Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

BattleStar Galactica

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK

BattleStar Galactica

Zasláno: čt 15. září 2005 14:46
Viděl jste někdo? Vim, že je to novej Scifi serial, ale vůbec nevim o čem. Prej dokonce jeden z nejlepších SciFi seriálů. Přátelé ze Slovenska se prý můžou těšit, v dohledné době ho prý budou dávat na jedné z jejich televizí (na dvojce?)
Zasláno: po 19. září 2005 21:46
Nidko neviděl? Já teď viděl 1 díl, ale je to celkem vytržený z kontextu. Ale jinak to vypadá dost dobře Very Happy
What's up?

andree (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 9

10 000,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 21:57
uz som videl vsetky doteraz natocene casti (po anglicky), a je to fakt genialny serial... najviac sa mi paci ta kamera, ale ma to aj dost putavy pribeh a tak vobec... sice ku koncu to uz je skor psycho, ale inak popri babylone5 a startreku asi fakt jeden z naj... Smile

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: čt 22. září 2005 14:28
andree napsal:
uz som videl vsetky doteraz natocene casti (po anglicky), a je to fakt genialny serial... najviac sa mi paci ta kamera, ale ma to aj dost putavy pribeh a tak vobec... sice ku koncu to uz je skor psycho, ale inak popri babylone5 a startreku asi fakt jeden z naj... Smile

A můžeš mi trochu vysvětlit, jak to začalo? četl sem něco na bsg-cz.net, ale moc moudrej ztoho nejsem
What's up?

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 8. prosinec 2006 00:34
Právě sleduju 3. sezónu 8. díl - Hero a jedna z hlavních postav tohoto dílu se jmenuje Daniel Nováček. Má přezdívku Bulldog (kde jsem to jen slyšel?). Myslíte, že je to Čech? Asi tak jako Rey Koranteng bo je to černoch. Smile
Jinak bomba seriál. Všem fandům SCI-FI doporučuju. IMHO by se mohl líbit i lidem, kteří tento žánr zrovna dvakrát nevyznávají.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: pá 8. prosinec 2006 11:21
(trochu OT ale snad neva) Kdyztak kouknete na SGA (Stargate Atlantis) tam hraje i cech a ma i naky cesky kecy takze sranda Very Happy (nepocitaje ze to je spolecne s SG1 imho nejlepsi SCI-FI serial i bez toho)

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 8. prosinec 2006 15:16
Nedávno jsem s někým mluvil (vůbec si nevzpomínám, kdo to byl) a ten se bál mi přiznat, že sleduje SG1, protože si myslel, že se mu vysměju. Dodnes nechápu proč.
SGA jsem ještě neviděl, ale o tom česky mluvícím Čechovi jsem už slyšel. No možná se po tom porozhlídnu.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: pá 8. prosinec 2006 15:24
Nevahej rozhodne nebudes litovat Wink Skoda ze SG1 uz konci Crying or Very sad No ale asi raci z5 k tematu Smile Jak by ste Galactiku porovnali s SG? (kdo je obje znate) - maximum bodu je 10 a SG jich ma 12 a pul Mr. Green

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 8. prosinec 2006 15:54
SG1 jsem viděl pár dílů v TV, ale moc mě nenadchl. Možná to bylo i tím dabingem. Ale ani v originále bych nejspíš nevydržel koukat na celou sezónu v jednom zátahu tak, jak jsem to udělal u BSG.
SG1 je o dost jednodušší seriál, než BSG. Teda aspoň co se příběhu týče. V BSG prostě v jednom díle vidíte nějaký příběh a v dalším díle pokračuje etc. Kdežto v SG1 byly ty díly dost ohraničený. Alespoň mi to tak připadá. Ale jak říkám, viděl jsem jen pár dílů v TV.
Výsledek: U mě jasně vede BSG před SG1 poměrem 10:4.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: pá 8. prosinec 2006 15:59
Tj skoda ze si videl jenom v TV... Me prave nadchla az 7.-10. rada + SGA (vsechny rady) a ani jedno z toho nedavali u nas v TV. Dubingem to asi nebude ten tak zlej neni (oproti jinejm vecem), ale jak rikas, do 7. serie na sebe naky dily nenavazujou coz je nehorazna skoda... Sad Tak asi zkusim par dilu Galacticy a uvidim co z toho vyleze Razz
PS: ale aspon SGA fakt zkus Wink

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna