Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Autorádio

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 29. září 2008 08:42
Kupoval jsem to před pár lety v lepším elektru kde prodávali autorádia. Tohle není náhradní díl. Mohli by to mít v jedný prodejně v Praze, ale nemohu je najít na netu. Až najdu, dám vědět.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 29. září 2008 11:53
No tak na netu jsem toho našel hromadu a ty obchody většinou byly v Praze. Ale zjistil jsem, že v autě mam kromě toho ještě krátký kabely. Ty ostatní jsou v pohodě, protože u rádia je dodaná koncovka, kde je asi takovej kus, kterej mi chybí, ale u antény mi taky chybí asi 10 cm, takže si to budu muset vyrobit sám. Až budu moct chodit, tak projdu v Nejdku elektry.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 6. červen 2009 01:04
tak jsem prave objednal pioneer deh-p4100SD. Celou dobu jsem koukal po orig radiu fordim CD 6000, a dneska uz jsem ho malem na aukru koupil, protoze se mi nelibi vseliajky supr barevny kolotocarsky radia s cupr mega modrym podsvicenim apod Mr. Green a mam proste radsi orig radia Smile ALe narazil jsem tady na to a to se mi zalibilo, hlavne vzhledem, takovej usedlej Mr. Green a taky tou sd cteckou Smile tak jsem zajel do fordu pro redukci, kterou sice nemeli, ale objednali Mr. Green a doma se jeste kochal obrazky a nakonec objednal Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 6. červen 2009 01:06
Vzhledově fakt moc pěkný, ale má to modrý podsvícení. To nesnášim. V noci s tim nic nevidim, páč se mi to strašně rozmazává. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 6. červen 2009 01:17
no prave, taky to nemam rad, ale tady to neni v takovy mire aby mi to nejak vadilo snad Mr. Green hlavne display neni modrej ale bilej, o je velke plus Mr. Green tech par svetylek preziju Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 6. červen 2009 08:32
hej fakt hezký...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 12:50
Chystám se koupit asi nový autorádio do auta, protože to co mám je fakt bídný..
Moje aktuální má nejspíš špatnou citlivost, takže každou chvilku slyším třeba sekundu nebo dvě jiný rádio na bližší frekvenci a taky neumí přehrávat MP3 s VBR bitrate.. Co jsem tak vyhledal na forech, tak to prý pak rozhazuje celou paměť toho rádia a za chvilku mi to spousta mptrojek jen přeskakuje.. Navíc teď mi to přestalo mojí flashku brát úplně..
Aktuálně vlastním tohle..
http://autoradia.heureka.cz/sencor-scd-5605mr/

Nemám nějaký speciální požadavky, snad jen, aby to mělo kvalitní příjem (nepřeskakovali stanice ve městě každou chvilku), cena max 2,5-3 tisíce.. a aby to nemělo tak blbou chybu s MP3 jako to moje.. může být klidně BT, ale k tomu asi potřebuji mikrofon že? Navíc bych chtěl spíš kvalitní rádio za nějakou dobrou cenu, než aby to mělo co nejvíc funkcí jako ten můj Sencor a všechny byli na nic..

Co jsem tak koukal, tak třeba tohle nevypadá špatně..
http://autoradia.heureka.cz/sony-cdx-gt550ui/

Vybírat můžete ze seznamu..
http://autoradia.heureka.cz/ Mr. Green

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 18:21
presne tohohle sencora mam ted v aute, stalo 300,- na aukru a zatim funguje v pohode, az na obcasny preskoceni MP3, ale za ty love si nestezuju, asi to ma slabsi antishock. Az budu mit novou karu, tak si tam asi necham origo, ale uvidim, nejsu zadnej audiofil, me staci aby hudba hrala proste jen tak na pozadi, nemam rad ticho, teda pokud nespim:o)
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 18:27
Barva podsvícení displeje: černá Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Já myslim, že to Sony vypadá, aspoň podle parametrů docela slušně. Ale jestli to nemá podobný chybky jako ten Sencor nevím. Moje LG se mi už párkrát na MP3 zaseklo (asi tak 3x za ty 3 roky Smile ), ale nějak jsem nevypozoroval, jestli to bylo špatným souborem nebo něčim jiným.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 19:22
Sony ne, citlivostí na signál by sis moc nepomohl Wink
Jestli můžeš, tak nějakej Pioneer, Alpine nebo Panasonic.
Já mám teda nejlevnější LG a tuner to má fakt fajn Smile Ale zas to nějak postrádá antishock, párkrát už se mi písnička na chvíli zasekla. A co mě na něm štve nejvíc, tak že ořezává konce mptrojek třeba i o 10 sekund.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 6 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna