Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Banky a jejich poplatky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 22. listopad 2010 18:14
Dnes jsem zrušil účet v Český spořitelně. Paní na přepážce se tvářila, jako by jí strhli z platu zůstatek na mým účtu (jestli to fakt dělají, tak jsem si většinu peněz neměl převádět pryč) Mr. Green
Ale jinak to probíhalo asi tak, že jsem přišel, paní řekla, že mám jít k ní, tak jsem si sednul, říkám, že chci zrušit účet, dal jsem jí občanku, číslo účtu a kartu, 3 minuty něco cvakala, pak se zeptala, kam chci převést zbytek, pak vytiskla, dala podepsat, vrátila občanku... no asi za 5 minut bylo hotovo. Ani se neptala, proč ruším. Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 2× jenda^^, naposledy po 22. listopad 2010 18:16.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 22. listopad 2010 18:15
V ČSOB mně minulý týden pěkně naje.ali, zato že mi poslali dopis, abych to 14 dnů vrátil dluh 1,54 Kč mně sebrali 210 Kč. Brick Wall Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 2. leden 2012 23:43
Heleďte, kde si založit účet, kterej by sloužil jenom k tomu, aby u něj byla embosovaná karta (placení přes internet) zadarmo?

Úroky jsou mi celkem jedno, ale důležitý je, aby to nechtělo nějakej minimální zůstatek, poplatky za vedení účtu atd...
Občas bych rád nějakou drobnost po internetu koupil, ale u Fio bych musel mít kartu za 25 Kč měsíčně, takže by mě většinu času stálo víc peněz, že tu kartu vůbec mam, než co bych fakt utratil Mr. Green

Ten účet bych používal tak, že bych jednou za čas poslal třeba 500 Kč a těma bych nějakej čas cáloval třeba v Android Marketu aplikace, platil rapidshary atd...

Zatím koukám po takových jako Zuno nebo mBank, ale moc se neorientuju. A taky bych byl rád, kdyby za to placení nebyly taky moc vysoký poplatky (moc v těch cenících nechápu, jestli při placení kartou platí i např poplatek za platbu do zahraničí 180 CZK) Mr. Green

//Fíííjo Mr. Green Zeptal jsem se na Superfóru/Finexpert a tam jsou tak ochotný lidi, kteří opravdu diskutují. To jsem už dlouho neviděl a na Superfóru ani nečekal! Shocked (Spíš jsem čekal diskutéry jako jinde "ty vole, 25 Kč měsíčně tě přece neožebračí socko")
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: so 7. leden 2012 19:58
A na co jsi prisel, taky bych to uvital, jistota je jistota
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 7. leden 2012 20:40
Nakonec jsem se rozhodoval mezi Zuno a AXA Bank a včera jsem nakonec poslal smlouvu k Axa.
Zuno má nejspíš lepší internetbanking a AXA má zase o pár procent lepší kurzy pro placení v cizích měnách.
Ještě je možnost mBank, ale ta má kurzy prý daleko nejhorší.

Ale je to fakt jen k tomu, co jsem popsal. Asi bych na těhle účtech nechtěl mít normální účet na vejplatu. S tím jsem spokojenej u Fio, kde nemam skoro žádný poplatky.
Zasláno: st 11. leden 2012 18:10
V pátek odpoledne jsem poslal poštou do Axa smlouvu a další papíry, co chtěli, a dneska (3. pracovní den po odeslání!!!) přišla od nich smlouva s jejich podpisem a přihlašovací údaje k účtu. To byla rychlost, hlavně od Český pošty bych to nečekal. Smile

Teď jsem tam ještě poslal peníze (první převod ze zvolenýho účtu účet v Axa aktivuje a pro vydání karty je třeba mít na účtě min. 2000 Kč), tak jsem zvědav, za jak dlouho ten převod dorazí a za jak dlouho pak dojde ta karta. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 12. leden 2012 11:53
já mět společnost, která vydělává na tom, čím víc klientů má, tak se taky setsakra snažím Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 12. leden 2012 11:55
Co jsem si četl na FinExpertu, tak před rokem, kdy začínali, jim to trvalo třeba měsíc nebo i dva Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 08:22
Mám takovou zákeřnou otázku: Který účet je nejvýhodnější?
Chci si založit studentský účet, kde toho bude co nejvíc zadarmo. Zatím mi vychází nejlíp mBanka a ČSOB studentský účet...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 09:09
Za ČSOB Studentský účet se něco platí, nebo ne? Nebo minimálně budou chtít platit, až přestaneš být studentem... Bez poplatků jsou takový ty mBank, Zuno, Fio, AXA...
S mBank ani Zuno nemám zkušenost.
Ale Fio mi na normální užívání stačí a funguju zadarmo. Problém by mohl být akorát s tím, že výběr z bankomatu je s novou kartou myslím za 30 Kč. Zadarmo je několik výběrů měsíčně přímo z bankomatů Fio/Pharro, který nejsou úplně všude (na webu Fio je mapa, na Android je aplikace, která je online umí hledat).
No a AXA je na tom dost podobně, ale nemá ty vlastní bankomaty. Axu mám jen proto, že má internetovou kartu, takže ji používám jen na placení v Google Play, PayPal apod.
U mBank a Zuno to je imho úplně stejně (normální věci bez poplatků, za výběr z cizího bankomatu pěkná pálka a vlastní bankomaty nejsou), uvažoval jsem nad nimi když jsem zařizoval tu internetovou kartu, ale AXA měla výhodnější převodní kurz, což bylo vlastně jediný, co bylo pro tu potřebu jiný.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 3 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna