Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Become a ganxta yeah!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 19:47
Dost ginzo, ted si nas udolal argumenty Mr. Green

PS: metal ani techno neposloucham Cool
Veselé Vánoce!

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 19:54
nevim co máš proti technu.. každému se líbí něco jiné takže nemusíte urážet ty druhé, když se jim nelíbí to co vám.. Wink

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 19:58
Jako tahle diskuze mě přestala bavit na druhý stránce, ale ten článek je fakt super Applause Líbí, líbí. možná parodie a sranda, ale myslim, že je to trefný.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 20:16
Ginzo, já neurážím hip-hop, já pouze urážím některé rádoby hopery. Jen podle toho, že ses tak ujal jejich obrany, mohlo dojít k nesprávnému zařazení ;)
Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 20:34
Konečne to niekto pochopil Dance Dance Dance
Teraz si už dam asi definitivny howgh Cool
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 17. srpen 2006 09:41
Nedáš Wink . Aspoň dokud mi pořádně nevysvětlíš, proč kvůli tomu tak vyšiluješ proboha?! Je to jen hudební styl- každýmu se líbí něco jinýho, ale proč z toho děláš jak kdyby šlo o život??
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 20. srpen 2006 14:41
Takže teraz je to už moj posledný thread v tomto topicu
Busch:konečne som našiel toto video,hľadal som ho dosť dlho v streame,ale pomohol starý dobrý YouTube
Na ňom je krasne vidno,ako niektore skupiny nechcu byť za žiadnu cenu komerčné,ale treba si to pozrieť až do konca,najlepšie by bylo,keby si vedel po francuzsky
Ale tie nigga pohyby tam su Cool
http://www.youtube.com/watch?v=18dSlqqvfG4
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 9. červen 2010 12:02
Alex @ kecy.roumen.cz napsal:
    Když se nad tím zamyslíš, tak hiphopáci mají docela těžký život.

    Na rozdíl od normálních lidí musí nosit kalhoty s alespoň 50cm průměrem nohavic tak, aby jim koukaly trenky, tričko nebo dres s nějakým kchůl gangsta nápisem minimálně o 3 velikosti větší, aby to ty koukající trenky zase zakrylo a nějakou lesknoucí se kšiltovku s rovným kšiltem, větší než hlava, ideálně natočeným někam na stranu (kšilt dopředu nosí jen anarchisti a technaři, a ti jsou fuj).
    Na krk navěsit zlaté řetězy - pokud nemá na zlaté řetězy, tak alespoň plastovou alternativu z tesca - CNK (cool nigga kit).
    Jo a nesmím zapomenout na ultra-placaté skejtové boty, které se nikdy nezavazují a vyzují se při každém prudším pohybu nohou (ale co, kchůl nigaz přece neběhají).

    Pak se člověk ještě musí naučit divokou gestikulaci, chůzi velmi klátivým pohybem a přijmout tezi, že všechny holky jsou děvky a tak se k nim i chovat.

Applause Applause Applause Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 9. červen 2010 12:13
výborné Applause
NoArtist / NoName

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: st 9. červen 2010 12:48
JJ mají to moc těžké. Jeden s kluků, který s námi před 2 lety šermoval měl zrovna hiphopácké období. No a na treninky se pochopitelně v historické zbroji nechodí, takže přišel ve výše popsané hiphopácké uniformě a nacvičovali s Arashidem souboj na dýky. Bylo to pro něj dost obtížné, když si musel jednou rukou pořád držet gatě a občas to nešlo, protože souboj obsahoval i menší akrobatické triky, jako přehoz přes rameno, nebo kotoul a to vše stále s dýkou v ruce. Takže chca nechca, celý zbytek skupiny by dodnes našeho milého hiphopkolegu poznal i podle zadní tváře. Dodnes lituji, že tam nikdo neměl tenkrát kameru. Pak už na treninky chodil ve starých dobrých obyčejných džínách Very Happy
Varda Elisabeth

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 4 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna