Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Autoškola

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 4. srpen 2010 19:09
zas tolik si nevěř Mr. Green tohle říkají všem... s jedním takovým expertem jsem jel a musel jsem se držet zuby nehty a prdelka mi cvakala... ale byl néjlepšíí! Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 4. srpen 2010 19:16
Tak jasně, že nejezdím jak nějakej rally pilot, ale tak nějak normálně a nedělám už skoro žádný chyby a hlavně s tim mladším nejsem vůbec nervozní, pač je mi blíž věkově, s tim staršim jsem vždycky takovej nervóznější Very Happy Tak i kecáme o ženských, o tom jak jezdí v autech.. Mr. Green

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 4. srpen 2010 19:50
jasný no Mr. Green to je dycke lepšejší! Jsem jel jednou s majitelem té autoškoly, takovej týpek, vyprávěl mi: jsme jeli kolem nádraží a zrovna šli důchodci na MHD, otevřel jsem okýnko a zařval: odkud to pustili??? a ten kluk pořád jel tak lidně, tak jsem na něj zařval: jeď vole! nebo nas umlátijou holema! Jsem málem smíchy sjel do příkopu Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 4. srpen 2010 21:27
wojcek: to bych tam asi umřel smíchy Mr. Green

já mám zítra asi 4. jízdu, jezdím v oktávce 1.9 TDI Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 5. srpen 2010 22:17
Jenda : s 2.6 litrovým motorom sa rozbehne aj človek čo sedí prvý krát v aute a ani nepozná teóriu nieto ešťe prax.BTW moji rodičia kupovali Škodu Fabiu Combi 1.2HTP novú (momentálne 7 rokov a najazdené 35t km) a poviem ti, že v meste je to poriadne žihadlo.Síce ho musím ako hlupák točiť do blba (aj keď ... mám to tak rád Potěšený ).Keď už na tom aute jazdím tak točím kľudne do 6000 trebárs pri predbiehaní a motor si nesťažuje a ochotne šlape.Najväčší záťah cítiť pri 3000rpm - 5000rpm (pri 3500 rpm je najväčší krúťak).Za rok čo jazdím mi to auto skapalo raz.Mimochodom taká perlička : nemám problém prehrabnúť aj na dvojke Wink.Povedla by som, že chyba bola skôr v šoférových nohách.A som si istý lebo jazdím ako keby som bol schumacher a mám odsledovanú každú jednu reakciu toho auta

Moucha : keď dostaneš vodičák tak ešte len začneš sledovať 50ku to si píš Very Happy.Ja som si tiež myslel a lietal som mimo mesto 110-120 v meste 70-80.Ale kamaráta namerali a povedal som si, že mi to za tú pokutu nestojí
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 5. srpen 2010 22:20
Tak. určitě nepojedu 45 jako teď.. Smile ale tak skoro 60, protože ten tachometr ukazuje víc a ještě je tam tolerance 10% pokud vím..

A nevím, mně ta Fabia 1.2HTP přijde hrozně líná, točit se dá pořádně, to jo.. ale na předjíždění to není, ještě když do toho něco naložíš.. a ta spotřeba? Tomu klukovi to prej žere kolem 6-7 litrů.. což je teda strašný na ten výkon.. pro jednoho nebo pro dva ještě možná, ale dáš do toho batoh nebo dalšího člověka a už to nejede..

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 5. srpen 2010 23:15
Diego som zvedavý ako dlho ti vydrží na tom spojka pri tvojej jazde , vykurit tomu viem aj ja ale aj tak sa nechytám z mojim 42kw/56k motoroom , ale zasa spotreba na kombičko 5 litrov po meste je paradna Smile
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 27. srpen 2010 12:18
Tak... hotovo, uděláno, a prospěl Razz Smile

Z testů jsem měl 47 bodů, pokazil jsem jenom otázku na značku (červený trojúhelník a uvnitř dvě šipky naproti sobě.. To jsem teda fakt něvěděl) a co smí vjet do Pěší zóny..

A na techniku se mě zeptal na předvýjezdní kontrolu a povinnou výbavu Mr. Green A na motorku jak napnu řetěz.. takže pohoda Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 27. srpen 2010 12:21
Moucha: mně se taky ptali na kontrolu! To se ptají asi všech... a pak se ještě ptal, co budu dělat, když zjistim, že mi nesvítí světlo... Very Happy
Tu pěší zónu bych asi taky nevěděl a šipky proti sobě jsou obousměrný provoz Laughing
Jo a teda dvojitě gratuluju Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 27. srpen 2010 12:25
Já tu značku totiž nikdy neviděl, tak jsem si myslim tipnul, že je to něco s předností.. teď už nevím co..
A já si myslim, že do pěší zóny smí vjet zásobování, komunální odpad apod.. a ono tam smí vjet všechno, co má cedulku vjezd do pěší zóny a skupina O1.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 17 z 19




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna