Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Autonehody

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta

Kdo největším vyníkem na vysoké nehodovosti?

Hlasování není časově omezeno.
Bezohlední řidiči:
67% 67% [ 23 ]
Nezkušení řidiči:
20% 20% [ 7 ]
Politici, kteří dopustili, že je tak vysoký provoz (není mýtné apod):
5% 5% [ 2 ]
Někdo jiný:
5% 5% [ 2 ]
Celkem hlasů : 34 / Hlasujících: 34
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 02:06
ten se má a ještě pak vyhraje soutěž: způsobil jsem nejhorší havárku Mr. Green
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 02:57
Kdepak! To já Smile
No zatím ale možná v tomhle fakt vedu, když z mam trvalý následky Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 10:57
2 jenda: Zatím vedeš, ale soutěž už skončila? Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 11:09
tomu se říká smolař...
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 13:10
No tak palučko to měl šanci překonat, ale dupnul na brzdy, srab jeden Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 20:20
šak by ma ta hrdza rozrezala Very Happy , take mam ja auto Very Happy
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 22. červenec 2009 02:36
hans to nemůže vyhrát, protože to přežil. podle toho co viděl palučko, tak je hans totální břídil Laughing Very Happy
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 14. září 2010 16:30
Ona to není tak úplně autonehoda, ale musím se podělit...
Z kolegy (který má firemního Hyundaie, kterýho občas nechává u mě) asi mají v pojišťovně radost.
Nejsem u firmy ani půl roku a teď o víkendu tomu auto už podruhý za tu dobu měnili čelní sklo... A dneska při cestě domů proti nám jel náklaďák a když jsme ho míjeli tak kamínky "křáp"... a znova Mr. Green

//edit: jen tak pro zajímavost: kompletní výměna toho skla v Hyundaii i30 stojí 21 000 Kč
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Vachi (+2)
Myš
Myš


Věk: 33 let
Příspěvky: 24
Bydliště: Přerov
13 655,- VK
Zasláno: st 15. září 2010 16:16
Za ten rok půl jezdím "zatím" bez nehod Smile

Až na jednu kdy sem zkoušel s feliciou kombi jízdu do vrchu Laughing Vyletěl sem do škarpy a urval výfuk Brick Wall Pak mě nějakej frajer vytáh a dojel sem dom [s urvaným výfukem a každej čuměl proč to tak řve Confused ]

Jinak tatík boural ve favoritu [a já u toho zrovna nebyl] a jelikož to bylo auto bytelné tak došel dom po svých. Akorát auto už po svých nikdy nejelo Very Happy

Já sám sem žádnou vážnou nehodu neviděl zatím jen nějaký ta ťuknutí na náledí jinak nic.

Za většinu autonehod můžou podle mě ti mladí co vylezly z autoškoly a pak se rozhodnou zamachrovat. A pak to je ve zprávách samý "mladý řidič naboural do stromu" "mladý řidič nezvlád řízení a způsobil nehodu"... Když komu všemu ten řidičák daj tak se tomu ani nedivím. Holka co sem s nou jel záverecny jizdy tak málem nabořila do kamionu, nezastavil na stopce a další věci a co myslíte dostala řidičák? Jasně Zvracím

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 15. září 2010 19:02
Ja som nehodu zažil.Na križovatke prvá Škoda Octavia za ňou Opel Astra a za ním my (Peugeot 206).Bol som spolujazdec a za mnou sedel ešte jeden nepripútaný kamarát.Šofér Octávie sa rozhodol pri oranžovej na poslednú chvíľu, že zastane, tak prudko zabrzdil.Opel Astra za ňou to ešte dobrzdiť stihla ale my už nie (náraz zhruba v 40km/h).Astru sme posunuli o celú dĺžku auta.Octávia bola bez škrabanca (radím Vám keď si kúpite auto dajte si dozadu ťažné zariadenie Wink.Vyzerá to hnusne ale efekt som videl teraz pri tejto búračke.Opel Astra spredu mala zo značky banán a zozadu trošku rozbitý nárazník (škoda +-150€).My Peugeot 206 - roztiahnutá kasňa, chladič na šrot, silent bloky na šrot, airbag vystrelený, sedačka zlomená, svetlá rozbité, motor posunutý o pár centimetrov dozadu, kapota na šrot.Celé to vychádza na poistku zhruba 3000€

A k téme : Myslím, že najviac nehôd spôsobujú neskúsení vodiči a unavení vodiči.Aj ja keď som vyšiel z autoškoly som jazdil ako nevyjazdený schumacher.Teraz viem kde si to môžem dovoliť a navyše spotreba 8 litrov namiesto 5-6 ma tiež netešila.Ja nechápem ako môže autoškola pustiť človeka z autoškoly s vodičákom s tým, že ani nevie ako má vymeniť gumu, poistky, žiarovky.Že nevie čo je aquaplaning a ako ho zvládať.Že nevie ako zvládať šmyk na suchu/mokru atď ...
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 5 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna