Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Autorádio

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: so 19. červenec 2008 12:19
romulus napsal:
SENCOR je vybavenější, než jakékoliv značkové rádio, má docela dobře řešený ovládání. Kvalitou příjmu a zvuku za ostatními trošku zaostává, ale běžný člověk s běžným sluchem a v běžně hlučném autě to nepotřebuje řešit. Záruka je na dva roky taky.

Kdyby někdo měl zájem, tak můžu nabídnout téměř nepoužitý tento kousek: Wink

http://sencor.cz/elektronika-do-automobilu/Autoradia/SCD5355MR.aspx


Tak zrovna tento kousek uz mam asi ctrnact dni, koupil sem ho od manika co dosel za mnou do prace, tak sem to usmlouval na tri stovky, i s krabicou a zarucakem, zarucak je ale bohuzel nevyplnenej, takze mi je na houby, ale radio zatim hraje v pohode, jak slot tak usbecko vali krasne, obcas si tam pichnu PDAcko a neni problem
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Bonfire (+12)
VIP Redaktor


Příspěvky: 707
Bydliště: Tam kde ty ne
23 755,- VK
Zasláno: so 19. červenec 2008 13:22
jenda: prave ze ja nemam penize na autoradio a proto tam mam notebook Mr. Green
♫ co krok, punk rock ♫
HTC Touch HD / Acer Aspire 1406XC / Suzuki Swift GTi / 20cm dlouhé péro

!! SAMOVOLNĚ VZNĚTLIVÝ !!


Muj svist jezdi za:
Obrázek

Yurii (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 94
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
11 200,- VK
Zasláno: po 21. červenec 2008 12:51
Ale pořešený to máš dobře Applause Jen ta složitost tý tvojí hrací skříňky mne trochu děsí... měl jsem v plánu udělat si taky podobnou věc ale když sem začal zjišťovat pro a proti tak mi došlo že to nemá cenu.

Já mám jako autorádio Kenwooda kterýho sem koupil jako použitýho asi za 1700 a nemůžu si ho vynachváit... škoda jen že to auto furt kurňa nejede Sad
Hyundai Scoupe GT 1993
Moje láska, moje chlouba, moje síla, moje zhouba.
http://yuriigt.blogspot.com
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 21. červenec 2008 12:54
já mám autorádio Wehicle a na to že to žere mp3, sd karty a má to usb slot, tak je to docela šunka. mám tam problémy s mechanikou a už to bylo v záruční opravě. stálo to 2600,-. je to rok staré a dneska za tu cenu dostanu jvc se stejnou výbavou
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 26. červenec 2008 19:32
Takže ještě narychlo: co si myslíte o tomhle? Sice je ta cena trochu vyšší než jsem chtěl, ale tak neni to Sencor ani GoGen...

http://cybex.cz/Audio-Video/Audio-do-auta/LG-LAC5800R-RDS-USB/produkt=860000908/kategorie=436/

Každopádně MAO psal cosi, že přes čtečku v USB je načítání z karty rychlejší (protože je to pak USB2.0), ale tohle rádio má USB1.1

//No, teď jsem nečetl ani o LG dobrý věci (a navíc to neni skladem), takže jinak: co byste doporučili Vy do 3000,- s CD a USB (a aby to nebylo červený JVC)? Mr. Green
Zasláno: ne 24. srpen 2008 17:51
No nakonec jsem teda koupil to LG, o kterým jsem psal, už se těšim, až ho vyzkoušim i v autě. Zatim mi hraje tady u PC. Mr. Green
Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: ne 24. srpen 2008 18:16
... a malé překvapení na závěr... hádej Jeníku kdo vyrabí autorádio LG??? Ano správně JVC Mr. Green Stačí mrknout na rozložení tlačítek a vztupů a pak mrknout na loňský modely JVC a jses na svém... takže výběr chválím a zelená je nice... Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 24. srpen 2008 18:20
No taky se musíš vyjádřit až když to koupim. Mr. Green Ale mam radost, že chválíš. A mezi červenou a zelenou se dá přepínat... Wink Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: ne 24. srpen 2008 18:30
mno vidíš každopádně ta zelená je hezčí ale ty máš červený auto ne? Laughing
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 24. srpen 2008 18:37
To mam, ale vevnitř červený neni a z toho červenýho podsvícení mě bolí oči. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 4 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna