Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Battle rap-soutěž

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí

Kdo bude vítěz historicky prvního Battle souboje?

Hlasování ukončeno 09.11.2006 20:48
BEZY:
50% 50% [ 7 ]
Pato:
50% 50% [ 7 ]
Celkem hlasů : 14 / Hlasujících: 14
lanbart (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: čt 21. únor 2013 18:01
Mán raz dwa tři co jste za slepici já nevim co máte v palici ale zdáce že nic asi... je mi špatně co tu děláte ... tohle není battle ale PC mánie.. tak proč toto nezrušíte..akorád všem jedinou věc ukazujete.... trapnost ubohost a jak jste eazy ... směšný hlášky prej rádoby ftipi ... možná že neumim psát a mám v tom chyby... ale na vás to bohužel bezproblému stačííí... sem SANNi Zvracím

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 21. únor 2013 22:44
Hodně přísnej týpek! Respekt! Du vrátit kšiltovku a řetěz zpátky na tržnici, totálně jsi nás podělal Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 21. únor 2013 22:59
On je "sání"? Anxious
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

blesk (0)
Anonymní




0,- VK

ha

Zasláno: ne 2. červen 2013 01:59
co jste to tu jely, tady nebylo moc gesta, no rap je o vulgarnich slovech, je to rapu cesta, někdo to ale, bohužel nechape, ta piča co to pořáda, taky brzy skape.
Vím co je to raper, ale nechcu nim byt, na amaterské slova, nechytal bych dobrý rým, bez beatu talentu, na netu jak čurakem, tvořit ubohe tracky, a byt velkym klaunem. Až pochopite slovama ma, ja už budu v nebi, poslouchat a pičovat, že co jste to zas jely.
Rap je o 2slokach, a ne o 6veršich, tak se pičo vzpamatujte, a nebudte v křečich. Wink
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

DMC! (0)
Anonymní




0,- VK

RESPEKT!

Zasláno: ne 2. červen 2013 02:07
WOJCEK je stary kar, který žije pouze počítačem, komentuje jako pán, přitom je čuráčkem, děla ze sebe, chytrou hlavu to my víme, přitom ani neví co slovama myslime.


Wojcek píše 1větu, my jich mame miliony, wojcek se stara o to, kdo tady co nasmoly,
My se starame, každy o své věci, mame v píči tebe a twe zlate řetizky!
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 8 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna