Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Become a ganxta yeah!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 11:31
Busch-tam som nikde nepisal,ani neviem,že sa tam dá reagovať
A čo máš proti teen slovakom ? Za to,že na SM som niekedy ja,niekedy Dieg0 napísali niečo fun ?
Lukenet-sorry že sa budem opakovať už tretí krát,ale beriem,ked je to o gangstaz,ale ked sa niekto navažuje všeobecne do hip-hopu,zabijal by som

To iste by som mohol napisať na metalistov,kedže veľa chlapov to tu počuva
Nalakujte si nechty na čierno,pri každej priležitosti si podrežte žily,zožente si hnusnmasku a la Freddy Kruger,aby ste vyzerali ako Lordi,ak nemate peniaze,chodte na benzinku,polejte si xicht benzinom a zapaľte

Proste aj toto je škatuľkovanie,čo robia niektorí metalisti

Zato,že Lloyd Banks je real gangsta,už všetci rapperi musia byť vrahovia
A to len kvôli jednemu kktovi

Už konečne chapete,čo chcem povedať ?? d'oh!
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 12:13
teen-slovaci: to neni jenom o tobe a dieg0vi,to je obecny jev Smile
Jak někdo na d-fensovi IMO správně npasal, ti kteri nemaji rap,HH(nebo co to vubec je) jenom jako pozu, tak ti se nad timhle clankem zasmejou. Ale ti kteri se v techhle niggaz shledli a chteji byt jako oni, ti pravi hustotypci ulice, ti budou ty potrefene husy a nadavat jak dlaždiči autorovi... Cool
Veselé Vánoce!

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 12:53
keňasi snažim se pochopit tu velice nádhernou a zajímavou řeč(jazyk).
myslím, že už to mám : dgavdiauweruosdcna cdhiwuehsdc ddi WFIAÁW dwejik dfiwoáeND ddii. ŽE JE TO TAK SPRÁVNĚ?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 12:55
http://www.sinik609.com/

Vidiš v tom nejakeho nigga,čo sa na niečo hrá ?
Možno cover na jeho najnovšom albume tak vyzera,ale ak budeš chcieť,preložim ti na SZ akýkoľvek jeho text
Je to rozhodne človek,ktorý už niečo preskakal a teraz hovorí o živote na ulici,zaobera sa psychologiou v bežných veciach
Ak som podľa teba len další,čo sa uvidel v rape,ano,to som,ale jedine ak by išlo o Sinika

Další problem hip-hop a rap je relativne pojem,ja si predstavím francuzsku scenu,ty zase nigga zo zlatými Breitlingamy
A to je ten problem
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 13:39
Ano,vidim hustotýpka,kterej na kazdy druhy fotce na me jak nigga ukazuje prsty,objima se tam s krásným naleštěným kolem nejaké zajisté hustokáry a s potítkem Nike na ruce držíc asi Sprite ukazuje nejakyho nigga. Komerce jak vyšitá...
Veselé Vánoce!

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 13:44
busch napsal:
Ano,vidim hustotýpka,kterej na kazdy druhy fotce na me jak nigga ukazuje prsty,objima se tam s krásným naleštěným kolem nejaké zajisté hustokáry a s potítkem Nike na ruce držíc asi Sprite ukazuje nejakyho nigga. Komerce jak vyšitá...
potítka nepoužívám a sprite nepiju. jenom RADEGAST!!!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 15:24
Hmm, niečo tu vidím, čo asi, citáciu príspevku nad sebou Mr. Green
Pod lamou býva najväčšia tma.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 15:43
vyjímočne Twisted Evil bylo to oněkolik příspěvků dopředu a nechtělo se mi vytahovat jen část... Wink
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 18:26
Toto přesně ukazuje, kam se žene česká hip-hopová scéna :)

Sám hip-hop zkouším, a právě se v textech snažím potírat tyhle wannabe niggaz :) Těhle hustejch týpků a mařek :D je čím dál víc - aby zapadli - stává se z toho móda.

Ginzo je asi skutečně husou potrefenou :)
Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 19:45
OK,ja s tým končím,ked tu nevie nikto neuražať iný hudobny žaner
Vy si pušťajte metal a koncerty Metallicy,kde si podriezaju žily,techno,kde si v klipe baštia LSD,a ine podobne peachowiny
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 3 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna