Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Bezdrátový NET

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK

Bezdrátový NET

Zasláno: čt 4. leden 2007 14:37
hele pánové, tomuto oboru ještě moc nerozumim tak potřebuju poradit

takže v okně mám pro příjmání netu něco takové

OvisLink WL-1120AP 802.11b
Obrázek

když jsem měl počítač tak nebyl problém to propojt s kabelem, ale ted když mám notebook ( ACER Aspire 3023WLMi ) tak je to docela nepraktické, po celém domě za sebou tahat kabel.. takze bych potreboval vedet co si k tomu musim koupit, abych mel net bezdrátový - jako něco zapojt do toho v okně a pak to nějak nastavit v notebooku ...

Vim, že jsem to posal trosku divne ale snad chápete co po vás chci.. dky za radu.. Mr. Green
Příspěvek upravil 2× pecanz, naposledy čt 4. leden 2007 15:44.

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2007 15:19
Potebuješ wifi router, stojí to asi 1 600 SK. Nedávno som riešil to isté pre moje PSP. Nastavenia by potom mali byť v manuáli k tomu zariadeniu. A ak nemáš v notebooku wifi, tak budeš potrebovať aj nejakú wifi kartu.
Na počiatku bola prázdna množina.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2007 15:29
wifi tady mám.. sakra zase tak velká investice ? myslim, že ještě chvilku budu muset vydržet s drátem..
Zasláno: čt 4. leden 2007 15:58
Jinak ještě do notebooku se kupují HDD - 2.5" že ? nebo nějaké jiné ? Smile normální 3.5" se tam asi nevleze .. Smile dik za rady.. Mr. Green

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2007 16:23
no překvapivě se tám dávaj 2,5'' Mr. Green a ani ho nepřipojíš na kabel co je k HDD v kompu musíš mít redukci (tu ted sháním já)

jinak ja se taky koukal o routeru a nejlepší a tak nějak cenově nejpřítalnější mi přišli linksys Linksys WRT54G

jinak tam hodíš kabel co máš teď a přes webový rozhraní to nastavíš

já si ho chtěl taky koupit ale pak me to nejak přešlo ale teď o tom zas začínám uvažovat
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 20. březen 2007 09:11
Sice tomu moc nerozumím, ale máme nyní taky bezdrátový net a noťas s WiFinou a nic již dalšího nepotřebujeme! Jen se muselo jinak nastavit připojení v noťasu a byl klid. Takže pokud ji tam máš, tak by ti poskytovatel netu měl poradit jak ho připojit!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 20. březen 2007 09:46
Noo bohuzel muj poskytovatel uz prijit nemuze.. ale skousel jsem to nejak nastavit, ten prijimac s antenou mam hned v okne a kdyz jsem se na to skousel pres wifi v notebooku pripojit tak jsem se pripojit ale psalo to že je velmi slabý signál.. tak nevim no.. asi budu fakt muset neco prikoupit...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 20. březen 2007 09:53
To je divný! Asi je již slabý signál na příjmu. Mám slabý signál až na úplně opačném konci bytu a to to jde přes 3 zdi v paneláku! Jinak hned vedle to je vynikající!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 20. březen 2007 10:09
Nevim mno, sedim primo naproti anteny a v prenosu signalu nic nebrani. Zase tam byl velmi špatný signál, ten se na pár vteřin zmenil na velmi dobry ale potom to zase spadlo.. :/

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 20. březen 2007 10:14
Chyba v anténě? máš možnost si někde jinou půjčit? tohle mi dělá právě v tom posledním pokoji!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna