Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Benzín, benzín a zase ten benzín

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: po 5. září 2005 20:40
dubas napsal:
za chvilku bude levnejsi jezdit na vodik sice stim este experimentuje ale uz to funguje Mr. Green
ale ta technologije je zatim prilis draha Sad

Ty jsi se taky včera díval na vystoupení Horáka na Primě ze zprávách? O vodíkovém vozítku?

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 5. září 2005 20:59
otesánek napsal:

Příteli velmi jednoduché V Americe jsou momentálně mimo provoz vrty které zásovovaly třetinu jejich produkce pohonných hmot. Takže se tam ta ropa musí dovézt. Tím se ale zvýšila poptávka po ropě na světovém trhu a ztenčily se vytěžené zásoby. Cenu ropy za barel určuje OPEG Sdružení zemí těžících ropu. Pokud chceš jejich produkt jako výhradního dodavatele a produkt momentálně není na skladě musíš za něj zaplatit víc jinak ho nedostaneš.
Existuje i opačný extrém pokud by se ropy vytěžilo nadbytek bude cena za barel klesat aby ji vůbec prodaly.


Ale kurva proč za to musíme platit my. Jim když tam stojí litr benzínu 15 korun tak by tam dělali revoluce ale když tady stojí 35 tak jim to je u prd*le Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 5. září 2005 22:44
Pánové zjistil jsem že traboš má požadavek na na oktanové číslo 80-tzn mám dojem že jede na všechno co hoří a je tekutý Cool
on les aura!

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 6. září 2005 10:25
Vy mate benzin za 35,-...a co my?kua,u nas sa predava aj za 42,-....to uz je hrozna suma....esteze nemam auto d'oh!

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: út 6. září 2005 13:03
Hele nakonec dopadnou nejlíp ty co maj doma na dvoře kadibudku Plyny budou sbírat a čistit a pak je draze prodávat jako alternativní palivo. Hernajs ze bych si neco takovýho založil pod panelákem. Pak by mi mohli nasr.. všichni sousedi. Mr. Green
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: út 6. září 2005 13:18
hanni napsal:
Vy mate benzin za 35,-...a co my?kua,u nas sa predava aj za 42,-....to uz je hrozna suma....esteze nemam auto d'oh!

U nas uz nekde taky... Shocked

Whitek (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 28
Bydliště: Praha 8
11 170,- VK
Zasláno: út 6. září 2005 15:50
otesánek napsal:
Hele nakonec dopadnou nejlíp ty co maj doma na dvoře kadibudku Plyny budou sbírat a čistit a pak je draze prodávat jako alternativní palivo. Hernajs ze bych si neco takovýho založil pod panelákem. Pak by mi mohli nasr.. všichni sousedi. Mr. Green


Heh, kadibudku jsem stavel ted o prazdninach, takze neni problem si ji vyrobit, vaznym zajemcum bych mohl poslat nakresy na vyrobu(piste na SZ Mr. Green ). A dokonce to neni moc drahy, konstrukce do 1000 podle pily Very Happy

2mina: traband jezdi v pohode na technickej benzin, nic jineho jsem nenasel Very Happy

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: út 6. září 2005 16:07
dnes mi přišel jeden opravdu dobrý email

kód:
 Toto je zpráva z 'Obaly CD'

Zpráva:
----- Original Message -----
From: pepe_e
To: "Undisclosed-Recipient:;"@av1.karneval.cz
Sent: Monday, September 05, 2005 6:11 PM
Subject: Re: Všem, kteří nechtějí platit 35 Kč za litr benzínu]




------------------------------------------------------------------------------

Vážení
Ceny benzínu aneb začátek války proti naftovým spol...- Všem, kteří nechtějí platit za naftu a benzín přes 35,- Kč/litr.
Říká se, že cena benzínu brzy překročí 35 Kč za litr. Chcete, aby se cena snížila? Musíme společně a solidárně reagovat!
Někdo přišel na geniální myšlenku, a to mnohem více smysluplnější než byla ta - nekupovat benzín v určitý den v dubnu nebo květnu. Naftové společnosti se této myšlence velmi dobře zasmáli, protože věděli, že když nebudeme kupovat benzín, ublížíme si tím jen sami sobě.
Avšak následující nabídka se může ukázat jako velice účinná, pokud ji všichni striktně dodržíme!
Naftové společnosti nám vnucují myšlenku, že jejich ceny jsou pro nás velmi výhodné. Ale my si myslíme, že výhodné je mít benzín za 20 Kč za litr!
Musíme jim tedy společně ukázat, že jsme to my kupující a ne oni prodávající, kdo bude regulovat ceny nafty na trhu, protože vzhledem ke každodennímu zvýšení cen benzínu musíme reagovat jako spotřebitelé!
Můžeme mít skutečný vliv na trh s benzínem, pokud tuto akci povedeme všichni společně ve válce proti těmto cenám.
Takže tady je návrh: Nekupme do konce září ani kapku benzínu u nejdůležitějších naftových společností: SHELL,OMV, ESSO, ARAL, AGIP, BENZINA apod.
Nekupme až do konce září ani litr benzínu na dálnicích!!
Trh je mocná zbraň, kterou monopoly používají, využijme ji proti nim!
Tyto společnosti totiž mohou přinutit vlády změnit svou daňovou politiku a samotná daň se podílí na 80% ceny benzínu!!!
Pokud oni neprodají benzín, budou muset snížit jeho cenu. Pokud oni sníží ceny, další budou muset následovat.
Aby to mělo skutečný vliv, musíme získat spolupráci miliónů klientů.
Tato zpráva byla zaslána přibližně deseti osobám. Jestliže každý z nich to pošle zhruba deseti dalším, dokážeme způsobit benzínovou revoluci.
Všechno, co musíte udělat, je to, poslat tuto zprávu deseti lidem a požádat je,aby udělali totéž. A samozřejmě nezapomeňte bojkotovat velké společnosti do konce září!
Toť vše, pokud si myslíte, že můžeme společně vyprovokovat cenu benzínu,
pošlete tuto zprávu všem vašim známým. Zkusme to, nemáme co ztratit !

PS : s těmi dálnicemi to není zase až špatný nápad - praktikuji to již několik let. Stačí sjet z dálnice do nejbližší vesnice a natankovat. Budete se divit za kolik :) Většinou Vám zůstane v kapse dostatek penízků na dobrý oběd ...

Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 6. září 2005 16:23
Jo, myslim, že tohle tu už v nějakým topicu bylo
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: út 6. září 2005 16:50
táta u těch stanic nekupuje a beztak ej to k hovnu
HOne strikes again
aw yeah;)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 2 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna