Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Banky a jejich poplatky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 30. prosinec 2014 16:17
Kámoš má českou spořitelnu nebo co a ta umí i turecké liry, tak to kdyžtak pošlu jemu a on mi to zaplatí... ne, eura ani platbu kartou neumí, chtějí převod v tureckých lirách, poslali mi čísla účtu (nějakej IBAN a SWIFT code)... hold Turecko... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 30. prosinec 2014 17:09
Pošli jim to přes Transferwise, převod sice trvá asi 5 dní, ale možeš poslat cokoliv kamkoliv Very Happy
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 30. prosinec 2014 22:04
Wow, tahle služba vypadá hodně dobře... Smile Máš to vyzkoušené? Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 31. prosinec 2014 12:52
Já osobně to mám vyzkoušené 2x, vždycky bez problému. Kámoš mi ze svýho anglickýho účtu (HSBC) převáděl libry na koruny na můj českej účet (ČSOB) a vždycky bez problému. Kurz taky perfektní, takže spokojenost. A kámoši z UK si přes tohle posílají peníze do ČR pořád. Je tam jen nějakej drobnej poplatek, ale ten se myslím při prvním použití transferwise neplatí Smile
Já to můžu jenom doporučit!
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2015 23:18
super, vyzkouším... Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 11. březen 2015 23:29
No, nakonec to za mě tenkrát zaplatil kámoš, kterej má Era... akorát jsme na poplatkách zaplatili rovných 1000 Kč... docela zlodějina... příště určitě využiju ten transferwise...

No teď jsem kupoval letenky přes net a Turkish Airlines si účtovali poplatek 230 Kč za platbu kartou... Mad

Každopádně jsem to platil kartou Fio, protože mbank má smůlu - kartu jsem zrušil kvůli tomu jejich poplatku... tenhle měsíc jsem sice utratil pětimístnou částku, ale jiné měsíce mám třeba nulu... a taky jde o princip...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 12:20
Já tedy teď odcházím taky asi po 9 letech od ČS a jdu k Equa bank, nejsem nějak náročnej klient.. Takže mi v podstatě stačí to, co tam je. Vše zadarmo.. Very Happy Tak nějak nic od nich nečekám. Potřebuji jen, aby mi tam chodila výplata, občas si vyberu, takže nemusím řešit bankomat a internet banking. Co můžu, tak stejně platím kartou Smile

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 24. duben 2015 17:55
viděl jsem, že jenda psal v topicu o GTA o kurzu fio banky... osobně si nemůžu stéžovat... Smile hotovost, co mám v peněžence je bohužel ta nejdražší... Sad
kurz ve směnárně v Olomouci 1 TRY = 12,35 Kč
střední kurz podle ČNB 1 TRY = 9, 421 Kč
reálný kurz FIO při platbě kartou spočítaný z toho, co mi strhli 1 TRY = 9,51 Kč Smile

přijde mi, že mBank měla kurzy horší...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 24. duben 2015 19:03
Když jsem před pár lety sháněl účet bez poplatků, kde bych dostal kartu s možností placení přes internet (tenkrát Fio ještě měli bezplatně jen karty od ČSOB, kde internetově platit nešlo), tak mi na Finexpertu na můj dotaz, jestli mBank nebo Zuno řekli, že mBank má ty kurzy jedny z nejhorších.
No a když pak končila Axa, která měla kurzy nejlepší, tak jsem narychlo koukal, jak jsou na tom kurzy u různých bank a Fio byla tuším na druhým místě o pár promilí, takže jsem zůstal zas jen u jedné banky. Smile

Moucho, jakou má výhodu ta Equa oproti třeba Fio nebo Zuno, že ses pro ní rozhodl?
Tuším, že jsem na ní kdysi taky koukal, ale zarazila mě tam podmínka, že se musí měsíčně připsat nějaký peníze, aby to bylo zadarmo, tak to mě odradilo od dalšího zkoumání.
A nebo to byla nějaká jiná banka s divným názevm Laughing
Fph! Magor
 
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 25. duben 2015 09:32
Za měsíc přestanu bejt studentem, takže odcházím od ČSOB kde je studentskej zadarmo a rozmýšlím, kam jít, ale asi zatím taky k Fio Think
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 8 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna