Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Bailando apod. ("zábava" alá Nova)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 19. červen 2007 12:15
Aha! To nevím že niečo takové dávají, kdy to je? Mr. Green Mě už v TV poslední dobou stejně pohltí jen zajímavé dokumenty Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 19. červen 2007 13:05
Ja si tam ešte niekedy pozriem nejakú komédiu, napr. minule tú s Chuckom Norissom, myslím, že sa to volalo Prezidentov muž Laughing .
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 19. červen 2007 14:26
Mně ten Clever nepřišel nějak extra, když jsem ho před nějakou dobou viděl. Víc se mi líbil Brainiac, co běžel na nějaký německý satelitní stanici (tušim že VIVA // bylo to jen s německýma titulkama, tak jsem celkem i rozuměl o co tam jde Smile ). No ale satelit už nemáme, tak neva.. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 19. červen 2007 15:14
Brainiac je spíš taková sranda, lepší je Mythbusters (v češtině Bořiči mýtů) - dávají to na Discovery Channel (moje nejoblíbenější stanice, společně se Spektrum)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 19. červen 2007 15:25
Mythbusters je priliš seriozne,Braniac je lepši Cool
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 25. červenec 2007 13:51
Ja sa vratim k Bailandu. Mne sa slovenska verzia Bailanda velmi pacila,pozeraval som to pravidelne. Pacila sa mi aj idea,pre ktoru sa tancovalo...

O to vacsim sklamanim bolo pre mna,ked som si vcera otvoril Novy cas a precital si tento clanok:

Arrow http://www.bleskovky.sk/cl/15/165719/Livka-a-Renka-Kde-su-peniaze-na-nase-operacie-?

Hlavne,ked som videl nadsenie tych deti na poslednej galashow Bailanda,kde bolo vybratych spusta sponzorskych darov a desattisicky ludi poslalo darcovsku SMS...je neuveritelne,co sa u nas deje...

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 25. červenec 2007 14:22
To hanni: To, ale, nieje problém Markízy, ale celkovo dnešnej doby. Je tu všade priveľká byrokracia. 6 týždňov pri získavaní peňazí je na dnešné pomery strašne málo.
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 25. červenec 2007 14:24
Mě ale připadalo, že ti co nevyhráli, tak ti jejich, jak to říct, prostě ti ostatní nemocní a postižení museli bejt hrozně smutný že dostanou prdlačku Confused
Hey, hey apple!

Obrázek

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 25. červenec 2007 15:14
U nas dostali prachy vsetci...bud zo zbierky,alebo od sponzorov a nadacii...

M4jco (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 36
Bydliště: Nová Dubnica,South bronx :-)
10 000,- VK
Zasláno: so 1. září 2007 16:44
lion napsal:
Brainiac je spíš taková sranda, lepší je Mythbusters (v češtině Bořiči mýtů) - dávají to na Discovery Channel (moje nejoblíbenější stanice, společně se Spektrum)


Presne tak,musim s tebou súhlasiť,kedysi som pozreaval tv nova alebo marikzu alebo tv joj ale postupom času su tam stale vacsie a vacsie hovadiny.Pokial pozerat Discovery channel tak sa dozviete niečo.Napr ako sa niečo vyraba alebo nejake pokusy.No keby toto mala robit česka republika alebo slovensko tak by chceli zarobiť chapete tak namiesto tych hercov alebo učinkujucich by dali nejakych bezdomovcov a čučo a pokus by sa volal :Prežitie slovenskej noci bez oblečenia.A ako inak ludia chcu zarabať tak by dali hlasovanie kde možnosti su:Prežije a druha možnosť je neprežije.A ako inak 1 hlas stoju 12 korun lenže ludia su doverivy a tak poslu hlasy a nakoniec sa zisti ze hlas stal 120 korun atd.A sleduje tu niekto Nautik TV? Slinták pozrite si to tak okolo 22:00 to je podla mna moc davať do telky dve buzny (dvaja chlapy) a pozerat sa ako sa navzajom podporuju a chvalia sa.Napr jedna hlaška:Jeej maš pekný sveter,sluší na tebe.Atd toto je mierne vatsi OT ale nedalo mi to Hand
Hmm čo sem dať?To je jedno...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 9 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna