem je pocit bezpeci z jizdy. Auta ktera maji airbagy ABS a ruzne serepeticky,dodavaji ridici pocit bezpeci. Jenze fyzikalni vlastnosti porad plati. Jen tak pro zasmani: jel sem vcera pro LPG asi 8km za tuhle dobu sem videl nekolik akci co mohly spatne skoncit. Vetsinou je to nebezpecne predjizdeni. Je to vsechno za 5min 12. Si kazdej mysli ze mu to jede,pak to zakucka a co ted?? hodne lidi nepremejsli dopredu. Pak ty slavny STOPky,taky dobra sranda. Mam jich v okoli nekolik. Nekolik lidi co semnou jelo se treba divi ze tam vubec stavim,kdyz je tam videt. Ja stavim na nekterejch krizovatkach i kdyz tam Stopka neni. Zda se mi ze mnoho ridicu zlehcuje stav dopravy a nepripousti si mnoha rizika provozu. O takovych drobnostech jako treba bezpecnostni pasy,nebo lekarnicky z datumem spotreby treby 1965 Very Happy a technickem stavu nekterych vozu nemluvim.

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 18. červenec 2006 13:22
Narazil jsem na zajímavý fotky, bouračky drahých aut. Majitele to muselo bolet, i kdyby byli nezranění...
http://www.autoweb.cz/kdyz-se-nedari/crashes.html?page_crashes=1
Pár ukázek:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Na stránkách najdete většinou i popis nehody.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 2 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna