Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Banky a jejich poplatky

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK

Banky a jejich poplatky

Zasláno: po 5. únor 2007 17:21
Banky sice nejsou státní úřady, ale snad mi to prominete.

K založení tohoto topicu mě inspirovala anketa na Bankovnípoplatky.com, která zveřejnila anketu o nejabsurdnějším bankovním poplatku. Předchozí, první ročník, měl docela úspěch a některé banky na něj reagovaly zrušením poplatku za zrušení účtu.

Je až s podivem, co si český zákazník nechá líbit. Za co všechno je ochoten platit bankám. Člověk jim dá vlastní peníze, aby s nimi mohli obchodovat a oni za to ještě chtějí další poplatky. My máme s manželkou momentálně 2 konta a celkové poplatky jsou cca 700,- měsíčně. Šílený.

A co vy? Jaké máte zkušenosti? Co je podle vás nejabsurdnější poplatek?

Můžete také podepsat petici.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 17:41
Já mam jedno konto a neplatim nic Slinták
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 18:36
Ja platím len raz ročne za povinný ročný výpis z účtu(asi 30 Sk).
Potom ešte prípadne za hotovostný vklad priamo na pobočke, ale to nepoužívam.
Na počiatku bola prázdna množina.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 20:51
Mám účet u GE Money! Celkem slušně mne dřou, ale nabízí účet bez poplatků!! To musím ověřit! Je to sice při přechodu z jiné banky, ale to by nebylo moc fér vůči stálým zákazníkům!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 21:45
já mám taky účet u gemb a ten účet bez poplatků stojí 119,- kč měsíčně. i tak jsem po tom hrábnul, protože jsem doposud platil kolem 160.- až 180.- kachlí měsíčně.
v ceně internetbanking, mobilbanka s 50ti sms/měsíc, libovolný počet výběrů, jeden vklad na kase a ještě další blbosti
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 12:31
Pokud chcete banku, která má ne-li nulové, tak aspoň minimální poplatky, tak se podívejte na FIO. Je to teda družsteví záložna, ale jako snad jediná banka v CZ dokáže, že když si k nim dáte peníze na běžný účet a nehýbete s něma, tak si po určité době vyberete víc, než jste vložili. U ostatních bank je to míň, míň a míň. Hned jak se vypořádám s těma svýma současnýma bankama, tak k nim přecházím. No ono to bude nějakou dobu trvat. Ale těch cca 8700,-, co bych za loňský rok ušetřil na bankovních poplatcích, mi už asi nikdo nevrátí. Sad
Edit: Tak jsem si spočítal, kolik jsme loni zaplatili našim bankám na poplatkách za 2 běžný konta co máme. Bylo to celkem 7635,- Kč. Myslím, že bych pro tuhle sumu našel jistě jiný uplatnění. d'oh!
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 14:20
Nevíte, která banka a jakej druh účtu je pro mě nejvýhodnější, když měsíčně dostávám na účet cca do 15 tisíc?
Rád bych u dotyčný banky využíval internet banking a měl tu debetní kartu, se kterou jednou za čas (1-2× za měsíc) vyberu nějakou drobnou částku (1-5 tisíc Kč).

Aby mně zase ty prachy nesebrali za ty jejich poplatky za každý uprdnutí. Teď jsem u Český Spořitelny, ale tam ještě jaksi pořád neví, že už nejsem student, a tak mám studentský konto s nízkýma poplatkama. Jenomže co jsem četl, že ČS docela zvedla poplatky za všecko možný, tak nevím, jeslti by se mi vyplatilo u ní zůstat nebo raději jít jinam...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 18:31
Slyšel jsem, že česká spořitelna je nejhorší u nás vůbec, že už jí maj prej jen důchodci Mr. Green mrkni na ČSOB, nevím jak je na tom ona, ale má ji hodně známích lidí... Taky jsem dneska četl o nějakým kontě u Komerčky, dost výhodný, ale to je myslim jen pro studenty...
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 20:32
No u ČS je výhoda asi hlavně v tom, že mají dost bankomatů skoro všude...
Mrknu na tu komerčku a možná i na ČSOB, ale teda k ČSOB mám, nevím proč, nějakej takovej odpor. A navíc nemá pobočku v Nejdku... Mr. Green
To je vlastně fakt, že o různých těch mBank, Reifeissenbank a cojávimbank asi nemá moc cenu uvažovat, protože bych kvůli nim případně musel jezdit až někam do háje, kde mají pobočku...

Jen tak mimochodem - jde s Visa Electron platit přes internet (přes paypal)? Furt někde čtu že s Electronem to nejde, ale vyhazovat prachy za něco jinýho než mi dají automaticky, se mi nechce. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 13. červenec 2010 20:44
Já mám KB přes 3 roky, založila jsem si účet u KB proto, že firma kde pracuji má účet u KB a tím pádem když se posílaj vejplaty tak je mám mnohdy ještě tentýž den na účtě Mr. Green (kolegyně s ČS je má až za 2-3 dny) Mr. Green

Jinak jsem ani nikdy nepátrala po tom, co je kde výhodnější nebo levnější nebo tak, neměla jsem zatím důvod protože mi KB zatím poskytuje všechno co potřebuju..

Já mám Visu Electron a platím s ní přes Paypal už nějakou dobu naprosto v pohodě. Jen jí musíš mít pro placení přes net aktivovanou (nevím jak u jiných bank, já u KB jen musela jít na pobočku a říct co chci a paní mi to aktivovala, do týdne to pak bylo aktivní a mohla jsem platit přes net i přes PP)

A co GE? Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 1 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna