Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Banky a jejich poplatky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 21:21
Taky mám Visu Electron a placení přes paypal, moneybookers nebo třeba v Tescu uplně bez problémů. Smile Mám to u ČSOB a bez problému, měsíčně poplatek myslim 16 kaček.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 21:51
KB mají i naši a máma říkala, že sice má to konto za 50 Kč měsíčně, ale nakonec stejně platí přes stovku... Mr. Green
Koukal jsem na to, co nabízí ČS, naklikal jsem si, co bych si představoval (kartu, internetbanku, SMS...), a vyšlo to na 109 Kč měsíčně.

Na tu ČSOB teda ještě zkusim mrknout, ale tam je blbý, že na pobočku bych musel někam 20 km dycky dojet...

Mimochodem - u KB jsem se dočetl něco na ten způsob, že když platím v obchodě kartou, tak mám 5 placení měsíčně zdarma. To jako fakt nebo to je jen příklad?
http://www.sazebnik-kb.cz/cs/tipy/3.shtml
Já myslel, že placení v obchodě kartou je vždycky zadarmo (a ne jen 5x) a platí to ty obchody.
//ne, tak je to jen příklad Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 22:14
To placení v obchodech... to je teď novinka u bank.. už ty převody nebudou platit obchody jako doteď, ale Ty to budeš muset zaplatit.. takže placení kartou Tě vyjde o 2% dráž.. jako to fakt nechápu.. všude ve světě je to normální, aby se platilo kartou a zadarmo, jenom tady se bude muset platit i za tohle.. přitom je to přes kartu daleko lepší než hotovostně..

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 23:27
Wojcek napsal:
Slyšel jsem, že česká spořitelna je nejhorší u nás vůbec, že už jí maj prej jen důchodci Mr. Green mrkni na ČSOB, nevím jak je na tom ona, ale má ji hodně známích lidí... Taky jsem dneska četl o nějakým kontě u Komerčky, dost výhodný, ale to je myslim jen pro studenty...
Wojcku: důchodci a já Mr. Green protože jí vyžírám - před měsícem jsem si k nim zase došel myslím pro dvě kila za isic Angel a navíc mám to jen pět minut pěšky Magor
NoArtist / NoName

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 14. červenec 2010 07:09
KB má teď novinku v pojištění karty, nejenom že máš s kartou pojištěný i klíče a mobil (když je ztratíš současně), ale nově mají teď i pojištění zboží, které zaplatíš tou kartou, když něco koupíš, zaplatíš kartou, cestou domů se ti s tím něco stane a ten krám kde jsi to koupil ti reklamaci neuzná, tak s tím můžeš jít na banku páč to máš pojištěný... takové trochu nezvyklé a podle mě nelogické Very Happy ale třeba se někdy může hodit Very Happy
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 14. červenec 2010 15:09
osobně můžu doporučit gemb a jejich konto genius activ. stojí to sice 120,-/měs, ale v ceně je jak internet banka, tak gsm banka a výběry z vlastních bankomatů z darma. jediné poplatky navíc které platím, jsou poplatek za vklad u přepářžky. jo, to je ta pi*ovina, kterou normální člověk nepochopí Brick Wall Brick Wall . ale naštěstí to platím cca 1x/6týdnů. a je to 6,-/vklad Think
a ještě jedna dobrá věc. platby kartou jsou asi nejrychlější ze všech bank. a když ti někdo vloží peníze na účet, tak s nimi okamžitě disponuješ. některé banky si je ponechají do druhého dne Magor
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: st 14. červenec 2010 23:08
Já přemýšlel o G2 u KB, ale nevím jestli bych účet použil...
Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 15. červenec 2010 07:48
2drutek: Wow, to platíš kilo za to, co já mám za 16 korun. Mr. Green Ale tak když ti to někdo posílá z jiné banky, než kterou máš ty, tak to tam nemáš hned ten den ne? Think

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 15. červenec 2010 08:07
No já jak koukam na tu KB tak ty ceny vypadají docela dobře, ale ten ceník mají tak blbě udělanej, že nevim, jestli mu věřit.
Je tam perfekt konto za 49 Kč a u něj hvězdička, že s telefonním a internetovým bankingem za 85 Kč, ale přitom je u něj napsáno, že obojí má... tak já nevím, asi tam budu muset zajít a zeptat se... a oni mi dají leták s tím samým, co je na internetu, že to tam je napsáno Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 15. červenec 2010 15:11
pecoš: patrně to tam je ještě ten den, protože výplatu máme jako první ti, co máme gemb. ale asi to bude druhý den Think
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 2 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna