Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Bezy

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Co používáte?

Hlasování není časově omezeno.
Toaletní papír:
31% 31% [ 10 ]
Hedvábí:
18% 18% [ 6 ]
Ruku :mrgreen::
50% 50% [ 16 ]
Celkem hlasů : 32 / Hlasujících: 32
BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK

Bezy

Zasláno: po 19. září 2005 15:09
Čus, narodil sem se 21.11.1989 v Kraslicích, ale jinak už od malička žiju vKarlových Varech. Měřim kdovíkolik cm a číslo bot mam 9. No a to sem já Mr. Green
Obrázek
Bydlim s rodiči v bytě v centru města (10m od Mekáče Mr. Green ) Mé skutečné jméno je Tomáš, ale tak už mi snad nikdo kromě příbuzných neříká.

Jakožto budoucí elita národa Mr. Green chodím na gymnázium, letos do kvinty. Z předmětů mě baví tělocvik, přestávky a informatika, kterou od letoška už nemáme Evil or Very Mad Sport nehraju závodně žádný (kdysi sem hrál basket), ale jinak pravidelně hraju ping-pong.

Ve volném čase sem s kámošema, hraju ping-pong nebo sem u PC. Na PC se snažim programovat, pak sem hodně na internetu. Nejčastěji chodim na SM, kde se tak trochu snažim moderovat forum, pak na VSN, MM, ***forum.cz a pak ještě další. Mezi mé oblíbené značky patří N, ehm, Siemens, pak Siemens a ještě nasmím zapomenout na Siemens Mr. Green

Oblímené filmy/seriály: Matrix, Pán Prstenů, Terminátor, Přátele, Hvězdná Brána (Atlantis), Božský Bruce.
Oblíbené pití: Sprite (imidž je nanic Wink )
Barva: tmavě modrá
Hláška: otázka je ano.

Co se týká sportů, jak už sem psal, hraju ping-pong, ve škole pak floorball a taky mě baví fotbal, ale jen hrát, sledovaní ho mě nezajímá. Z českých hokejových týmů fandím ENERGII, kerá všechny roznese Cool

Do soutěže VyHození sem se přihlásil, abych vyhrál tučnou sumu, která by pokryla mé výdaje za elektřinu, spůsobené skoro neustále zapnutým PC Mr. Green

To je cca vše, pokud vás něco zajímá, napište, pokud ne, napište stejně Wink

Úplně sem zapomněl na svou oblíbenou básničku:
Ze tmy ozívají se zlé zvuky,
Dejte pozor na ty kluky.
Vypadají nevinně,
Však plány tvoří v Bulíně.
Polštáře tvrdé, čilé,
S chladem vraždí i své milé.
Hlídejte si záda,
I na Vás může přijít řada.
Zasláno: út 20. září 2005 14:55
No a tady bydlim:

Obrázek
Obrázek

Sem chodim do školy
Obrázek
Vim že to vypadá jak v deštnym pralese, ale vevnitř moc neprší Wink
What's up?
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× BEZY, naposledy st 21. září 2005 15:14.

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 15:45
Abych se vyjadril : Co je mi na tobe sympaticke, je ten bordel na stole, tak mam takovy Mr. Green Slinták

EDIT : treba budes druhy Twisted Evil
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 15:49
ok,musim se pochvalit, 6/7 tydne mam na stole stejnej bordel:)
a to nikdo nepouziva toaletak?Very Happy
HOne strikes again
aw yeah;)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 15:55
Szkepek napsal:
Abych se vyjadril : Co je mi na tobe sympaticke, je ten bordel na stole, tak mam takovy Mr. Green Slinták

EDIT : treba budes druhy Twisted Evil

Bordel? Tohle, to je zatim hezky uklizeno Mr. Green Nechtěj vidět, jak to vypadá, když je tam bordel. Laughing

HOne napsal:
a to nikdo nepouziva toaletak?Very Happy

Toaleťák je pasé Laughing
Zasláno: st 21. září 2005 15:12
...
What's up?
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× BEZY, naposledy po 31. říjen 2005 15:05.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 22. září 2005 12:31
koukam, že máme něco společnýho. Taky fandim energii, moje oblíbená barva je modrá, mam na stole stejně uklizeno, a za elektriku na mě nedávno rodiče taky řvali Twisted Evil Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 15:17
Můj běžný týden
Pondělí:
6:45 Dneska sem se vzbudil nějak brzo, to je vždycky špatný znamení...
7:00 Najedeno, umito, převlečeno, připravano, Laughing tak vyrážim na bus do školy
7:15 Na druhý zastávce nastupuje moje pěkná kamarádka Wink
8:00 Dneska začínáme Francouštinou, následuje čeština, zemák (kde se dovídáme, že ve středu píšem test Brick Wall ), tělocvik, extrémě nudá bižule s extrémě blbou učitelkou Rolling Eyes a nakonec fyzika (k mojí radosti nám dneska odpadla). Ve škole si trávim dlouhou chvíli na Jimmovi a na Opeře mini
12:35 Konec školy, k obědu sou nějaký blafy, dneska na něj prdim Laughing
13:00 S kámošema se asi 30min jen tam poflakujem, pak se loučíme a já du dom. Po cestě si ještě koupim bagetu, pře doma bude zas prd Rolling Eyes
13:30 Sem doma. Koukam co novýho na netu. Na VSN koukam, co to zas Romulus vymyslel za nesmyslnej úkol a vrážim hlavou do stolu Brick Wall Mr. Green Začnu stahovat další díl Hvězdný brány
14:00 Asi bych se měl na zejtra učit, píšem ZSV a zkouší z chemie. Ale co, snad to nějak zmáknu Laughing
14:30 Volá máma Rolling Eyes Zase má ty svoje řeči (co ve škole...)Taky sem do PC natáhl z mobilu fotky ze včerejška:
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Docela ujdou... Slinták
15:00 Na netu sem všechno omrknul, tak se du učit Delphi, než se mi stáhne SG1. A téma je: VCL Cool
16:10 Tak sem zkouknul další díl SG1. Za 10min odcházim na ájinu. Je to spešl mimoškolní kurz, chodí nás tam 13. Ne že by mi AJ nešla, patřim k nejlepšim ve třídě, ale rodiče chtějí, abych byl ještě lepší. No co, je to pro moji budoucnost.
Zasláno: po 31. říjen 2005 19:35
18:10 Vrátil sem se z ájiny. Dneska sem neusnul, bylo to celkem zajímavý. Už přede dveřma cejtim špagety, jakmile vstoupim tak už mi je máma cpe do ruky (na talíři Wink ). Opět začnu se stahovánim SG1, mezitim si čtu Mistrovství v Delphi. Celkem těžká literatura
19:00 Na chvilku si zahraju PoP Warrior within...
19:20 Pěkně mě sere kamera, tak sem to raději vypnul (a ušetřil 30k za novej počítač) a du čekat na zprávy...
20:25 Vomrknul sem zprávy i další díl SG1. Teď se pujdu umejt a s sebou do vany si vezmu nějaký učení, přece jen to nejsou jenom čísla a třídní schůzky se blíží Confused
21:15 Po cca 1hod ve vaně (kde sem byl 45min na Jimmovi a 15min se učil Brick Wall ) Teď budu ještě chvilku na netu a pak pudu hajat Laughing
Zasláno: út 1. listopad 2005 17:32
Úterý

7:30 Nádherný to den Very Happy máme totiž až od devíti. Tak se pomalu najim a takový ty ranní nesmysly...
8:15 Vyrážim na zastávku, kde potkávám jednu kamarádku (jinou než včera).
8:45 Sme ve škole. Pozdravim vrátnou trochu méně formálním "Ahoj" když moje třídní jde jako naschvál kolem. Naštěstí se na mě jen divně podívá Rolling Eyes
8:55 Dneska začínáme angličtinou. Náš učitel je vážně super. Asi v 10 emigroval do Ameriky a tam vyrostl, takže je jeho angličtina perfektní. Máme s nim i docela přátelský vztah
9:10 Ne že by nám AJ vadila, ale píšem test ze ZSV, takže když učitel stále nikde, jásáme a vytahujeme učení Mr. Green
Obrázek
12:55 Dopsali sme ten obávaný test. Jestli z něho nebude mít jedničku, tak skočim z mostu. Nic jednoduššího sem ještě neviděl Rolling Eyes
13:40 Dem na oběd. Půlka nás nijak nepospíchá, čekají nás pak ještě odpoledky.
13:50 Fuj, to sou blafy. Ještě že máme na škole krámek, dneska ho využiju.
14:00 Teror začíná... Jdu na Jimma, KB k ne moc velkému potěšení hbitě naskakujou... Crying or Very sad
15:00 Ještě půl hodiny Brick Wall To neni nuda, to je naše smrt. S kámošem sme si vyrobily vlastní karty, pro ukrácení dlouhé (hodně dlouhé) chvíle.
15:01 Ups, máme jen 1 barvu Laughing doděláme ještě druhou
15:30 Je čas vstávat, de se domu Dance
16:00 Opět sme s kámošema skočili na bagetu, snad nebudem závislý Think
16:15 Nažhavuju komp a čekuju co je novýho
17:10 Už asi půl hodiny se seru s VSOFS plug-inem, nakonec se ale vše podařilo. Jen mě štve, že nejde přímo kopírovat z mobilu na web, musim soubor nejdřív hodit na PC a až z něho ne web
18:00 Učim se, poslouchám rádio, koukam na TV a ještě si píšu SMSky. Máma mi nadává, že se mam jen učit, ale já ji neposloucham Laughing
What's up?
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× BEZY, naposledy po 31. říjen 2005 21:28.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna