Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Banky a jejich poplatky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 26. květen 2017 01:03
no... nejsem milionář jako ty, tak nic... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 26. květen 2017 09:01
znama ma ten ucet taky, a pokud mate vic prijmu, tak se pro tu podminku scitaji - ji tam chodi vyplata jeji a manzela + najem za byt, a taky to maji zadarmo. No a nebo si koupit barak no Mr. Green
Zasláno: st 2. květen 2018 09:08
Podelany Fio.. jak jsem ztratil pristup k normalnimu bankovnictvi, tak jsem si musel telefon koupit s Fio kartou, kam si uz jen odlejvam penize abych na ne nevidel.. Ale pro jistotu jsem si zmenil PIN (na ten stejnej co jsem si myslel ze mam, ale kdyby nahodou.. abych nejel do Alzy a tam nezjistil ze to nebyl on Mr. Green)

No a ti smejdi si pocitaji 20,- za zmenu pinu, a jeste 9,- za zeptani na zustatek (coz se musi, aby se zmena provedla). Teda, tech 9,- by asi neuctovali kdyby to byl Fio bankomat, ale stejne je to hnus.. je to par korun sice, ale i tak me to sere, takove zbytecne poplatky. Misto aby byli radi ze lidi nejdou na pobocku, tak to jeste pokutujou takhle :/
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7108
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 3. květen 2018 00:03
To si vezmi, že jsem ve světě potkal i bankomaty, co zobrazují zůstatek hned po zadání PINu a na nic se neptají Slinták
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 3. květen 2018 08:56
Ja myslim ze to delali i nejake bankomaty u nas, nebo mozna na slovensku? Smile

Ne ze bych to pouzival, koukam na to v bankovnictvi, a pouzivam to prave jen jako transakci na projeti toho pinu.. ale mohli by sakra aspon napsat ze to budu calovat, kdyz me napomocne k te vymene nasmerujou - v jakemkoliv tuzemskem ATM Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 5. duben 2019 18:51
Hurá, Fio Banka po několika letech slibů konečně rozjela Google Pay a fakt to funguje. Ale není to až tak moc fajn. Odečítá to peníze z účtu. Laughing

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 5. duben 2019 19:17
Sberbank to má už od začátku... super věc, kartu jsem dal ženě a sám platím mobilem. Super že tím jde vybírat i z bankomatů... Hlavní výhoda je že nemusíme řešit nic jako dvě karty ke společnému účtu...
Obrázek
Fio mám taky... Ale asi tam nejde nahrát víc karet, že?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 5. duben 2019 19:21
Jde to, na záložce "Platby" mám dole uprostřed tlačítko "+ Platební metoda". Pak se nějaká karta nastaví jako výchozí a ta se používá, když přiložíš telefon k terminálu bez otevření aplikace, co jsem někde četl.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 5. duben 2019 19:38
Aha, tak to je super... Smile to si tam nahraju rovnou všechny 3 karty co mám... Slinták já se spíš bál že jestli to vůbec jde, tak abych nemusel čekat na spuštění aplikace a pak vybírat jakou kartou platit... Rolling Eyes
Zasláno: út 23. duben 2019 18:24
Zkoušel to už někdo? Funguje to s něčím i v ČR? Kdyby to tak fungovalo úplně se všema kartičkama bylo by to super Smile Obrázek
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 10 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna