Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Autorádio

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 4. prosinec 2013 16:14
No ty kráso...
Autorádio ve Fordu nemá USB. Když ho chcete, tak musíte dokoupit krabičku, která se pro rádio tváří jako měnič CD. Asi tak za 1500.
Když se rozhodnete místo toho tedy dát neorigo rádio, tak za rámeček 500 Kč, jenže to zas nepůjde ovládání z volantu. Na to se taky dá koupit redukce. Za 1300,- d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 7. prosinec 2013 16:58
zlatá felicie.... Very Happy
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 7. prosinec 2013 22:44
Když už sem píšeš a děláš v těch Nošovicích, neuměl bys mi zařídit nějakou slevu na Hyundai i30 nebo Kiu Cee'd? Tak za 200 tisíc, co? Razz Slinták
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 7. prosinec 2013 23:30
tak moc ne, ale 8-15% jo. Laughing a těch 15% je na auta kolem 750.000,-. čím dražší, tím větší sleva Mr. Green
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 9. březen 2014 10:32
Tak vymýšlím, jak do toho auta dostat mp3 z nějaký paměťovky.
- Nejblíž k ideálu je krabička Ford MusicBox, která nezobrazuje nic na rádiu, ale dá se ovládat z páčky pod volantem a poradí si s mp3 ať jsou na kartě ve složkách nebo ne. Tu jsem nikde nenašel k nákupu. //dá se sehnat přímo u fordu za trojku + montáž
- Nevím, kde jsem vzal v příspěvku výše krabičku za 1500,ale existují nějaké za 2500 (+400 redukce na novější auto), které se tváří jako CD changer, takže se musí mp3 na kartě dát do složek disc1-6 maximálně po 99, ale pak není problém s ovládáním.
- FM transmitter se dá, ale je z něj hrozná kvalita a zapomněl bych to odpojit, takže by to vybilo akumulátor.
- zatím nejlepší řešení se zdá být koupit z eBaye za 70 Kč mp3 přehrávač a připojit ho na aux vstup. Sice se blbě bude ovládat a budu muset nabíjet, ale je to zatím jediný řešení, kde by se dalo zjistit název aktuální písničky. A když to zapomenu vypnout, tak nevybije celý auto.
- jsou asi za 100 Kč plošňáčky s dekodérem mp3, čtečkou karet a USB, napájené 12 V, se zvukovým výstupem a ovládáním infra ovladačem. To by asi taky nějak šlo, ale bylo by to ještě horší bastlení než u těch ostatních věcí.
- vyměnit rádio má problém s tím, že přijdu o ovládání pod volantem, což se asi dá přes nějakou drahou redukci spravit, ale hlavně přijdu o provázání provázání palubním počítačem a ještě hlavněji - bude to vypadat příšerně.

Takže ano... Zlatá Felicie. Mr. Green d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 9. březen 2014 11:05
Pokud myslíš tenhle MusicBox, tak taky neukazuje informace na rádiu.
Na ebay se dá ta krabička koupit od 1500 korun výš, zřejmě bys potřeboval tuhle.
Ta redukce na připojení ovládání stojí 50 dolarů.
Nebo koupit rádio s vlastním ovládáním pod volant, to mělo třeba Sony. Případně od Sony koupit adaptér na ovládání pod volantem.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 9. březen 2014 11:23
Doplnil jsem do příspěvku odkazy a vím, že ten musicbox nic nezobrazuje na rádiu, psal jsem to. Nabízejí to přímo u Forda a stačilo by mi to, ale ne za tři litry.
To, co posíláš z eBaye je něco jinýho (to popisuju v druhým bodu) a na mým autě by zrovna tohle konkrétní nefungovalo (což je celkem jasné podle téhle fotky Smile ). Ale asi tam stačí narvat nějakou tu redukci a by to možná šlo. A jestli by to šlo, tak by to stejně nezobrazovalo víc než "disc 3, track 14"
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 9. březen 2014 11:38
Ale furt by bylo levnější a jednodušší tam mít ten skoro-cd-changer, než to rádio vyhodit a koupit nový i s ovládáním pod volant.. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 11. březen 2014 14:20
Heh... S designem přímo pro Focuse...
http://www.aliexpress.com/item/Andriod-car-dvd-for-FORD-Focus-2008-2010-GPS/1500352836.html

Ale kupovat to teda nebudu. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 10 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna