Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Biliard

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: čt 29. březen 2007 22:18
To Drutek: Pravidla hry Snooker jsou podobné jak u billiardu. Jen se musí střídat červená (celkově 15) a barevná. Barevná se vždy vrátí na svoji pozici určenou tečkou. Až dojdou červené tak se už nevrací. Barevné mají hodnoty od 2 do 7. Takže, je celkem jasné, že všichni hrají na černou (7b). Protihráč se samo snaží odehrát tak, aby měl hráč tyto koule co nejvíce ve stínu. Podrobný návod http://www.sportovnipravidla.cz/pravidla/billiard/snooker/snooker_tisk.php

Hraji ale raději karambol. Ještě lépe na tři koule. Zažil jsem jeden turnaj a skončil jsem bramborový Sad Taky to bylo ovlivněno tím, že turnaj začínal v 0900 a já jsem končil dvanáctku noční v 0800. Znáte to, pivo, pivo, guláš, pivo, panák na postup, na další postup a pak se snažte Think
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: pá 30. březen 2007 00:44
Podobné,ale vlastně úplně jiné. Silence Mr. Green

Jo známe...a ne jen u kulečníku/karambolu. Whistle Very Happy

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 2. duben 2007 19:50
to:ěňa:: jo, a počítání trestných bodů znáš? to je pakárna

edit: to základní počítání cos mi napsal znám
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 3. duben 2007 09:27
Docela jsem tomu propadl. Sice mi to ještě moc nejde, ale snažím se. Chtěl bych koupit vlastní tágo, ale nevím jaké si pořídit. Můžete mi poradit?
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 3. duben 2007 19:54
tak jak u všeho. začni s tím levnějším méně kvalitním tovarem a postupně přecházej na lepší.
skoro v každém větším městě je nějaká prodejna se sportovním zbožím a nebo koukni na net
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna